rezerwacja@jetsetclinic.pl

RADIOFREKWENCJA
MIKROIGŁOWA

Spektakularne efekty

usuwa zmarszczki, przebarwienia, blizny, zagęszcza i ujędrnia skórę, odmładza owal twarzy

Minimalna inwazyjność zabiegu

zaledwie kilka godzin rekonwalescencji

Technologiczna petarda

zabieg sprawdzony i w pełni bezpieczny

Termolifting Skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja Mikroigłowa, którą oferujemy w naszej klinice w Warszawie, to technologiczna petarda! Jest połączeniem dwóch najstarszych, a co za tym idzie – najlepiej sprawdzonych i przebadanych technologii zabiegowych. Tajemnica sukcesu Radiofrekwencji Mikroigłowej tkwi w równoczesnym mikronakłuwaniu frakcyjnym i podgrzewaniu skóry za pomocą precyzyjnie kontrolowanej fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej. 

 

Radiofrekwencja Mikroigłowa to najsilniej i najgłębiej działająca, przebadana klinicznie i dająca doskonałe rezultaty technologia do niechirurgicznego termoliftingu skóryDzięki innowacyjności zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej możemy szybko i skutecznie wygładzić, zagęścić i ujędrnić skórę na twarzy i ciele, zredukować zmarszczki i głębokie bruzdy, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia oraz rozstępy, zlikwidować opuchliznę i worki pod oczami. Jest to również jeden z najskuteczniejszych zabiegów na tzw. chomiki, czyli opadające policzki, a także na likwidację bruzd nosowo-wargowych oraz poprawę owalu całej twarzy. Ponadto, Radiofrekwencja Mikroigłowa doskonale podnosi powieki i „otwiera oko”.

Radiofrekwencja Mikroigłowa swoją olbrzymią popularność zawdzięcza temu, że przy minimalnej inwazyjności zabiegu i bardzo krótkiej, bo zaledwie 3-4 godzinnej rekonwalescencji, uzyskujemy spektakularne efekty liftingu i odmłodzenia owalu twarzy oraz poprawy napięcia i struktury skóry. Najważniejsze wskazania do zabiegu Rediofrekwencji Mikroigłowej to opadające policzki, zmarszczki i bruzdy, blizny potrądzikowe, blizny zanikowe, rozstępy i nadpotliwość.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – efekty zabiegu

Efekt obserwowany po zabiegach z wykorzystaniem Radiofrekwencji Mikroigłowej to przede wszystkim:

 • Redukcja zmarszczek i bruzd w tym „zmarszczek palacza” i bruzd nosowo-wargowych
 • Silny lifting i poprawa owalu twarzy w tym zwłaszcza uniesienie opadających policzków
 • Wygładzenie struktury skóry, redukcja rozszerzonych porów
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Redukcja przebarwień i poprawa kolorytu skóry
 • Widoczna poprawa elastyczności i jędrności skóry
 • Zniwelowanie „opadających powiek” i „worków pod oczami”
 • Redukcja cellulitu i poprawa jędrności ciała
Spektakularny Lifting Skóry

Na czym polega zabieg
Radiofrekwencji Mikroigłowej?

Bardzo popularny w Warszawie zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej polega na jednoczesnym wprowadzeniu pod skórę bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość (od 0.25 do 4.5 mm) oraz emisji fali radiowej nagrzewającej tkankę wokół powierzchni igieł, bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. Oprócz regulacji głębokości i czasu trwania nakłuć, w trakcie zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej terapeuta, wykorzystując dużą moc urządzenia, steruje również poziomem energii, co umożliwia podejście wielowarstwowe przy zindywidualizowanych zabiegach oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo i komfort Pacjenta. Pozwala to specjalistom w naszej warszawskiej klinice osiągać spektakularne rezultaty już po pierwszym zabiegu. W wyniku wytworzenia energii w tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji, oraz kontrolowanych przegrzań, które zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych w głębokich warstwach skóry. Warto zaznaczyć, że Radiofrekwencja Mikroigłowa skutecznie wspomaga również leczenie cellulitu i miejscowej otyłości oraz redukuje aktywność gruczołów łojowych, co z kolei prowadzi do łagodzenia trądziku i przetłuszczania się skóry. Działanie Radiofrekwencji Mikroigłowej jest więc wszechstronne i dopasowywane zawsze pod względem problemu, z jakim Pacjent zgłasza się do kliniki.

radiofrekwencja mikroigłowa jetsetclinic

JETSET CLINIC WARSZAWA

Radiofrekwencja Mikroigłowa w Warszawie
— przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej przeprowadzana jest konsultacja. Polega ona na zdiagnozowaniu problemu, wykluczeniu przeciwwskazań oraz ustaleniu indywidualnego planu zabiegowego. Następnie terapeuta wykonuje demakijaż oraz nakłada krem znieczulający. Po upływie około 30. minut terapeuta zmywa znieczulenie, dezynfekuje skórę, ustala parametry zabiegowe i przystępuje do zabiegu.  Zabieg polega na nakłuwaniu obszaru zabiegowego głowicą urządzenia, która jednocześnie emituje falę radiową o wybranej przez terapeutę mocy. Głowice zabiegowe ze sterylnymi, jednorazowymi  końcówkami, wyposażonymi w 25 igieł, pozwalają na opracowanie każdej partii ciała. Igły podczas zabiegu są – w zależności od doboru głowicy – podgrzewane na całej długości (igły nieizolowane) lub tylko na ich końcach (igły izolowane). W przypadku igieł nieizolowanych energia jest emitowana na całej ich powierzchni wywołując uszkodzenie termiczne zarówno na zadanej głębokości jak i w naskórku. Z kolei zastosowanie igieł izolowanych eliminuje nagrzewanie naskórka, a energia koncentruje się na selektywnym podgrzaniu głębszych warstw skóry. Igły dobieramy indywidualnie do opracowywanego obszaru ciała, problemu, który chcemy rozwiązać, kondycji skóry Pacjenta oraz oczekiwanego efektu zabiegowego.  Sam zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej trwa około 20 minut, a cała procedura, łącznie z konsultacją, demakijażem i znieczuleniem około 90 minut. Po zakończeniu zabiegu kosmetolog nakłada maskę lub krem pozabiegowy. Przez kilka kolejnych dni po zabiegu należy zwrócić szczególną uwagę na higienę w obszarze zabiegowym. Skóra wymaga też intensywnego nawilżania, należy unikać ekspozycji na słońce i stosować kremy z filtrem UV. Niewskazany jest wysiłek fizyczny przez 24 godziny oraz spożywanie alkoholu przez 48 godzin po zabiegu.

 

Czas trwania zabiegu

45 - 90 min

Zalecana liczba zabiegów

od 1 do 3

Odstęp pomiędzy zabiegami

co 4 tygodnie

Cena zabiegu

od 770 zł

Wymagane znieczulenie

Opcjonalnie

JETSET CLINIC WARSZAWA

Z jakimi problemami poradzi sobie Radiofrekwencja Mikroigłowa?

Rozwiń opis poszczególnych problemów, aby dowiedzieć się więcej. 

Zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej wykazuje szerokie zastosowanie ze względu na głębokość i intensywność działania. Przy minimalnej inwazyjności przebudowuje skórę, stymuluje namnażanie kolagenu oraz znacznie poprawia jej gęstość i jędrność. Oznacza to, że nie tylko uzyskujemy efekt odmłodzenia i redukcji zmarszczek, ale możemy jednocześnie redukować blizny i przebarwienia oraz oddziaływać na rozszerzone pory, nierównomierną teksturę skóry czy nadmiar sebum.

W obszarze brzucha w większości przypadków mamy do czynienia z nadmiarem skóry, wiotkością i rozstępami. Szczególnie po ciąży i szybkiej utracie masy ciała pojawia się problem z jędrnością skóry. Radiofrekwencja Mikroigłowa jest najlepszym rozwiązaniem. Poprawia kondycję skóry, zwiększa napięcie (co jest zauważalne od razu po wykonaniu zabiegu), redukuje rozstępy i przywraca utraconą jędrność.

Blizny są naturalnym skutkiem gojenia ran, jednak nawet jeśli gojenie przebiega prawidłowo pozostawia po sobie ślad. Radiofrekwencja Mikroigłowa oddziałuje na głębokie struktury tworzące bliznę uruchamiając naturalne procesy naprawcze. Z czasem blizna ulega przebudowie i uelastycznieniu, a jej powierzchnia zostaje wygładzona. Radiofrekwencja Mikroigłowa szczególnie dobrze sprawdza się w leczeniu blizn potrądzikowych i pourazowych.

Rozstępy powstają na skutek mocnego rozciągnięcia skóry, kiedy nie wytrzymuje ona mocnego napięcia i pęka. Często towarzyszy im wiotkość i nadmiar skóry. Zabieg radiofrekwencji Mikroigłowej pozwala jednocześnie znacznie zredukować rozstępy już po pierwszym zabiegu, a także zagęścić skórę i wyrównać jej strukturę. To zdecydowanie najskuteczniejsza metoda w leczeniu „starych rozstępów”.

Opadające policzki czyli tzw. „ chomiki”, nadają twarzy wizualnie smutniejszy wygląd. Radiofrekwencja Mikroigłowa dzięki kombinacji mikronakłuć i podgrzaniu głębokich warstw skóry falą radiową doprowadza do natychmiastowego obkurczenia włókien podporowych. W rezultacie uzyskujemy efekt liftingu, napięcia, podniesienia policzków, poprawy owalu i konturu twarzy.

Radiofrekwencja Mikroigłowa pozwala opracować nawet tak delikatny obszar jak okolice oczu. Dzięki intensywnej przebudowie włókien kolagenowych zwiększa gęstość i sprężystość skóry. Wyraźnie wygładza „kurze łapki”, niweluje cienie i worki pod oczami.

Okolica oczu, a szczególnie górna powieka to obszar, gdzie oznaki starzenia są widoczne zdecydowanie najszybciej. Punktowe nagrzewanie tkanek falą radiową skraca włókna kolagenowe, a mikronakłucia stymulują fibroblasty do produkcji nowego kolagenu. Dalej to efekt uniesienia opadających powiek górnych („otwartego oka”), redukcji zmarszczek oraz zwiększenia napięcia i gęstości skóry. To również doskonała alternatywa do zabiegu blefaroplastyki (chirurgicznego wycięcia nadmiaru skóry), bądź przygotowanie do niej.

Bruzdy powstają na skutek nadmiaru opadającej wiotkiej skóry, zmarszczki na skutek degradacji kolagenu. Zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej wykazuje wysoką skuteczność zarówno na jedne jak i drugie. Znaczenie zmniejsza bruzdy nosowo-wargowe oraz przywraca prawidłowe napięcie. Skóra ulega zagęszczeniu, odzyskuje sprężystość i jędrność, a zmarszczki się wypłycają.

Wskazania i zalecenia do Radiofrekwencji Mikroigłowej

 • Opadający owal twarzy, opadające policzki tzw. „chomiczki”, opadające powieki
 • Wiotka, o słabej jędrności skóra twarzy, szyi, dekoltu
 • Zmarszczki i głębokie bruzdy (również w trudno dostępnych miejscach jak warga górna, powieki, okolice uszu)
 • Opuchlizna wokół oczu, worki, zasinienia, zmarszczki
 • Poszerzone pory, blizny – również potrądzikowe,
 • Przebarwienia
 • Blizny, rozstępy, cellulit i utrata jędrności ciała (ramiona, okolice nad kolanami, brzuch pociążowy i po dużej utracie wagi, uda, pośladki)
 • Łojotok, wypadanie włosów, łysienie
 • Nadpotliwość
 • Ciąża i okres laktacji
 • Choroby nowotworowe
 • Zaburzenia krążenia, miażdżyca tętnic
 • Zapalenie żył i zakrzepica
 • Nieuregulowane ciśnienie tętnicze
 • Padaczka
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Infekcje wirusowe i grzybicze oraz choroby zakaźne
 • Stwardnienie rozsiane
 • Choroby tkanki łącznej i przerwanie ciągłości skóry

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak, np. Radiofrekwencja Mikroigłowa wymaga od Pacjenta, aby w zaciszu domowym zadbać o czystość miejsca zabiegowego. Wiąże się z tym zmiana poszewki pościeli, ręczników oraz stosowanie się do aseptyki, czyli dotykanie miejsc objętych zabiegiem jedynie czystymi oraz zdezynfekowanymi dłońmi przez okres gojenia. Makijaż po takich zabiegach najlepiej wykonać dopiero po upływie 48godzin, a podczas procesu gojenia kremy stosowane do pielęgnacji powinny być bogate w składniki aktywne oraz wzmacniające regenerację, np. Cicaplast, Cicalfate czy Cetaphil. Jeżeli wśród domowników są dzieci oraz zwierzęta trzeba pamiętać o ograniczeniu kontaktu miejsca zabiegowego z czynnikami takimi jak sierść czy ślina.

Ponadto po zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej należy:

 • Intensywnie nawilżać skórę w miejscu zabiegowym
 • Unikać ekspozycji na słońce i stosować kremy z filtrem UV
 • Unikać intensywnego wysiłku fizycznego w tym również basenu i sauny przez 24 h po zabiegu
 • Nie należy spożywać alkoholu 48h po zabiegu

 

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – cennik

PROMOCJA! TERAZ ZABIEG NA CAŁĄ TWARZ WYKONASZ W PROMOCJI JUŻ ZA 970 ZŁ ZAMIAST 1500 ZŁ!

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

TWARZ

Oczy/Czoło/Policzki

1 000 zł

770 zł

3 000 zł

2 110 zł

Twarz

1 500 zł

970 zł

4 500 zł

2 610 zł

Twarz + Szyja

1 700 zł

1 170 zł

5 100 zł

3 210 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

1 900 zł

1 370 zł

5 700 zł

3 810 zł

Głowa 

1 500 zł

970 zł

4 500 zł

2 610 zł

Twarz + SPADEEP

1 775 zł

1 245 zł

5 325 zł

3 335 zł

Twarz + Szyja + SPADEEP

2 025 zł

1 495 zł

6 075 zł

4 085 zł

Twarz + Szyja + Dekolt + SPADEEP

2 275 zł

1 745 zł

6 825 zł

4 835 zł

CIAŁO

Dłonie

1 500 zł

970 zł

4 500 zł

2 610 zł

Obszar 20×20 cm

1 500 zł

970 zł

4 500 zł

2 610 zł

Obszar 30×30 cm

1 700 zł

1 170 zł

5 100 zł

3 210 zł

Obszar 40×40 cm

1 900 zł

1 370 zł

5 700 zł

3 810 zł

Kolana

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Ramiona

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Brzuch 

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Łydki/Uda

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Biust

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Pośladki 

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Nadpotliwość Pachy

1 500 zł

od 970 zł

4 500 zł

od 2 610 zł

Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

Zadzwoń lub wypełnij formularz i umów się na wizytę

Kto wykonuje zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej

Zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej wykonują w naszej klinice w Warszawie kosmetolodzy, którzy poddali się szczegółowemu szkoleniu z technologii Radiofrekwencji Mikroigłowej oraz pracy na urządzeniu.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta. Wskazanie jest natomiast nawilżanie skóry, która będzie poddana zabiegowi.

Czy zabieg jest bolesny? Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym – na obszar zabiegowy nakładamy krem znieczulający – dzięki czemu nie jest on bolesny.

Sam zabieg Radiofrekfencji Mikroigłowej trwa około 30 minut. Na cała procedurę zabiegową łącznie konsultacją przed zabiegiem, przygotowaniem skóry do zabiegu w tym jej znieczuleniem i zabezpieczeniem po zabiegu potrzebujmy około 90 minut.

Rekonwalescencja pozabiegowa jest bardzo krótka, zaczerwienienie skóry znika zazwyczaj po 3-4 godzinach licząc od zakończenia zabiegu

Pacjent powinien starać się zadbać o czystość miejsca zabiegowego, nie pocierać skóry, unikać sauny i gorącej wody, stosować kremy nawilżające oraz filtry przeciwsłoneczne.

Ilość zabiegów dla każdego Pacjenta jest ustalana indywidualnie po konsultacji z kosmetologiem. Już jeden zabieg pozwala napiąć, wygładzić, zagęścić i ujędrnić skórę. Najczęściej jednak, dla uzyskania optymalnego efektu, rekomendujemy wykonać serie 3. zabiegów z 4. tygodniową przerwą między nimi

Co pół roku zalecamy przybyć na zabieg przypominający, który pomoże uzyskanym efektom utrzymać się jak najdłużej.

Najlepsze efekty przebudowy, regeneracji oraz liftingu skóry możemy osiągnąć łącząc Frakcjonowanie Mikroigłowe RF z Mezoterapią Igłową z wykorzystaniem Mezokoktajli, Biostymulatorów Tkankowych oraz Kwasu Hialuronowego lub innych produktów zalecanych przez terapeutę.

Szybki kontakt

Umów wizytę wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń +48 22 468 08 08

Zaufali nam

Średnia ocen 5.0

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl