rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ PROBLEM

Zmarszczki palacza

Zmarszczki Palacza to jeden z rodzajów zmarszczek mimicznych, które powstają w wyniku pracy mięśnia okrężnego ust. Nazwa „palacza” oznaczałaby, że tylko osoby palące mogą się z nimi zmagać, jednak to jeden z mitów.

JETSET CLINIC HILTION zmarszczki palacza
Zmarszczki palacza

Zmarszczki Palacza to jeden z rodzajów zmarszczek mimicznych, które powstają w wyniku pracy mięśnia okrężnego ust. Nazwa „palacza” oznaczałaby, że tylko osoby palące mogą się z nimi zmagać, jednak to jeden z mitów. Mięsień okrężny ust jest aktywny w trakcie mówienia, cmokania, picia, a nawet całowania. Jego siła jest parametrem indywidualnym.

Zmarszczki palacza

Zmarszczki Palacza, tak jak inne zmarszczki, powstają poprzecznie do biegu mięśnia, tzn przecinają okolicę nad górną wargą prostopadle tworząc promieniste zmarszczki.

Czynniki predysponujące do powstawania Zmarszczek palacza

Wśród najbardziej kluczowych wskaźników predysponujących do powstawania Zmarszczek Palacza zaliczamy czynniki genetyczne, siłę mięśnia okrężnego ust, tendencję do robienia z ust dziubka a nawet nawyki nabyte podczas jedzenia czy picia, np. przez słomkę.

Zabiegi przeznaczone do redukcji Zmarszczek wokół oczu

Wśród zabiegów redukujących Zmarszczki Palacza możemy znaleźć różne propozycje. Jedną z CZ polecanych jest Radiofrekwencja Mikroigłowa Ensemble. Jest to zabieg, podczas którego nakłuwamy skórę specjalną głowicą wyposażoną w kartridż z igłami, która emituje prąd o częstotliwości fali radiowej. Zabieg pozwala na wygładzenie oraz redukcję Zmarszczek Palacza. O doborze odpowiedniego zabiegu finalnie decyduje terapeuta po przeprowadzeniu wywiadu zdrowotnego oraz wykluczeniu przeciwwskazań.

Do zabiegów pomagających sunąć  Zmarszczki Palacza zaliczamy:

A także zabiegi laserowe takie jak:

Zobacz również

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl