rezerwacja@jetsetclinic.pl

Strona główna Fala Uderzeniowa STORZ Medical
Największy pogromca cellulitu, tkanki tłuszczowej i wiotkiej skóry

Fala Akustyczna STORZ Medical

Usuwa zaawansowany cellulit

Wyjątkowo szybko, nieinwazyjnie i bezpiecznie

Redukuje miejscową otyłość

Poprzez zmniejszenie objętości zbędnych komórek tłuszczowych

Ujędrnia i odmładza skórę

Generując szereg procesów regeneracyjnych i naprawczych w tkankach

Zabiegów modelowania sylwetki
0 +
Bogate doświadczenie
0 + lat
Średnia ocen na ponad 1300 opinii
0 .0

Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie na zabieg Fali Uderzeniowej STORZ Medical, który stanowi najbardziej efektywną metodę nieinwazyjnego usuwania cellulitu, leczenia miejscowej otyłości oraz ujędrniania wiotkiej skóry.

Terapia Falą Uderzeniową STORZ Medical jest bezpieczna i niezwykle skuteczna – efekty w postaci gładkiej i jędrnej skóry bez cellulitu oraz wymodelowanej, szczupłej i zgrabnej sylwetki, widoczne są już po 3-4 zabiegach. Fala akustyczna STORZ Medical, stosowana w naszej warszawskiej klinice, przynosi znakomite rezultaty w redukcji cellulitu oraz modelowaniu brzucha i innych partii ciała. Przekonaj się o tym na własnej skórze.

Jeśli szukasz profesjonalnej i skutecznej metody usuwania cellulitu w Warszawie lub pragniesz zredukować tkankę tłuszczową i wymodelować sylwetkę (np. brzuch, uda czy pośladki), to fala uderzeniowa na cellulit STORZ Medical przekroczy Twoje oczekiwania. Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej w Warszawie – jesteśmy pewni, że stosowane przez nas technologie oraz doświadczenie zespołu JETSET CLINIC sprawią, że po kuracji u nas z satysfakcją spojrzysz na swoje ciało. 

Pierwsze efekty fali akustycznej STORZ Medical możesz zobaczyć już po jednym zabiegu! Warto wspomnieć, że cena fali akustycznej STORZ Medical w Warszawie jest naprawdę konkurencyjna, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Zapraszamy!

Fala Akustyczna STORZ Medical Warszawa – czym jest?

Fala Uderzeniowa STORZ Medical to zdecydowanie najskuteczniejsza fala akustyczna na rynku. Firma STORZ Medical założona została przez dr Karla Storza w 1945 r., i od wielu lat ta renomowana szwajcarska technologia znajduje zastosowanie zarówno w medycynie estetycznej, jak i fizjoterapii, ortopedii i rehabilitacji.

Fala uderzeniowa STORZ Medical – mechanizm działania

Fala Uderzeniowa STORZ Medical to urządzenie emitujące fale akustyczne, które są wprowadzane do tkanek w celu ich regeneracji. Leczenie falami akustycznymi wykorzystuje naturalne mechanizmy naprawcze organizmu ludzkiego. Mechaniczny bodziec wytwarzany przez fale akustyczne powoduje aktywność chemiczno-biologiczną w tkance, inicjując w ten sposób szereg procesów regeneracyjnych i naprawczych, takich jak np. leczenie cellulitu, czy modelowaniu sylwetki.

Producent STORZ Medical jest gwarancją najwyższej jakości sprzętu, którego skuteczność i bezpieczeństwo zostało także potwierdzone certyfikatem FDA. Warto zauważyć, że fala akustyczna STORZ Medical ma dobre opinie zarówno wśród specjalistów, jak i pacjentów, a to dzięki szybkim i widocznym efektom.

Fala uderzeniowa – efekty

Nie czekaj, umów się na konsultację już teraz i ciesz się szczupłą sylwetką oraz piękną i gładką skórą bez niechcianego cellulitu!
Zdaniem Eksperta

Fala Akustyczna STORZ Medical – Przełom w leczeniu cellulitu i nie tylko

„Fala Uderzeniowa STORZ Medical wprowadzana jest do struktur tkankowych w postaci drgań o wysokiej częstotliwości. Rozbija zwłóknienia tkanki tłuszczowej, uszkadza mechanicznie komórki tłuszczowe oraz poprawia krążenie krwi i limfy. To zdecydowanie najskuteczniejsza terapia w walce nawet z najbardziej zaawansowanym cellulitem oraz wsparcie w redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej”

Fala akustyczna STORZ Medical na cellulit, brzuch i leczenie miejscowej otyłości w Warszawie – na czym polega zabieg?

Fala Akustyczna (Acoustic Wave Therapy – AWT) kieruje energię w formie ciśnienia bezpośrednio do tkanek ciała. Energia ta powoduje rozpad komórek tłuszczowych wewnątrz tkanek, a w konsekwencji zmniejszenie ich objętości. Skutkiem tego jest redukcja obwodu ciała w miejscu zabiegowym jak brzuch, uda czy pośladki. W taki sposób fale akustyczne rozbijają również komórki tłuszczowe tworzące cellulit, pozostawiając gładką i jędrną skórę bez cellulitu.

Dodatkowo, fale akustyczne STORZ Medical stymulują produkcję nowego kolagenu, co poprawia jędrność i gęstość skóry, jednocześnie ją odmładzając. Terapia ta znacząco usprawnia także przebieg limfy i zwiększa cyrkulację krwi w tkankach, co przekłada się na dotlenienie i wzmocnienie zarówno naskórka, jak i skóry właściwej. Efektem jest widoczna, długotrwała poprawa kondycji skóry.

fala uderzeniowa na cellulit opinie - jak działa

Fala Akustyczna STORZ Medical – jak przebiega zabieg?

Przed rozpoczęciem zabiegu fali uderzeniowej STORZ Medical Pacjent wypełnia kartę zabiegową. Następnie przeprowadzamy wywiad zdrowotny, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ostatecznej kwalifikacji do zabiegu. Omawiamy przebieg zabiegu, zalecenia okołozabiegowe oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.

Po przeprowadzeniu konsultacji doświadczony kosmetolog dobiera odpowiednie parametry zabiegowe i nakłada żel USG, umożliwiający swobodne przesuwanie głowicy STORZ Medical na obszarze zabiegowym i rozpoczyna zabieg.

W zależności od powierzchni zabiegowej, zabieg trwa od 30 do 75 minut. Zabieg fali akustycznej STORZ Medical nie wymaga rekonwalescencji. Po jego zakończeniu skóra może być jedynie lekko zaczerwieniona, jednak ten efekt zwykle ustępuje po około godzinie od zakończenia procedury.

Zapraszamy na zabieg Fali Akustycznej STORZ Medical w Warszawie w promocyjnych cenach!

W atrakcyjnych pakietach zabiegi kupisz do 25% taniej! 

Fala Akustyczna STORZ Medical

Usuwa nawet zaawansowany cellulit, leczy miejscową otyłość oraz skutecznie ujędrnia, zagęszcza i odmładza skórę

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

5 ZABIEGÓW

10 ZABIEGÓW

1 obszar

400zł

1 750 zł

(350 zł za 1 zabieg)

3 000 zł

(300 zł za 1 zabieg)

2 obszary

550 zł

2 500 zł

(500 zł za 1 zabieg)

4 500 zł

(450 zł za 1 zabieg)

3 obszary

700 zł

3 250 zł

(650 zł za 1 zabieg)

6 000 zł

(600 zł za 1 zabieg)

Jeden obszar to brzuch, boczki, uda przód, uda tył lub uda wewnętrzne, "bryczesy", ramiona, łydki, lub inny wybrany obszar

Fala Uderzeniowa – kluczowa technologia w kuracjach modelowania sylwetki

Fala Uderzeniowa to najczęściej wykorzystywana technologia w kuracjach łączonych do modelowania sylwetki, w tym zwłaszcza redukcji tkanki tłuszczowej i w zabiegach na cellulit. Polecamy skuteczne połączenie Fali Uderzeniowej z innymi technologiami, szczególnie z Kriolipolizą oraz Falą Radiową ALMA.

Fala Radiowa ALMA SPADEEP + STORZ Medical

Najskuteczniejsza terapia usuwajaca cellulit i spektakularnie ujędrniająca i zagęszczająca skórę

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

4 ZABIEGI

6 ZABIEGÓW

1 obszar

800 zł

2 900 zł

(725 zł za 1 zabieg)

4 110 zł

(685 zł za 1 zabieg)

2 obszary

1 200 zł

4 200 zł

(1 050 zł za 1 zabieg)

6 000 zł

(1 000 zł za 1 zabieg)

3 obszary

1 700 zł

5 800 zł

(1 450 zł za 1 zabieg)

8 460 zł

(1 410 zł za 1 zabieg)

Jeden obszar to brzuch, boczki, uda przód, uda tył lub uda wewnętrzne, "bryczesy", ramiona, łydki, lub inny wybrany obszar.

STORZ Medical do zabiegu ALMA SPADEEP - 250 zł

Kriolipoliza_Pagani CRYO T-SHOCK + STORZ Medical

Najskuteczniejsza terapia trwale redukująca miejscową otyłość i nadmiar tkanki tłuszczowej

OBSZAR ZABIEGOWY

ZABIEG TESTOWY

4 ZABIEGI

1 obszar

740 zł

3 360 zł

(840 zł za 1 zabieg)

Jeden obszar to brzuch, boczki, uda przód, uda tył lub uda wewnętrzne, "bryczesy", ramiona, łydki, lub inny wybrany obszar.

STORZ Medical do zabiegu Kriolipolizy CRYO T-SHOCK - 250 zł

Kriolipoliza_Kontrastowa TC CRYO + STORZ Medical

Najskuteczniejsza terapia trwale redukująca miejscową otyłość i nadmiar tkanki tłuszczowej

OBSZAR ZABIEGOWY

ZABIEG TESTOWY

4 ZABIEGI

1 obszar

840 zł

3 760 zł

(940 zł za 1 zabieg)

Jeden obszar to brzuch, boczki, uda przód, uda tył lub uda wewnętrzne, "bryczesy", ramiona, łydki, lub inny wybrany obszar.

STORZ Medical do zabiegu Kriolipolizy TC CRYO - 250 zł (obszar dwóch dłoni)

Fala Akustyczna STORZ Medical wskazania do zabiegu

Fala Akustyczna STORZ Medical to rekomendowana metoda leczenia w przypadku różnorodnych problemów estetycznych i zdrowotnych. Jest szczególnie wskazana przy:

 • cellulicie każdego typu,
 • lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej na brzuchu, udach, pośladkach, łydkach i ramionach,
 • miejscowej otyłości,
 • wiotkiej, pozbawionej jędrności skórze,
 • zmarszczkach i bliznach,
 • obrzękach wodno-tłuszczowych,
 • profilaktyce leczenia cellulitu i otyłości.

Fala Akustyczna STORZ Medical – efekty zabiegu

Zabieg fali akustycznej STORZ Medical dostarcza znaczących korzyści estetycznych i zdrowotnych, w tym:

 • redukcję nawet najbardziej zaawansowanego cellulitu,
 • zmniejszenie lokalnie nagromadzonej, opornej tkanki tłuszczowej,
 • wymodelowaną i wyszczuploną sylwetkę,
 • zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do zagęszczenia i ujędrnienia skóry,
 • widoczną redukcję zmarszczek i rozstępów,
 • zmniejszenie obrzęków i uczucia ciężkich nóg,
 • łagodzenie bóli mięśniowych.

Dzięki tym efektom, fala akustyczna STORZ Medical jest ceniona zarówno w zabiegach kosmetycznych, jak i terapeutycznych, oferując kompleksowe rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznych metod poprawy wyglądu i samopoczucia.

Sprawdź również cennik innych naszych zabiegów modelujących sylwetkę, redukujących tkankę tłuszczową i cellulit oraz nasze aktualne promocje:

Szybki kontakt

Umów wizytę wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń +48 22 468 08 08

Zaufali nam

Średnia ocen 5.0
Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

Zabieg nie wymaga od Pacjenta specjalnego przygotowania. Zalecamy aby zarówno przed zabiegiem jak i podczas całej kuracji zwiększyć ilość wypijanej wody do dwóch litrów dziennie.

Fala Uderzeniowa STORZ Medical to zdecydowanie najskuteczniejsza na rynku fala uderzeniowa do likwidacji cellulitu i ujędrniania skóry. Dla uzyskania trwałych i najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie serii 5-10 zabiegów, wykonywanych najczęściej co 3-4 dni. Już po pierwszym zabiegu Pacjenci obserwują pierwsze efekty w postaci wygładzonej i napiętej skóry.

 • Hemofilia, choroby krwi
 • Nowotwory
 • Osteoporoza
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Zakrzepica, leki przeciwzakrzepowe
 • Antykoagulanty (aspiryna)
 • Endometrioza – przy zabiegach na brzuch
 • Żylaki w miejscu zabiegowym
 • Kortykosteroidy do 6. miesięcy przed zabiegiem
 • Dzieci w fazie wzrostu, do 18 rz., wyłącznie za zgodą lekarza i przy wskazaniach medycznych

Generalnie zabieg nie pozostawia na skórze widocznych śladów. Skóra po zabiegu może być jedynie zaczerwieniona, a zaczerwienienie to ustępuje maksymalnie po około godzinie po zakończeniu procedury. Zabieg Fali Uderzeniowej STORZ Medical nie wymaga rekonwalescencji pozabiegowej.

Zabieg z wykorzystaniem fali akustycznej STORZ Medical jest w pełni bezpieczny, naturalny, nieinwazyjny i dla większości osób bezbolesny. Niektórzy Pacjenci podczas zabiegu mogą odczuwać niewielki dyskomfort w miejscach występowania zaawansowanego cellulitu i zwłóknień.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl