rezerwacja@jetsetclinic.pl

Strona główna Fala Radiowa ALMA SPADEEP

NIEZWYKLE SKUTECZNA, BEZINWAZYJNA I BEZPIECZNA TERAPIA FALĄ RADIOWĄ ALMA

MODELOWANIE SYLWETKI
ENERGIĄ FAL RADIOWYCH

REDUKCJA CELLULITU
REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
UJĘDRNIANIE I MODELOWANIE CIAŁA
REDUKCJA ZMARSZCZEK I UJĘDRNIANIE SKÓRY TWARZY
ZABIEG

Radiofrekwencja Unipolarna ALMA

Czym jest Radiofrekwencja Unipolarna ALMA i jak działa?

Radiofrekwencja Unipolarna firmy Alma jest nieinwazyjnym zabiegiem, który wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych (RF) do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. Technologia umożliwia pracę na 4 głębokościach – od naskórka, poprzez skórę właściwą aż do poziomu podskórnej tkanki tłuszczowej  co pozwala terapeutom dostosować parametry do wskazań i obszaru zabiegowego.

Zastosowanie w urządzeniu fali radiowej unipolarnej o mocy 200 Watt oraz unikalnej wysokiej częstotliwości 40,68 MH szybko i równomiernie podgrzewa tkanki i utrzymuje wymaganą temperaturę obszaru zabiegowego na poziomie 40-42° Celsjusza przez cały czas trwania zabiegu, co gwarantuje doskonały efekt zabiegowy.

 

 

Unikalna wysoka częstotliwość fali radiowej ALMA podgrzewa tylko wodę, a nie wszystkie tkanki, co daje doskonałą penetrację w głąb – aż do 2 cm –  sprawia, że technologia znalazła doskonałe  zastosowanie do redukcji  podskórnej tkanki tłuszczowej (redukcja obwodu ciała) oraz redukcji cellulitu. Technologia AlmaWave zastosowana w urządzeniu powoduje zamianę energii elektrycznej o częstotliwości radiowej w endogenne ciepło wewnątrz tkanki. Sprawia to, ze rozciągnięte włókna kolagenowe kurczą się oraz następuje proces neokolagenezy, czyli powstawania nowego kolagenu. Poprawia się grubość włókien kolagenowych oraz ich ułożenie w skórze właściwej, dzięki czemu skóra po kuracji jest wyraźnie zagęszczona, ujędrniona i odmłodzona. Doskonałe efekty osiągamy łącząc różne metody zabiegowe oraz pracując na różnych głębokościach skóry. Oznacza to, ze podczas jednej procedury zabiegowej możemy pracować zarówno nad redukcją tkanki tłuszczowej, redukcją cellulitu jak i ujędrnianiem i zagęszczaniem skóry.

 

Radiofrekwencja Unipolarna firmy ALMA to najwyższej klasy rozwiązanie dające pełną kontrolę nad głębokością wnikania fali radiowej w skórę, co pozwala na uzyskanie wyraźnie zauważalnych rezultatów i trwałych efektów. Zabieg jest bezpieczny (fala radiowa posiada certyfikat medyczny FDA), komfortowy (odczuwalny jak ciepły masaż) wyjątkowo skuteczny  – efekty napiętej i wygładzonej skóry zauważalne są już po pierwszym zabiegu!

 

Głowice zabiegowe – UNIBODY i UNIFACE – wyposażone są dodatkowo w obrotowe aplikator do masażu. Ten dodatek ma na celu przyspieszenie metabolizmu w tkance podskórnej i uzyskaniu jeszcze lepszych efektów zabiegowych. Obrotowe głowice masujące ułatwiają jednocześnie drenaż limfatyczny podczas leczenia falami radiowymi.

Na czym polega redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu za pomocą Radiofrekwencji Unipolarnej ALMA?

Fala radiowa docierając do tkanek na 4 różnych głębokościach, zamienia się w endogenne ciepło wewnątrz tkanki. Docierając do tkanki tłuszczowej powoduje termolipolizę adipocytów, czyli rozpad komórek tłuszczowych na wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol. Następnie substancje te dostają się do przestrzeni międzykomórkowej, gdzie wychwytuje je układ limfatyczny oraz krwionośny, który transportuje je do wątroby. Dalsza „podróż” glicerolu oraz kwasów tłuszczowych odbywa się w nerkach i układzie trawiennym, gdzie odbywa się proces ich wydalania z organizmu. Obserwujemy zauważalne zmniejszenie się grubości tkanki tłuszczowej i obwodu ciała, wygładzenie skóry i redukcję grudek cellulitowych oraz znaczne zwiększenie gęstości i jędrności skóry.

Przebieg zabiegu

Po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym i wykluczeniu przeciwwskazań, terapeuta nakłada żel mineralny na obszar zabiegowy, dobiera odpowiednie parametry i rozpoczyna zabieg, polegający na masażu obszaru zabiegowego głowicą urządzenia. Zabieg jest bardzo przyjemny, odczucia porównywalne są do ciepłego masażu.

Zabieg na jeden obszar zabiegowy (wielkości mniej więcej kartki formatu A4, np. ramiona, brzuch, uda wewnętrzne) trwa około 20-30 minut. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona i wyraźnie napięta. Aby uzyskać doskonały i trwały efekt redukcji tkanki tłuszczowej, redukcji cellulitu czy też poprawy  jędrności skóry, zwykle zaleca się wykonać od 4 do 6 zabiegów. Zabiegi wykonujemy w odstępach co 1 lub 2 tygodnie.

 

Czas trwania zabiegu

30 min

Zalecana liczba zabiegow

od 4 do 6

Odstęp pomiędzy zabiegami

1-2 tygodnie

Cena zabiegu

od 275 zł

Wymagane znieczulenie

Nie

 • Cellulit każdego rodzaju
 • Nadmiar tkanki tłuszczowej
 • Luźna, pofałdowana skóra, utrata jędrności
 • Zmarszczki i bruzdy
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Redukcja nierówności po liposukcji.
 • Rozrusznik serca, bądź inne wewnętrzne urządzenia elektryczne
 • Metalowe bądź inne implanty w okolicy zabiegowej
 • Ciąża, karmienie piersią, menstruacja
 • Infekcje wirusowe i bakteryjne
 • Nowotwór, padaczka, SM, opryszczka
 • Osłabiony system immunologiczny (AIDS , HIV, lekki immunosupresyjne)
 • Antykoagulanty, retinoidy
 • Zmniejszona bądź podwyższona percepcja zmiany temperatur
 • Zaburzenia czucia, neuropatia, uszkodzenia nerwów
 • Jakikolwiek aktywny problem na obszarze zabiegowym, np. rany, krwotoki, zakaźne problemy, łuszczyca, egzema, wysypka oraz mocno bądź „świeżo” opalona skóra
 • Żylaki w obszarze zabiegowym
 • Historia chorób skóry takich jak keloidy, zaburzone gojenie ran, zarówno jak bardzo sucha i delikatna skóra
 • Jakiekolwiek chirurgiczne, inwazyjne, ablacyjne zabiegi w obszarze zabiegowym przed kompletnym zagojeniem

Zabieg nie wymaga od Pacjenta specjalnego przygotowania. Rekomendujemy, aby przed rozpoczęciem kuracji oraz w trakcie jej trwania zwiększyć ilość wody wypijanej podczas całej kuracji do 2,5 litra.

Brak okresu rekonwalescencji - Pacjenci mogą wznowić normalną aktywność zaraz po leczeniu. Ważne jest natomiast aby zwiększyć ilość wody wypijanej podczas całej kuracji – 2,5 litra to minimum oraz przejście na lekkostrawną dietę. Rekomendujmy również  włączenie w plan zabiegowy aktywności fizycznej – jeżeli pracujemy nad redukcja obwodu ciała pomoże to „spalić” płynny tłuszcz uwolniony podczas zabiegu. Zastosowanie się do zaleceń pozabiegopwych  przyśpieszy i wzmocni  znacząco efekt kuracji.

ZOBACZ CENNIK

TERAPIA FALĄ RADIOWĄ ALMA SPADEEP

Redukcja Cellulitu

Redukcja Tkanki Tłuszczowej i Obwodu Ciała

Redukcja Obwodu Ciała

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

SERIA 4. ZABIEGÓW

PROMOCJA

SERIA 6. ZABIEGÓW

Jeden Obszar

550 zł

1 900 zł

2 700 zł

Dwa Obszary

750 zł

2 600 zł

3 600 zł

Całe Uda (Cztery Obszary)

1 100 zł

3 600 zł

5 200 zł

Jeden obszar wielkości kartki A4 czyli np.: brzuch, boczki, uda przód, tył lub uda wewnętrzne, "bryczesy", ramiona, łydki, plecy lub inny wybrany.

Kto wykonuje zabieg Radiofrekwencji Unipolarnej ALMA?

W naszej klinice zabiegi wykonują wykwalifikowani kosmetolodzy, którzy są przeszkoleni z procedury zabiegowej.

Szybki kontakt

Umów wizytę wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń +48 22 468 08 08

Zaufali nam

Średnia ocen 5.0

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl