Logo
Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Regulamin kliniki

 

 

KORZYSTAJĄC Z OFERTY AKCEPTUJESZ NINIEJSZY REGULAMIN

 1. Regulamin dotyczy zakupu zabiegów w JETSET CLINIC z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowskiej 63, zawartych w ofercie salonu.

Ceny regularne zabiegów oraz ceny promocyjne przedstawione są na stronie internetowej www. jetsetclinic.pl, w zakładce CENNIK. Okres trwania promocji,  jeżeli nie został określony, trwa do odwołania.

 1. Zabiegi można wykupić w recepcji JETSET CLINIC z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowskiej 63, poprzez portal moment.pl oraz wykonując przelew na konto firmowe wraz z przesłaniem potwierdzenia zapłaty na adres e-mail: rezerwacja@jetsetspabeauty.pl 

Dane do przelewu:

Nr konta do płatności przelewem:

WELLNESS FOR LIFE Sp. z o.o., ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa, Polska, ING 94 1050 1445 1000 0090 3046 7493

IBAN: PL 94 1050 1445 1000 0090 3046 7493, Nr BIC (SWIFT): INGBPLPW, Tytuł przelewu: „Imię i Nazwisko, numer telefonu, nazwa zabiegu”

Zabiegi mogą zostać zrealizowane wyłącznie w siedzibie  JETSET CLINIC z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowskiej 63C. Warunkiem skorzystania z danej promocji jest zakup zabiegów w okresie trwania promocji.

 

 1. W przypadku płatności przelewem bankowym, wiążąca dla skorzystania z oferty jest data wykonania przelewu, widoczna na potwierdzeniu płatności.
 2. Osoba, która zakupiła zabieg zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty w JETSET CLINIC z siedzibą w Warszawie ul. Grzybowskiej 63 
 3. JETSET CLINIC dopuszcza możliwość zamiany wykupionych zabiegów na inne zabiegi z oferty na bon kwotowy lub przekazanie innej osobie, z zastrzeżeniem, że podczas zamiany brane są pod uwagę ceny pojedynczych zabiegów obowiązujące wówczas w cenniku JETSET CLINIC Przy zamianie wykupionych zabiegów na zabiegi droższe Klient zobowiązany jest opłacić brakującą kwotę. 
 4. Zabiegi zakupione w JETSET CLINIC nie są ograniczone czasowo, a Klient może zrealizować je w dowolnym dla siebie momencie.
 5. JETSET CLINIC zastrzega sobie prawo do wprowadzania modyfikacji w każdej promocji, a także przedłużenia lub skrócenia czasu jej trwania. 
 6. JETSET CLINIC zastrzega sobie prawo do odwołania promocji, w dowolnym czasie i formie, w jakiej została ogłoszona. Odwołanie promocji jest bezskuteczne wobec osób, które wzięły udziału w promocji – mogą one wykorzystywać wykupione zabieg zgodnie z promocją.
 7. Rejestracja Klientów odbywa się :
  a) Osobiście
  b) Telefonicznie
  c) Za pośrednictwem kontaktu z Rejestracją po przez adres e-mail: rezerwacja@jetsetclinic.pl 
  d) Za pośrednictwem portalu moment.pl
 8. W przypadku rezerwacji PIERWSZEJ WIZYTY, bez względu na sposób zapisu,  Klient może zostać poproszony o wpłatę opłaty rezerwacyjnej w wysokości  100zł. Opłata rezerwacyjna zostanie odjęta od ceny zabiegu. Opłatę rezerwacyjną należy uiścić w ciągu 48h po dokonaniu rezerwacji osobiście w siedzibie salonu lub poprzez przelew bankowy:  ING 94 1050 1445 1000 0090 3046 7493, dane spółki: WELLNESS FOR LIFE Sp. z o.o., ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa, Polska.

Podczas pierwszej wizyty Klient może otrzymać trzy gratisowe zabiegi opisane szczegółowo na stronie www.jetsetclinic.pl. 

 

 1. Gratisowe usługi, przysługujące do pierwszej wizyty oraz dodawane do innych zabiegów w ramach promocji Klient możne zrealizować wyłącznie podczas opłaconego zabiegu. 
 2. JETSET CLINIC na 24 godziny przed planowaną wizytą przesyła smsa do Klienta z przypomnieniem o terminie wizyty.
 3. W przypadku nie odwołania wizyty na 24 godziny przed jej planowanym terminem przepadają gratisowe zabiegi, które może otrzymać Klient podczas pierwszej wizyty. 
 4. W przypadku wizyt, które odbywają się w poniedziałek – odwołanie wizyty możliwe jest najpóźniej w sobotę poprzedzającą do godziny 17:00. W przypadku nie odwołania wizyty przepadają gratisowe zabiegi, które może otrzymać Klient podczas pierwszej wizyty. 
 5. Bezpośrednio przed wizytą Klient może zostać poproszony o potwierdzenie swojej tożsamości. W związku z tym Klient zobowiązany jest posiadać ze sobą dowód osobisty lub też inny dokument ze zdjęciem. Odmowa okazania dokumentu tożsamości może skutkować nieudzieleniem świadczeń.
 6. Przed zabiegiem Pacjent zostanie poproszony o uzupełnienie Karty Pacjenta oraz o zapoznanie się z regulaminem Jet JETSET CLINIC . Nie uzupełnienie danych w Karcie Pacjenta oraz brak podpisu pod zgodą na wykonanie zabiegu skutkuje automatycznie odmową wykonania usługi.
 7. Przed rozpoczęciem zabiegów Pacjent zostanie poinformowany o konieczności wykonania zdjęć fotograficznych obrazujących stan skóry lub stan wyjściowy sylwetki. W przypadku zabiegów modelujących sylwetkę mogą zostać wykonane dodatkowo pomiary. Nie wyrażenie zgody na wykonanie zdjęć/pomiarów skutkuje automatycznie odmową wykonania usługi.
 8. W momencie stwierdzenia wysokiego ryzyka wystąpienia działań niepożądanych lub braku zasadności wykonania zabiegu, Terapeuta ma prawo odmówić wykonania usługi.
 9. Wykonanie usługi u Pacjenta niepełnoletniego, wymaga obecności oraz zgody opiekuna prawnego.
 10. Administratorem danych osobowych osób korzystających z oferty JETSET CLINIC jest WELLNESS FOR LIFE Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Grzybowskiej 63, 00-844 Warszawa, Polska. Dane osobowe Klientów przetwarzane będą w celu realizacji usług.
 11. Niniejszy Regulamin dostępny jest w siedzibie JETSET CLINIC oraz na stronie internetowej  www. jetsetclinic.pl oraz na portalu rezerwacyjnym  BOOKSY.
 1. Zakup zabiegów jest równoznaczny z akceptacją warunków niniejszego Regulaminu.

 

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl