rezerwacja@jetsetclinic.pl

Powiększanie i modelowanie ust

Powiększanie i modelowanie ust – wady i zalety

Powiększanie i modelowanie ust – wady i zalety

Powiększanie i modelowanie ust. Marzeniem niejednej kobiety są piękne i jędrne usta, dlatego też zabiegi powiększania i modelowania ust cieszą się coraz większą popularnością. Na czym polega powiększanie ust? Jakie są wady i zalety takiego zabiegu? Czy każda kobieta może powiększyć usta?

Powiększanie ust to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Decydują się na niego kobiety
z cienkimi i wąskimi ustami oraz o wyraźnej asymetrii. Jednakowo chętnie korzystają z tego zabiegu młode dziewczyny, jak i  panie dojrzałe, gdyż z wiekiem usta w naturalny sposób  tracą swoją objętość i stają się płaskie oraz pomarszczone.  Wiele pań wybiera ten zabieg głównie w celu poprawy wyglądu poprzez zmianę proporcji twarzy. Pełne, kształtne usta stały się w pewnym sensie modne – dodają urody, seksapilu i zdecydowanie poprawiają samopoczucie, są kwintesencją kobiecości i zwiększają  poczucie własnej atrakcyjności.

Powiększanie i modelowanie ust
Powiększanie i modelowanie ust

Zabieg powiększania i modelowania ust jest małoinwazyjny, a przynosi spektakularny efekt – zwiększa objętość ust, ujędrnia je i nawilża, korzystnie zmienia wygląd całej twarzy.

Powiększanie i modelowanie ust to dwa etapy jednego zabiegu, nie może być inaczej. Modelowanie jest integralną częścią powiększania ust i to dzięki niemu unikamy groteskowego efektu ” nadmuchanych ust “. Rezultatem dobrze wykonanego zabiegu powiększania i modelowania ust powinny być kształtne, wydatne, naturalnie wyglądające  usta.

Decydując się na zabieg nie szukaj miejsca, w którym będzie najtaniej, obecnie ceny są bardzo przystępne,  bardziej liczy się jakość. Postaw na pełen profesjonalizm, czyli  wiedzę i doświadczenie osoby przeprowadzającej zabieg  ( to do niej należy decyzja odnośnie ostatecznego kształtu ust, warto polegać na opinii specjalisty i zaakceptować jego sugestie ) oraz właściwe warunki, czyli  odpowiednio wyposażony gabinet oraz zachowane standardy czystości.

Nasz salon daje gwarancję profesjonalnego przeprowadzenia zabiegu powiększania i modelowania ust w komfortowych warunkach, serdecznie zapraszamy  JETSET  CLINIC 

Powiększanie i modelowanie ust Warszawa 

Jakie efekty można uzyskać dzięki zabiegowi  powiększania i modelowania ust?

Czasem nawet niewielka ingerencja w wygląd ust radykalnie zmienia wyraz twarzy, poprawia mankamenty i dodaje uroku,  rezultatem zabiegu powiększania i modelowania ust jest:

 • zwiększenie ich objętości
 • poprawienie konturu ust
 • likwidacja asymetrii warg
 • uniesienie kącików ust
 • lekkie wywinięcie warg i uwypuklenie wargi dolnej.

Dodatkowym bonusem jest niewątpliwie komfort psychiczny i zadowolenie klientki, nic tak bowiem  nie dodaje kobiecie uroku jak uśmiech i  świadomość własnej kobiecości.

Na czym polega zabieg powiększania
i modelowania ust usieciowanym kwasem hialuronowym?

Powiększanie i modelowanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym Warszawa 

Podczas zabiegu w czerwień wargową lub sąsiadujące miejsca podawany jest preparat usieciowanego kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w naszym organizmie polisacharydem, odpowiada za prawidłowe nawilżenie skóry. Usieciowanie kwasu hialuronowego polega na poddaniu go obróbce chemicznej, w wyniku której staje się bardziej odporny na działanie enzymu, który go rozkłada. Usieciowany kwas hialuronowy jest idealny do powiększania i modelowania ust, wypełniania ubytków  ( np. wypełnianie zmarszczek) oraz  konturowania twarzy. Stopień usieciowania ma wpływ na długość utrzymania się preparatu w tkankach ( nawet do kilkunastu miesięcy). Wybór odpowiedniego preparatu należy do osoby wykonującej zabieg ( w naszej klinice są to specjalistki  kosmetologii  szkolone przez lekarzy medycyny estetycznej)
i jej preferencji.

Cały zabieg zajmuje  około 1-1,5 godziny  w czym sama iniekcja trwa kilkanaście minut.  Podczas zabiegu można odczuwać jedynie lekki dyskomfort i uczucie rozpierania, zabieg jest bezbolesny  dzięki zastosowaniu  maści znieczulającej.

Jakie są zalecenia po zabiegu powiększania
i modelowania ust? Czy należy spodziewać się powikłań i skutków ubocznych?

2 – 3 dni po zabiegu może utrzymywać się opuchlizna, a usta mogą być twarde i wrażliwe na bodźce zewnętrzne ( dotyk, zmiana temperatury). Około tydzień po zabiegu wszystkie dolegliwości mijają i można cieszyć się  efektem końcowym zabiegu.

Po zabiegu należy zrezygnować z alkoholu, papierosów i wysiłku fizycznego, a szczególnie zadbać o odpowiednie nawodnienie
i wypić dużą ilość wody, aby związać cząsteczki kwasu. Wyczerpujących informacji udzieli osoba wykonująca zabieg.

Zalety zabiegu powiększania i modelowania ust

Zabieg ten jest bardzo popularny, a klienci ( tak, mężczyźni również) rzadko poprzestają na jednorazowym skorygowaniu wyglądu ust. Co zatem sprawia, że po upływie kilkunastu miesięcy, gdy preparat się wchłonie, wracają ponownie?

 • Usta zdecydowanie zyskują nowy wygląd – są pełniejsze i ponętne
 • Poprzez podniesienie kącików ust zmienia się wyraz twarzy –  zyskuje młodszy, radośniejszy wygląd
 • Modelowanie ust wygładza skórę wokół warg, dzięki czemu likwidowane są tzw. zmarszczki palacza
 • Efekty utrzymują się dłuższy czas
 • Usta są wygładzone i nawilżone
 • Zabieg jest bezpieczny, kwas hialuronowy niezwykle rzadko wywołuje alergie
 • Rezultat zabiegu ma charakter przejściowy, stopniowo zanika w naturalny sposób i od klienta zależy, czy zdecyduje się na powtórzenie zabiegu
 • Zabiegi wykonywane są w renomowanych salonach z zachowaniem odpowiednich standardów
 • Zabieg jest małoinwazyjny i praktycznie bezbolesny
 • Zabieg przeznaczony dla kobiet i dla mężczyzn
 • Przystępna cena
 • Komfort psychiczny i zadowolenie, jakie daje uzyskanie oczekiwanego rezultatu, czyli widoczna poprawa wyglądu.

Wady zabiegu powiększania i modelowania ust

W zasadzie przy prawidłowo przeprowadzonym zabiegu trudno znaleźć istotne wady będące jego konsekwencją, raczej  można mówić o pewnych niedogodnościach np.:

 • to, co dla  jednych jest zaletą, dla innych może być wadą – czyli zanikający efekt zabiegu i konieczność powtarzania  zabiegu co 1,5 roku
 • zbyt duże usta, wyglądające sztucznie – jest to efekt niekompetencji osoby wykonującej zabieg lub niezrozumienia oczekiwań klienta, odpowiedni wywiad  ma w tym przypadku ogromne znaczenie dla efektu końcowego
 • zasinienia i drobne wybroczyny w miejscach iniekcji – jest to efekt uboczny, który zanika po 2-3 dniach od zabiegu, małe krwiaczki wchłaniają się samoistnie ( nie występują  u każdego, wiele zależy od indywidualnych predyspozycji)
 • czas utrzymywania się efektów  również nie może być traktowany jako pewnik  dotyczący wszystkich, każdy organizm jest  bowiem inny i należy brać pod uwagę możliwość np. wcześniejszego zaniku widocznych rezultatów przeprowadzonego zabiegu.

Nie ma nic złego w poprawianiu urody i korzystaniu z możliwości,  jakie daje nowoczesna medycyna estetyczna, warto jednak pamiętać  o zachowaniu umiaru, dzięki  któremu  można cieszyć się  ładnym,  młodszym wyglądem oraz dobrym samopoczuciem.

Zobacz również:

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl