rezerwacja@jetsetclinic.pl

Jestem zwolennikiem trendu smart-aging, czyli dbania o kondycję skóry i zgrabną sylwetkę w sposób relatywnie nieinwazyjny i naturalny, a przy tym bezpieczny. Dlatego w mojej klinice skupiamy się na tym, aby przede wszystkim stymulować i regenerować skórę, przywracając jej zdrowie, utraconą jędrność, młodość i blask, zachowując przy tym naturalny wygląd. Nie jestem za nadmiernym wykorzystaniem w terapiach tak popularnych dzisiaj wypełniaczy. Jeżeli je stosujemy, to jako wykończenie na sam koniec terapii.

 

W JETSET CLINIC stawiamy przede wszystkim na bezpieczne i skuteczne zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej. Osobiście dbam o to, aby każda technologia i każdy zabieg, który wprowadzamy do oferty, był dokładnie przebadany i bezpieczny dla Pacjenta. Skuteczność wszystkich terapii testujemy również wewnętrzne, najczęściej na sobie. Dlatego znajdziesz u nas światowej klasy lasery, najnowocześniejsze kriolipolizy, wielokrotnie przebadane i przynoszące doskonałe efekty fale radiowe, najskuteczniejsze stymulatory tkankowe, mezoterapie i wiele innych topowych zabiegów.

 

Kluczem do bezpieczeństwa i skuteczności zabiegów oraz finalnego zadowolenia Pacjentów są oczywiście ludzie. To nasz wielki atut! Jestem dumna, że udało mi się stworzyć zespół wysokiej klasy specjalistów, wyjątkowo zaangażowanych w swoją pracę. To zaszczyt i przyjemność pracować z Wami!

 

Adriana Kajca
Właściciel i Manager JETSET CLINIC

JETSET CLINIC

Co nas wyróżnia?

JETSET CLINIC

Poznaj nasz zespół

Adriana Kajca

Właściciel i Manager JETSET CLINIC

Dr n. med. Karolina Klimek-Tomczak

Lekarz Medycyny Estetycznej

Dorota Konopka

mgr Kosmetologii / Główny Kosmetolog

Olena Bolibrukh-Słupska

Dyplomowany Kosmetolog

Magdalena Matianowska-Grant

mgr Kosmetologii

Joanna Kołodziej

Dyplomowany Kosmetolog

Aleksandra Saniewska

mgr Kosmetologii

Agnieszka Martyniuk

mgr Kosmetologii / Doradca Pacjenta

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl