rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ PROBLEM

Zmarszczki na szyi

Zmarszczki na szyi, tzw pierścienie Wenus są to poprzeczne zmarszczki, które powstają w wyniku pracy mięśnia mostkowo-sutkowo-obojczykowego. Mięsień ten jest odpowiedzialny za kierowanie głową i kurczenie szyi.

Laserowe usuwanie zmarszczek

Zmarszczki na szyi, tzw pierścienie Wenus są to poprzeczne zmarszczki, które powstają w wyniku pracy mięśnia mostkowo-sutkowo-obojczykowego. Mięsień ten jest odpowiedzialny za kierowanie głową i kurczenie szyi. Zmarszczki stanowią obręcze, ponieważ brzuśce mięśnia biegną wzdłuż szyi. Ich siła jest cechą osobniczą.

Czynniki predysponujące do powstawania Zmarszczek na Szyi

Zmarszczki w okolicy Szyi determinowane są często przez czynniki genetyczne oraz charakter pracy. Tendencja do pracy z głową w dole czy laptopie lub telefonie, a także brak ćwiczeń predysponują do Zmarszczek na Szyi.

Zabiegi przeznaczone do redukcji Zmarszczek na Szyi

Kosmetologia Medyczna wyróżnia wiele rozwiązań na Zmarszczki na Szyi, zarówno te iniekcyjne, jak i technologiczne. Jednym z nich jest Laser FOTONA, którym możemy zastymulować skórę szyi  do przebudowy za pomocą działania Lasera. Lifting skóry, wypłycenie zmarszczek, poprawa wyglądu szyi to efekt dobrze dobranego programu.  O doborze odpowiedniego zabiegu na Zmarszczki Szyi decyduje terapeuta po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym oraz wykluczeniu przeciwwskazań.

Innymi zabiegami redukującymi Zmarszczki na Szyi są:

A także zabiegi laserowe takie jak:

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl