rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ NASZ ZABIEG

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pozwala na szybkie i zarazem małoinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej.

Czym jest Lipoliza iniekcyjna?

Lipoliza iniekcyjna to zabieg, który pozwala na szybkie i zarazem małoinwazyjne usuwanie tkanki tłuszczowej. Rewolucyjna metoda doskonale modeluje sylwetkę oraz pomaga pozbyć się niechcianego nadmiaru tłuszczu. Lipoliza podbródka czy ciała jest idealnym sposobem na odzyskanie pewności siebie w sytuacji, gdy skóra wymaga odrobiny pomocy w kształtowaniu wymarzonej prezencji.

Innowacyjna terapia polega na miejscowym wprowadzeniu specjalnych substancji za pomocą zastrzyków, które powodują likwidację komórek tłuszczowych.

Tego rodzaju leczenie jest kontrolowane i bezpieczne, a kuracja pozwala na błyskawiczne osiągnięcie pozytywnych efektów.

Jeśli więc szukasz środka wspomagającego wymodelowanie ciała na przykład za pomocą rekomendowanej  w naszych gabinetach kuracji szokiem termicznym  CRYO-T-SHOCK w takich jak chociażby brzuch, pośladki czy uda, lipoliza iniekcyjna z pewnością jest odpowiednim rozwiązaniem, po które warto i dobrze jest sięgnąć.

Jak wygląda zabieg?

Terapia przeprowadzana jest przez kosmetologa, który za pomocą cienkiej kaniuli przeprowadza serię zastrzyków. W miejscach wstrzyknięć powstaje kontrolowany lekki stan zapalny tkanki tłuszczowej. W ten sposób adipocyty pękają, a uwolnione z nich tłuszcze przechodzą z krwi do wątroby, gdzie są rozkładane i następnie wydalane. Zabieg trwa około 15 minut.

Po wykonaniu pierwszego zabiegu, w celu optymalizacji wyników końcowych, możliwe jest powtórzenie procedury o następną serię zabiegów. Decyzja o tym, czy i kiedy zabieg powtórzyć powinna być konsultowana z lekarzem prowadzącym.

Mocne strony zabiegu

 • Mała inwazyjność
 • Bezpieczeństwo
 • Brak przygotowań do zabiegu
 • Szybkie efekty leczenia
 • Skuteczne modelowanie sylwetki
 • Utrata około 4-5 cm w obwodzie
 • Podwójny podbródek
 • Tłuszczaki
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na udach, pośladkach i biodrach
 • Nadmiar tłuszczu na plecach i karku
 • Ginekomastia u mężczyzn
 • Ciąża i okres laktacji
 • Ostre choroby nerek i wątroby
 • Zaburzenia krzepliwości
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Ostre infekcje
 • Znaczna otyłość (BMI>35)
 • Alergia na soję i jaja
 • Stosowanie aspiryny lub innych leków przeciwzakrzepowych

 

Cennik zabiegu Lipolizy iniekcyjnej

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

PROMOCJA 

3 ZABIEGI

Podwójny Podbródek  5 ml

400 zł

1 200 zł

1 000 zł

“Chomiczki”  5 ml

400 zł

1 200 zł

1 000 zł

Boczki 10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Ramiona / “Pelikany”  10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Brzuch  10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Brzuch  20 ml

970 zł

2 910 zł

2 610 zł

Łydki  10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Uda  10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Uda  20 ml

970 zł

2 910 zł

2 610 zł

Pośladki  10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Pośladki  20 ml

970 zł

2 910 zł

2 610 zł

Plecy Część  10 ml

700 zł

2 100 zł

1 900 zł

Całe Plecy  20ml

970 zł

2 910 zł

2 610 zł


Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

 

Kto wykonuje zabieg Lipolizy iniekcyjnej?

W   naszym   gabinecie   zabieg wykonuje wykwalifikowany kosmetolog, który jest przeszkolony z procedury zabiegowej: Dorota Konopka.

Okiem eksperta

Rewolucyjny zabieg lipolizy iniekcyjnej pobródka czy ciała to kusząca propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną, żeby ich sylwetka prezentowała się idealnie. Nowoczesne rozwiązanie pozwala bowiem na szybkie i małoinwazyjne pozbycie się tłuszczu z miejsc takich, jak na przykład brzuch, pośladki, uda czy podbródek.

Leczenie, które polega na przeprowadzeniu serii zastrzyków za pomocą cienkiej kaniuli, z pewnością jest interesujące i bardzo atrakcyjne. Wstrzykiwany preparat, będący mieszanką fosfatydylocholiny PPC – naturalnego składnika ludzkiego organizmu oraz deoksycholanu sodu, czyli głównego składnika soli kwasów żółciowych, znacząco wpływa na redukcję tkanki tłuszczowej.

Lipoliza iniekcyjna podródka czy ciała polecana jest przede wszystkim osobom, które chcą wymodelować sylwetkę w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia fizyczne, o normalnej wadze oraz z lekką nadwagą. Kuracja przynosi trwałe rezultaty, po zabiegu wskazane jest jednak picie dużej ilości wody oraz wykonanie masażu limfatycznego, który przyspiesza przemieszczanie się komórek tłuszczowych i ułatwia jego transport przez naczynia chłonne.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęsciej?

Lipoliza iniekcyjna przeznaczona jest dla osób z normalną wagą i lekką nadwagą, które zmagają się z miejscową, nadmierną tkanką tłuszczową, w miejscach opornych na dietę i ćwiczenia. Jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku chęci wymodelowania sylwetki.

 Efektem przeprowadzonej lipolizy iniekcyjnej jest utrata kilku centymetrów w obwodzie miejsca poddawanego terapii, poprawa mikrokrążenia oraz metabolizmu komórek, a także stymulacja regeneracji i odżywienie skóry. Często wymodelowanie sylwetki wymaga wykonania serii zabiegów, o ich ilości decyduje Pacjent, po konsultacji z lekarzem.

 Tak, zabieg wykonany pod okiem wykwalifikowanego i doświadczonego lekarza jest bezpieczny oraz małoinwazyjny. Po terapii warto przeprowadzić również masaż limfatyczny, przyczynia się on bowiem do intensyfikacji procesu przemieszczania się komórek tłuszczowych.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl