rezerwacja@jetsetclinic.pl

Strona główna Kriolipoliza PAGANI

BEZBOLESNA, SKUTECZNA I BEZPIECZNA TERAPIA ZIMNEM

Kriolipoliza PAGANI

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej

Likwidacja cellulitu

Silne ujędrnienie i zagęszczenie skóry

Co to jest Kriolipoliza PAGANI?

Kriolipoliza PAGANI to przełomowa technologia szoku termicznego umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu oraz ujędrnianie skóry. Jest skuteczną i bezinwazyjną alternatywą dla liposukcji. Wykorzystując procesy krioterapii i termografii, kriolipoliza PAGANI niszczy komórki tłuszczowe, w wyniku czego następuje redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha i innych okolic ciała oraz likwidacja cellulitu.

Odtwórz wideo

Kriolipoliza PAGANI to skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej zarówno u mężczyzn jak i kobiet. Świetnie sprawdza się nie tylko do wymrażania tłuszczu z większych partii ciała, np.: brzuch, boczki, klatka piersiowa, uda, plecy, ale również do likwidacji podwójnego podbródka

 

Kriolipoliza PAGANI to również skuteczne ujędrnianie skóry. Tę procedurę stosujemy głównie w przypadkach, kiedy problemem jest np. luźna skóra po ciąży lub po kuracji odchudzającej oraz gdy utrata jędrności skóry jest wynikiem naturalnych procesów starzenia. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest w tym wypadku dobrany tak, aby napinać i wygładzić skórę bez wymrażania tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

 

Kriolipoliza PAGANI umożliwia również przeprowadzenie zabiegu Facelift na obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Efektem takiego zabiegu są redukcja podwójnego podbródka, poprawienie napięcia skóry i owalu twarzy, zmniejszenie opuchlizny wokół oczu, wygładzenie drobnych zmarszczek oraz redukcja rumienia

Kriolipoliza PAGANI to produkt renomowanego włoskiego producenta ELETTRONICA PAGANI, posiadający certyfikat urządzenia medycznegoZabiegi są bezpieczne, nieinwazyjne, bazują na naturalnych procesach fizjologicznych i nie wymagają żadnej rekonwalescencji. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Zalecana seria zabiegów (zwykle 4-6) pozwala utrzymać uzyskane efekty zabiegowe na około 2-3 lata.  

 

Jeśli Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, bryczesach, klatce piersiowej lub plecach, kiedy nie pomaga aktywność fizyczna ani dieta – kriolipoliza PAGANI jest dla Ciebie! Posiadamy również drugą technologię do wymrażania tkanki tłuszczowej (Kriolipoliza Kontrastowa), którą proponujemy zwłaszcza Pacjentom aktywnym fizycznie i pragnącym wymrozić nadmiar tkanki tłuszczowej na dużej powierzchni ciała.

Efekty zabiegu Kriolipolizy PAGANI:

 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • redukcja cellulitu
 • zmniejszenie obwodu ciała
 • poprawa jakości skóry, zwiększona jedrność, gęstość i napięcie
 • wymodelowana, zgrabna sylwetka

Na czym polega zabieg Kriolipolizy PAGANI?

Kriostymulacja bardzo szybko chłodzi powierzchnię skóry. Poziom temperatury stosowany podczas zabiegu uzależniony jest od płci Pacjenta (u mężczyzn temperatura jest niższa), części ciała poddawanej zabiegowi oraz od wybranego programu zabiegowego. Ciało reaguje na ekstremalne zimno maksymalnie zwiększając tempo przemiany materii, aby wytworzyć ciepło. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, umożliwiając hormonom dotarcie do komórek tłuszczowych i rozbicie tłuszczu. Dochodzi wówczas do apoptozy, czyli obumarcia komórek tłuszczowych, co czasami określane jest przez Pacjentów jako wymrażanie tłuszczu. Organizm usuwa obumarłe komórki tłuszczowe w ciągu dwóch tygodni poprzez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy.

W wyniku naprzemiennego stosowania bardzo niskiej i wysokiej temperatury, następuje intensywna stymulacja tkanek, co powoduje przyspieszenie aktywności komórkowej całego ciała. Technologia PAGANI aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje odmłodzenie skóry oraz poprawę jej jędrności i gęstości.

Przebieg zabiegu Kriolipolizy PAGANI

Przed rozpoczęciem zabiegu kriolipolizy PAGANI Pacjent wypełnia kartę zabiegową. Następnie przeprowadzamy wywiad zdrowotny, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań oraz ostatecznej kwalifikacji do zabiegu. Omawiamy przebieg zabiegu, zalecenia okołozabiegowe oraz odpowiadamy na wszelkie pytania. 

 

Po przeprowadzeniu konsultacji wykonujemy dokumentację zdjęciową oraz pomiary obwodów partii ciała, która zostanie poddana zabiegowi. Umożliwia to kontrolę efektywności terapii na poszczególnych jej etapach. Następnie terapeuta dobiera odpowiednie parametry zabiegowe i nakłada na okolicę zabiegową żel do USG, umożliwiający swobodne przesuwanie głowicy urządzenia po powierzchni ciała.

Zabieg Kriolipolizy PAGANI polega na masażu okolicy zabiegowej głowicą manualną, na której zmienia się temperatura. Przez większą część trwania zabiegu temperatura jest bardzo niska (nawet do -18°C). Jako że nie pracujemy na głowicach zasysających skórę, mamy możliwość kontrolowania obszaru zabiegowego przez cały czas trwania zabiegu mrożenia tłuszczu, co eliminuje niebezpieczeństwo powstania nierówności czy odmrożeń. 

 

Zabieg Kriolipolizy PAGANI trwa około 50 minut. Nie jest bolesny, odczuwalne jest jedynie zimno, przy czym odczucia te są bardzo indywidualne. Celem zabiegu – w przypadku najczęściej wykorzystywanego programu, czyli redukcja tkanki tłuszczowej i usuwanie cellulitu – jest obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na tyle, aby wywołać apoptozę, czyli po prostu ich obumarcie (bez uszkadzania otaczających tkanek). Obumarłe komórki tłuszczowe są następnie usuwane przez organizm poprzez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy, przez około dwa tygodnie. 

Kriolipoliza PAGANI CRYO T-SHOCK wymrażanie tkanki tłuszczowej - JETSET CLINIC Klinika Medycyny Estetycznej

Przygotowanie do zabiegu Kriolipolizy PAGANI

Przygotowanie do zabiegu Kriolipolizy PAGANI nie jest skomplikowane. Polega przede wszystkim na ograniczeniu spożywania węglowodanów minimum 2h przed i po zabiegu oraz zwiększeniu ilości wypijanych płynów (2 litry dziennie to absolutne minimum). Rekomendujemy również, aby podczas całej kuracji zmniejszyć ilość spożywanego tłuszczu, wprowadzając lekkostrawną dietę. Zwiększy to w sposób znaczący efekt zabiegowy.

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, klatce piersiowej, ramionach, udach, łydkach, plecach, pośladkach, podbródku czy innym miejscu na ciele
 • Odporna na dietę, ćwiczenia i inne zabiegi lokalnie zgromadzona tkanka tłuszczowa, np. w dolnej części brzucha, na udach wewnętrznych oraz „bryczesach”
 • Luźna, pofałdowana skóra, z utraconą jędrnością i napięciem
 • Cellulit
 • Choroby nerek
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Silna cukrzyca
 • Aktywny lub przebyty (do 5 lat po wyleczeniu) nowotwór
 • Zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Alergia na zimno - choroba Raynauda

Kriolipoliza PAGANI – cennik

Aby przekonać się jak działa nasza Kriolipoliza PAGANI zapraszamy na zabieg testowy do naszej kliniki w Warszawie. Zabieg testowy niczym nie różni się od regularnego zabiegu poza tym, że jest tańszy. Przed zabiegiem nastąpi konsultacja z terapeutą wykonującym zabieg, wykluczenie przeciwskazań do zabiegu, dobór najlepszej technologii zabiegowej oraz ułożenie i wycenienie planu zabiegowego. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów.

KRIOLIPOLIZA_PAGANI CRYO T-SHOCK

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

ZABIEG TESTOWY

PROMOCJA

4  ZABIEGI

Boczki

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Ramiona / “Pelikany”

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Brzuch

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

“Bryczesy”

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Łydki

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Uda Przód lub Tył

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Piersi

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Pośladki

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Plecy Część

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

Kto wykonuje zabieg Kriolipolizy PAGANI

Zabieg Kriolipolizy PAGANI w naszej klinice w Warszawie wykonują kosmetolodzy, którzy zostali przeszkoleni w tym zakresie przez dystrybutora PAGANI w Polsce i posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z redukcją tkanki tłuszczowej.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

Rekomendowana liczba zabiegów, która redukuje obwód ciała o jeden rozmiar, to zabieg testowy plus seria 4 zabiegów. Taka seria w większości przypadków pozwala na redukcję obwodu ciała o jeden rozmiar oraz silną redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry. Zabiegi powtarzamy co 7-14 dni.

Efekt zabiegowy dotyczący redukcji tkanki tłuszczowej jest trwały, ponieważ podczas zabiegu dochodzi do apoptozy czyli obumarcia komórek tłuszczowych.  

W przypadku zabiegów ujędrniających skórę oraz zabiegów antycellulitowych, zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty na 2-3 lata.

Zabieg nie jest bolesny, odczuwalne jest jedynie zimno, przy czym odczucia te są bardzo indywidualne. Jako że nie pracujemy na głowicach zasysających skórę, mamy możliwości kontrolowania obszaru zabiegowego przez cały czas trwania zabiegu mrożenia tłuszczu, co eliminuje niebezpieczeństwo powstania na skórze nierówności czy odmrożeń. 

Zabieg Kriolipolizy PAGANI wykonujemy co tydzień – jeżeli pracujemy na programie redukcji cellulitu lub ujędrnienia,  lub co dwa tygodnie, jeżeli wymrażamy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Przerwa pomiędzy zabiegami ma fizjologiczne uzasadnienie – gdy dochodzi do apoptozy i komórki tłuszczowe obumierają, powstają odpady, które są usuwane z organizmu drogami naturalnymi, tj. krew, układ limfatyczny i mocz. Metabolizm musi zatem być zdolny do pozbycia się tych odpadów bez przeciążania organizmu.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl