ZABIEG FOTONA

Laserowy Lifting Powiek SmoothEYE Fotona

Co to jest Laserowy Lifting Powiek SmoothEYE Fotona?

Co to jest Laserowy Lifting Powiek SmoothEYE Fotona? Laserowy lifting powiek SmoothEye wykonywany laserem FOTONA to najnowocześniejszy i jedyny na świecie lifting laserowy okolicy oka stosowany na całą powiekę górną oraz dolną. Zabieg ten jest najlepszą niechirurgiczną alternatywą do zabiegów operacji plastycznych. Seria 3 zabiegów daje porównywalne efekty liftingu wiotkiej powieki, a wartością dodaną jest jednoczesne zagęszczenie i pogrubienie okolicy oka, likwidacja zmarszczek w tym tzw. kurzych łapek, „otwarcie oka”, likwidacja tzw. worków pod oczami i rozjaśnienie kolorytu skóry.

 

Przebieg zabiegu SmoothEYE Fotona

Po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym i wykluczeniu przeciwwskazań terapeuta wykonuje demakijaż i dezynfekuje skórę. Następnie dobiera odpowiednie parametry zabiegowe do skóry Pacjenta i rozpoczyna procedurę. Zabieg Laserowego Liftingu Powiek SmoothEYE Fotona polega na pogrzaniu delikatnej skóry wokół oczu w trybie nieablacyjnym SMOOTH. Włókna podporowe podgrzewają się i dochodzi do obkurczania ich, dzięki czemu otrzymujemy stymulację skóry wokół oczu. Naświetlanie laserem Er:YAG prowadzi do przebudowy obecnych włókien kolagenu i elastyny oraz do wzmożonej produkcji nowych zdrowych i silnych włókien. Okolica oka to skronie, łuki pod brwiami oraz zewnętrzna część powiek.

Efekty zabiegowe po Laserowym Liftingu Powiek SmoothEYE Fotona

Efekty, jakie możemy zauważyć po Laserowym Liftingu Powiek SmoothEYE Fotona to:

 • napięta, uniesiona powieka górna, tzw. „otwarte oko”
 • wygładzona skóra bez zmarszczek
 • zagęszczona oraz sprężysta tkanka bez worków i cieni pod oczami.

Laserowy lifting powiek jest najlepszą alternatywą do operacji plastycznych powiek, ponieważ zabieg jest nieinwazyjny i nie przerywa ciągłości skóry, nie generuje ryzyka powstania blizn ani problemów z prawidłowym gojeniem się skóry.

 

Do podstawowych przeciwskazań do SmoothEYE Fotona :

 • skłonność do bliznowców
 • infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybiczne
 • przerwana ciągłość skóry bądź stan zapalny w miejscu zabiegowym
 • świeża opalenizna, która powstała w przeciągu ostatnich 3 tygodni
 • przyjmowanie leków bądź ziół fotouczulających
 • ciąża oraz karmienie piersią
 • cukrzyca
 • nowotwory i stany po ich usunięciu,
 • niektóre choroby autoimmunologiczne
 • padaczka
 • choroby żylne.
 • 6 miesięcy przed zabiegiem należy zakończyć kuracje retinoidami doustnymi
 • 2-3 tygodnie przed zabiegiem należy zaprzestać stosowania leków oraz ziół światłouczulających (dziurawiec, nagietek)
 • 2 tygodnie przed zabiegiem nie należy stosować maści i kremów z retinolem i witaminą C.

Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, Pacjent może od razu wrócić do normalnej aktywności (przez dobę może pozostać niewielki obrzęk okolic oczu).

 

Cennik Laserowego Liftingu SmoothEYE FOTONA

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

SmoothEye – Laserowy Lifting Powiek – pogrubienie, wygładzenie i ujędrnienie powiek dolnych i górnych.

1 000 zł

470 zł

3 000 zł

1 260 zł


Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

 

Kto wykonuje zabieg Laserowego Liftingu SmoothEYE FOTONA?

Zabiegi Laserowego Liftingu FOTONA 4D wykonują w Naszej Klinice dyplomowani kosmetolodzy, który poddali się szczegółowemu szkoleniu z Lasera FOTONA.

 

Zalecana liczba zabiegów SmoothEYE Fotona

Ze względu na cienkość skóry powiek, jak również stopniową i wieloetapową przebudowę włókien kolagenowych w skórze, rekomenduje się przeprowadzenie serii 3 zabiegów w odstępach 2-tygodniowych. Liczbę zabiegów ustala terapeuta na podstawie stanu skóry Pacjenta przed zabiegiem, efektów terapii oraz oczekiwań Pacjenta.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęsciej?

Zazwyczaj 1 zabieg Laserowego Liftingu FOTONA 4D przynosi spektakularne rezultaty a efekt zabiegu utrzymuje się od pół roku do roku czasu. Liczbę zabiegów dobiera specjalista i jest ona uzależniona od stanu wyjściowego, potrzeb skóry oraz oczekiwań Pacjenta. Pełna procedura może być powtarzana raz na rok a jego poszczególne etapy można powtarzać cyklicznie już po 4 tygodniach.

Absolutnie nie. Wszystkie etapy są odczuwalne jako delikatne ciepło, miejscami przyjemne, a miejscami lekko szczypiące.

Znieczulenie w kremie do zabiegu Laserowego Liftingu FOTONA 4D nie jest zalecane, gdyż bazujemy na odczuciach klienta. Dodatkowo lidokaina zawarta w kremach znieczulających obkurcza naczynia krwionośnie wpływając bezpośrednio na efekt zabiegowy.

Nie zalecamy łączyć zabiegu Laserowego Liftingu FOTONA 4D z innymi zabiegami w jednej procedurze. Zabieg Laserowego Liftingu FOTONA 4D jest idealny w celu przygotowania tkanki do dalszych zabiegów, w tym wypełniaczy czy toksyny botulinowej. Przed zabiegiem można wykonywać mezoterapię igłową oraz inne technologie, jednak należy zachować odstęp co najmniej 2 tygodni przez wykonaniem Laserowego Liftingu FOTONA 4D.

Okres rekonwalescencji po zabiegu Laserowego Liftingu FOTONA 4D może wynosić od 0-5 dni i zależy od stopnia zaawansowania jego czwartego etapu, który jako jedyny w całej procedurze zabiegowej może odpowiadać za rekonwalescencję. To etap czwarty zabiegu FOTONA 4D   prowadzi do wyłuszczenia się naskórka. Im mniejsze odparowanie naskórka, tym krótszy okres rekonwalescencji.

 Video

 

Odtwórz wideo
Klinika Medycyny Estetycznej

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

 

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl