rezerwacja@jetsetclinic.pl

Strona główna WAMPIRZY LIFTING Osocze Bogatopłytkowe
Bezpieczna, naturalna i sprawdzona terapia

WAMPIRZY LIFTING
Osocze Bogatopłytkowe

Naturalna BIO-stmulacja skóry

bez ryzyka uczuleń I powikłań

Bezpieczna terapia odmładzająca
Poprawa jędrności i nawilżenia skóry
0 +
Ponad 6000 zabiegów iniekcyjnych
0 + lat
Ponad 4 lata doświadczenia
0 .0
Średnia ocen na 1000 opinii

Terapia Osoczem Bogatopłytkowym (ang. PRP – Platelet Rich Plasma) często nazywana również “wampirzym liftingiem”, to naturalna i skuteczna BIO-stymulacja skóry dająca odmładzające i przeciwstarzeniowe efekty. Zabieg Osoczem Bogatopłytkowym pozwala uzyskać rozświetloną, ujędrnioną i napiętą skórę w krótkim czasie. To również bardzo skuteczna metoda leczenia łysienia i zagęszczania włosów oraz korekcji blizn potrądzikowych i rozstępów.

Osocze bogatopłytkowe

Dużą zaletą zabiegu jest jego bezpieczeństwo, wynikające z braku ryzyka alergii na składniki preparatu, które  pozyskiwane w naturalny sposób z własnej krwi Pacjenta. Dlatego też zabieg polecany jest również osobom ze skórą wrażliwą czy alergiczną. Terapia Osoczem Bogatopłytkowym od lat ma wiele zastosowań w medycynie, od odmłodzenia skóry czy leczenia wypadania włosów, przez wspomaganie po zabiegach laserowych, aż po ortopedię, chirurgię czy okulistykę i stomatologię. Efekty terapii Osoczem Bogatopłytkowym zauważalne są już od pierwszego zabiegu!

Co to jest Osocze Bogatopłytkowe?

Osocze Bogatopłytkowe jest substancją pozyskiwaną z krwi Pacjenta, którą pobiera i odwirowuje się tuż przed zabiegiem. Oddzielenie się składników krwi w procesie wirowania pozwala na odseparowanie osocza, które jest bogate w płytki krwi, przy czym stężenie płytek krwi jest w nim znacznie większe w porównaniu do naturalnego, fizjologicznego osocza (od 2 do 9 razy więcej płytek w jednostce objętości niż krew fizjologiczna).

Osocze Bogatopłytkowe (PRP) pobudza komórki macierzyste do namnażania, tworzenie nowych naczyń krwionośnych oraz fibroblasty do produkcji kolagenu i odnowy biologicznej tkanek. To pozwala na regenerację i rewitalizację skóry.

Ze względu na pochodzenie preparatu stosowanie Osocza Bogatopłytkowego jest całkowicie bezpieczne oraz pozbawione ryzyka alergii.

Wampirzy lifting zabieg
Wampirzy Lifting - Osocze Bogatopłytkowe

Zdaniem eksperta

"Zabieg Osoczem Bogatopłytkowym w medycynie estetycznej doceniam przede wszystkim za doskonałe działanie rewitalizujące i odmładzające, oraz bezpieczeństwo zabiegu - brak ryzyka alergii i powikłań. Doskonałe efekty, które obserwują moi Pacjenci po osoczu sprawiają, że wielokrotnie w ciągu roku powracają do mnie na ten zabieg."

Zabieg z osocza bogatopłytkowego
dr n. med. Karolina Klimek-Tomczak

Na czym polega zabieg Osoczem Bogatopłytkowym?

Zabieg Osoczem Bogatopłytkowym polega na iniekcyjnym podawaniu techniką mezoterapii osocza pobranego z krwi Pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Po odpowiednim spreparowaniu powstaje autologiczny preparat krwiopochodny, w którym znajdują się skoncentrowane płytki zawieszone w małej ilości osocza. W medycynie estetycznej zabieg Osocza Bogatopłytkowego wykonujemy w celu rewitalizacji, poprawy elastyczności, poprawy nawilżenia, odżywienia, regeneracji, pobudzenia do naprawy czy stymulacji. Okolice zabiegowe, które mogą być poddane zabiegowi Osoczem Bogatopłytkowym to w zasadzie cała powierzchnia ludzkiego ciała od skóry głowy, przez powieki, twarz, szyję, dekolt, po kolana. Wskazaniem do zabiegu jest zawsze skóra, która wymaga odnowy. Zabieg wykonujemy w serii 3-4 w odstępie 3 tygodniowym, tak jak w przypadku klasycznej mezoterapii igłowej.

Projekt bez nazwy (3)
Osocze bogatopłytkowe wir

Przebieg zabiegu Osoczem Bogatopłytkowym?

Zabieg Osoczem Bogatopłytkowym rozpoczyna się konsultacji z lekarzem lub kosmetologiem i zakwalifikowania do zabiegu z wykluczeniem przeciwwskazań. Następnie dany obszar zostaje zdemakijażowany oraz znieczulony (oprócz owłosionej skóry głowy). Wykonywana jest dokumentacja fotograficzna medyczna. W kolejnym kroku pielęgniarka lub lekarz pobiera niewielką ilości krwi od pacjenta (zazwyczaj jest to 20ml) do strzykawki, w której uprzednio umieszczony zostaje antykoagulant. Następnie krew trafia do wirówki, w której dochodzi do separacji czynników morfotycznych krwi. Po odwirowaniu preparatu dodawany jest bufor zmieniający pH z kwaśnego na zasadowy. Terapeuta zmywa krem znieczulający, dezynfekuje skórę i podaje metodą mezoterapii odizolowane Osocze Bogatopłytkowe (a w niektórych terapiach łączonych, np. z laserem, bezpośrednio na skórę, w formie maski). Po zabiegu skórę zabezpiecza się kremem pozabiegowym i dokumentuje stan skóry za pomocą fotografii.

Lekarz medycyny estetycznej
Próbki z osoczem bogatopłytkowe

Zapraszamy na zabiegi z Osoczem Bogatopłytkowym w promocyjnej cenie 870 zł zamiast 1000 zł za całą twarz!

WAMPIRZY LIFTING - OSOCZE BOGOTOPŁYTKOWE

Naturalna BIO-stymulacja skóry bez ryzyka uczuleń i powikłań

Poprawa jędrności, elastyczności i nawilżenia skóry
Redukcja zmarszczek, blizn i poprawa kolorytu skóry

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

Twarz

1000 zł

870 zł

3000 zł 

2410 zł

Twarz + Szyja

1200 zł 

970 zł

3600 zł

2660 zł

Twarz + Szyja + Dekolt

1400 zł 

1170 zł

4200 zł

3210 zł

Skóra Głowy - Łysienie/Zagęszczenie

1000 zł

870 zł

3000 zł

2410 zł

Dłonie

1000 zł

870 zł

3000 zł

2410 zł

Znieczulenie do zabiegu 50 zł

Sprawdź również cennik innych naszych usług oraz aktualne promocje, w tym:

Wskazania do zabiegu Osoczem Bogatopłytkowym

Wskazaniem do zabiegu Osoczem Bogatopłytkowym jest szeroko rozumiana regeneracja, a wraz z nią:

 • zmarszczki i bruzdy
 • utrata jędrności skóry
 • opadający owal twarzy
 • przebawienia, szara, ziemista skóra
 • skóra sucha, odwodniona, pergaminowa, wiotka
 • nadmiernie wypadające włosy
 • włosy zniszczone, suche, pozbawione blasku
 • blizny, rozstępy
Wampirzy lifting

Efekty zabiegu Osoczem Bogatopłytkowym

Zabieg Osoczem Bogatopłytkowym niesie ze sobą wiele pozytywnych zjawisk. Przede wszystkim powadzi do rewitalizacji i regeneracji, ale również:

 • poprawy elastyczności, jędrności, gęstości skóry
 • zwiększenia napięcia skóry
 • ujednolicenia kolorytu
 • niwelowania cieni i worków pod oczami
 • uzyskania promiennego wyglądu
 • przebudowy skóry i zwiększonej produkcji włókien kolagenowych i elastynowych
 • odrastania i gęstnienia owłosienia
 • wygładzenia blizn i rozstępów
 • stymulacja do odbudowy po zabiegach dermatologicznych i chirurgicznych
 • przyspieszenia gojenia ran

Kto wykonuje zabieg Osoczem Bogatopłytkowym?

W naszej klinice zabieg Osoczem Bogatopłytkowym wykonują przeszkoleni w tym zakresie lekarze medycyny estetycznej oraz kosmetolodzy.

Dr n. med. Karolina Klimek-Tomczak

Lekarz Medycyny Estetycznej

Dorota Konopka

mgr Kosmetologii / Główny Kosmetolog

Szybki kontakt

Umów wizytę wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń +48 22 468 08 08

Zaufali nam

Średnia ocen 5.0
Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

 • Ilość uzyskanego i podanego podczas zabiegu osocza ma znaczenie dla efektywności zabiegu, 5 ml osocza to dużo i w naszej klinice tyle osocza staramy się pozyskać i podać podczas zabiegu. Znaczenie, poza jakością sprzętu czyli wirówki do osocza, ma również ilość wody wypitej przed zabiegiem przez Pacjenta. Dlatego przed zabiegiem Osoczem Bogatopłytkowym bardzo ważne jest aby zadbać o dobre nawodnienie organizmu wypijając więcej wody!
 • Ilość podanego osocza mają znaczenie dla efektów zabiegowych , 5 ml osocza to dużo i w naszej klinice tyle osocza staramy się pozyskać i podać podczas zabiegu.

Zabiegi z użyciem Osocza Bogatopłytkowego są bardzo dobrze tolerowane przez nasz organizm ze względu na zgodność preparatu z tkankami poddawanymi zabiegowi. Do podstawowych przeciwwskazań należą:

· Ciąża i karmienie piersią

· Leczenie antykoagulantami

· Choroby krwi

· Choroby nowotworowe

· choroby autoimmunologiczne: rumieniowy i sklerodermia

· łysienie czołowe bliznowaciejące

Dodatkowym zastosowaniem Osocza Bogatopłytkowego do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest jego aplikacja po zabiegu platformą laserową FOTONA z użyciem głowicy bądź po zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej w celu przyspieszenia regeneracji oraz dodatkowej stymulacji. Osocze Bogatopłytkowe często jest również wykorzystywane przy zabiegach Mezoterapii Mikroigłowej

Zabieg Osoczem Bogatopłytkowym można powtórzyć już po upływie 2 tygodni.

Już jeden zabieg daje zauważalny efekt rewitalizacji skóry. Natomiast aby uzyskać trwały i pełny efekt, zazwyczaj poleca się wykonać 3 zabiegi w odstępie dwutygodniowym. Jednakże, zwłaszcza u osób młodszych, z cienką i delikatną cerą. Aby w pełni docenić

właściwości regeneracyjne osocza PRP, należy jednak wykonać serię 3-5 powtórzeń co 3-4 tygodnie.

Do zabiegu z użyciem Osocza Bogatopłytkowego najczęściej uprzednio znieczula się skórę kremem znieczulającym (poza owłosioną skórą głowy), dlatego zabieg jest właściwie bezbolesny.

W związku z metodą mezoterapii, jaką podaje się Osocze Bogatopłytkowe możemy spodziewać się drobnych siniaków lub/i krwiaków od wkłucia igły. Delikatne zaróżowienie skory spowodowane ingerencją w tkanki znika zazwyczaj przed upływem 48godzin.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl