rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ PROBLEM

Zmarszczki wokół oczu

Enzymy a pielęgnacja cery

Zmarszczki wokół oczu. Zmarszczki z boku Oczu, tzw kurze łapki to jeden z rodzajów zmarszczek mimicznych okolicy oka. Drugi to zmarszczki dolnej powieki. Odpowiedzialny za nie jest mięsień okrężny oka.

Jak powstają zmarszczki wokół oczu?

Zmarszczki wokół Oczu powstają podczas śmiania się oraz kurczenia mięśnia przy np., mrużeniu oczu.  Zmarszczki Oczu powstają bardzo wcześnie i potrafią rozwijać się wraz z upływem czasu w tak zwane Miky Mousy, czyli kurze łapki przechodzące na policzkową część twarzy. Okolica oka jest trudna w opracowaniu przede wszystkim ze względu na towarzyszące jej obrzęki i zastoje limfatyczne. Dobór zabiegu do problemu powinien uwzględniać siłę mięśnia i tendencję do obrzęków.

Czynniki predysponujące do powstawania Zmarszczek wokół Oczu

Silny mięsień okrężny oka to duża predyspozycja do powstawania Zmarszczek wokół Oczu, ma on jednak dobry wpływ na odprowadzenie chłonki spod okolicy oka. Jednym z zabiegów, które polecamy na okolicę oka jest Mezoterapię Igłowa specjalistycznymi preparatami bądź stymulatorami, np. Nucleofill Soft, Sunekos 200 lub Electri. Jest to zabieg wpływający bezpośrednio na jakość skóry oraz obrzęki limfatyczne.

O doborze zabiegu oraz preparatu decyduje zabiegowiec po przeprowadzonym wcześniej wywiadzie zdrowotnym i zapoznaniu się z przeciwwskazaniami.

Zabiegi przeznaczone do redukcji Zmarszczek wokół oczu

Do zabiegów pomagających zwalczyć Zmarszczki wokół Oczu zaliczamy:

A także zabiegi laserowe takie jak:

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl