rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ PROBLEM

Wiotka skóra po ciąży

JETSET CLINIC HILTION brzuch po ciąży

Ciąża niesie za sobą szereg zmian w ciele kobiety. Brzuch należy do tych części ciała, która narażona jest najbardziej. Jednak przez okres tych dziewięciu miesięcy większość ciała zaczyna magazynować tkankę tłuszczową oraz zwiększać masę, by następnie utracić ją przy porodzie, co niekorzystnie wpływa na kształt sylwetki oraz stan skóry. Pozostałości lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim rozstępy, nadmiar skóry, spadek jej napięcia, a nawet pergaminowatość i wiotkość stanowi często defekt kosmetyczny, który sam nie zniknie. W zależności od stopnia zaawansowania problemu stopień zniekształcenia ciała po stanach związanych z nagłą utratą masy ciała można ocenić stosując skalę Pittsburgh Rating Scale i na jej podstawie układać plan zabiegowy.

I- skóra sprężysta i napięta, a problem stanowi jedynie nadmiar lokalnie zgromadzonej tkanki tłuszczowej;

II- umiarkowana wiotkość skóry, rozejście mięśni prostych brzucha i lokalnie zgromadzona tkanka tłuszczowa w dole brzucha;

III- istotny namiar skóry i tkanki podskórnej w dole brzucha, rozstępy, wiotkość i rozejście mięśni prostych i skośnych brzucha;

IV- duży nadmiar skóry i tkanki podskórnej w całej długości i szerokości brzucha, rozstępy, znaczny rozstęp mięśni prostych i skośnych brzucha.

Czynniki predysponujące do powstawania Wiotkiej Skóry Po Ciąży

  • Znaczny przyrost masy ciała w trakcie ciąży
  • Predyspozycje genetyczne
  • Niewłaściwa pielęgnacja skóry
  • Nieodpowiednia dieta
  • Zmiany hormonalne

Zabiegi, jakie wykonujemy na Wiotką Skórę Po Ciąży

Idealnym zabiegiem, który wpisuje się w problem Wiotkiej Skóry Po Ciąży jest Radiofrekwencja Mikroigłowa. Specjalna głowica wyposażona w jednorazowy kartridż z 25-cioma igłami w sposób frakcyjny nakłuwa skórę jednocześnie podgrzewając ją emitowaną falą radiową. Tkanki obkurczają się, rozstępy niwelują i rozjaśniają się, a wiotka skóra zwiększa swoje napięcie. Zabieg wykonujemy po znieczuleniu w kremie dla pełnego komfortu Klienta.

Wszystkie zabiegi, które wykonujemy w naszej klinice na problem Wiotkiej Skóry Na Brzuchu:

A także zabiegi laserowe takie jak:

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl