rezerwacja@jetsetclinic.pl

BEZBOLESNA, SKUTECZNA I BEZPIECZNA TERAPIA ZIMNEM – KRIOLIPOLIZA DLA MĘŻCZYZN

Trwała redukcja tkanki
tłuszczowej u mężczyzn

SZYBKA I TRWAŁA REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ
ZMNIEJSZENIE OBWODU CIAŁA NAWET O 12 CM W CIĄGU ZALEDWIE 3 TYGODNI
SILNE UJĘDRNIENIE SKÓRY

Specjalizujemy się w trwałym wymrażaniu zbędnej tkanki tłuszczowej u mężczyzn. W naszej klinice w Warszawie posiadamy trzy najnowsze urządzenia do Kriolipolizy z certyfikatem medycznym. Zastosowanie danego urządzenia oraz konkretnych parametrów zabiegowych jest uzależnione od indywidualnych potrzeb Pacjenta, uzgadnianych w trakcie konsultacji przed zabiegiem. 

Kriolipoliza dedykowana dla Mężczyzn to nieinwazyjna, bezpieczna i wyjątkowo skuteczna metoda usuwania tkanki tłuszczowejW czasie terapii obszar zabiegowy zostaje poddany kilku cyklom schładzania i podgrzewania tkanek. Wywołany w ten sposób szok termiczny powoduje zmianę białego tłuszczu w brązowy, który zostanie spalony w trakcie następnego zabiegu, bądź aktywności fizycznej. Spowolnieniu ulega jednocześnie produkcja nowych białych komórek tłuszczowych.

0 +
Ponad 7 tysięcy wykonanych zabiegów kriolipolizy
0 cm
Nawet 12 cm mniej w obwodzie w ciągu trzech tygodni
0 %
Otrzymasz nawet 50% rabatu na pierwszy zabieg

Umów się na zabieg testowy z rabatem aż 50%

ZOBACZ EFEKTY

Nasze Kriolipolizy — zarówno te z głowicami dynamicznymi Pagani jak i kriolipoliza kontrastowa z matami — dają trwałe i szybkie efekty. Doskonale radzą sobie z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, np. na brzuchu, boczkach, klatce piersiowej lub innych miejscach na ciele, nawet taką, która jest oporna na wszelkie inne sposoby odchudzania, w tym również na dietę i sport. 

 To wszystko sprawia, że terapia jest idealna zarówno jako zabieg odchudzający jak i modelujący sylwetkę. 

 

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w terapii Kriolipolizy, wykonaliśmy dotąd ponad 6 tys. zabiegów. Jako jedyni w Warszawie dysponujemy tak rozbudowaną ofertą medycznych urządzeń do wymrażania tkanki tłuszczowej. Nasi Pacjenci doceniają szczególnie fakt, że tłuszcz wymrażamy

 

 • bez bólu, bo bez głowic zasysających i rozciągających skórę
 • bezpiecznie, bo pracujemy wyłącznie na najnowszych urządzeniach z certyfikatem medycznym
 • efekty są trwałe, bo raz wymrożone podczas zabiegu komórki tłuszczowe ulegają apoptozie, czyli obumierają.  

 

Zwykle, aby uzyskać efekt redukcji obwodu ciała do 12 cm, potrzebna jest seria od 4 do 6 zabiegów. Zabiegi powtarzamy co 6 do 14 dni, w zależności od indywidualnie dobranej technologii.

POZNAJ SZCZEGÓŁY NASZYCH TERAPII

Co to jest Kriolipoliza Kontrastowa?

To najnowocześniejszy zabieg medycznej Kriolipolizy modelujący sylwetkę poprzez trwałą redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej na dużych partiach ciała oraz silne zagęszczenie i ujędrnienie skóry.

Medyczna Kriolipoliza Kontrastowa

Kriolipoliza Kontrastowa

Dzięki badaniom klinicznym przeprowadzonym na Uniwersytecie w Maastricht w Holandii wiemy, że Kriolipoliza Kontrastowa doskonale radzi sobie z lokalnie zgromadzoną tkanką tłuszczową oporną na dietę i ćwiczenia. Wystarczy jedynie seria od 4 do 6-ciu 70-cio minutowych zabiegów (w zależności od wyjściowego BMI) w odstępach co 6-8 dni, aby uzyskać redukcję objętości ciała od 4 do 12 cm. Kriolipoliza Kontrastowa to również największa powierzchnia zabiegowa. Podczas jednej procedury istnieje możliwość wykonania zabiegu na powierzchni brzucha łącznie z boczkami!

Kriolipoliza Kontrastowa posiada certyfikat urządzenia medycznego.

Na czym polega zabieg Kriolipolizy Kontrastowej?

Kriolipoliza Kontrastowa to zabieg urządzeniem medycznym do pracy na tkance tłuszczowej przy pomocy hormonów IRYZYNY oraz FGF21. Polega on na cyklicznych zmianach temperatury w obrębie miejsca zabiegowego z niskiej (4-6°C) na wysoką (39°C-42°C) i utrzymywaniu jej przez odpowiednio długi czas, tak, aby gospodarka hormonalna naszego organizmu mogła zadziałać na tłuszcz biały, zmieniając go w tłuszcz brązowy, który stanowi materiał energetyczny dla funkcjonowania organizmu.

Kriolipoliza Warszawa

IRYZYNA jest nazywana hormonem „wysiłku fizycznego” i powoduje:

przemianę nagromadzonego tłuszczu białego w brązowy,

 • hamuje tworzenie się nowej tkanki tłuszczowej,
 • obniża poziom trójglicerydów we krwi,
 • zmniejsza insulinooporność,
 • zwiększa mineralizację kości potrzebnej przy osteoporozie,
 • poprawia funkcje mózgu oraz pomaga zapobiegać demencji.

FGF21 powstaje w wątrobie i odpowiada w organizmie za:

 • wzrost ilości fibroblastów – wzrost gęstości i jędrności ciała,
 • wzrost zużycia tłuszczu i wydalania lipidów,
 • zmniejszenie łaknienia na alkohol i słodycze,
 • obniżenie poziomu glukozy i trójglicerydów we krwi.

Przebieg zabiegu Kriolipolizy Kontrastowej Przed każdym pierwszym zabiegiem przeprowadzona konsultacja obejmująca kwalifikację do zabiegu oraz wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Wykonujemy dokumentację zdjęciową, a także pomiary obwodów dla kontrolowania efektywności zabiegowej. Następnie Pacjent kładzie się na fotelu zabiegowym i zostaje owinięty specjalnymi matami. Uruchomienie programu na urządzeniu powoduje natychmiastowe schłodzenie okolicy zabiegowej, które odczuwalne jest jak mrowienie czy podszczypywanie. W ciągu 70-cio minutowej sesji zabiegowej dochodzi do naprzemiennych zmian temperatury z zimnej (4-6°C) w ciepłą (39°C-42°C) tak, aby uruchomić pracę hormonów IRYZYNY i FGF21 i zredukować tkankę tłuszczową.

Co to jest Kriolipoliza Pagani? 

To przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie trwale redukujące tkankę tłuszczową oraz mocno ujędrniające skórę

Co to jest Kriolipoliza Pagani? 

Kriolipoliza Pagami to przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie redukujące tkankę tłuszczową oraz mocno ujędrniające skórę. Wykorzystuje ona najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmniejszyć obwód ciała oraz je odmłodzić.

Kriostymulacja bardzo szybko chłodzi powierzchnię skóry. Ciało reaguje na to ekstremalne zimno, maksymalnie zwiększając tempo przemiany materii aby wytworzyć ciepło. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, umożliwiając hormonom dotarcie do komórek tłuszczowych i rozbicie tłuszczu. Podczas takiego zabiegu dochodzi do apoptozy czyli obumarcia komórek tłuszczowych, które następnie, w przeciągu dwóch tygodniu, są eliminowane z naszego ciała za przez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy.

Kriolipoliza Pagani również wyjątkowo skutecznie ujędrnia skórę, po serii zabiegów poza kriolipolizy, poza mniejszym obwodem ciała skóra pozostanie mocno ujędrniona i napięta!

Kriolipoliza Pagani posiada certyfikat urządzenia medycznego.

Na czym polega zabieg Kriolipolizy Pagani?

Kriolipoliza Pagani to zabieg urządzeniem medycznym do pracy na tkance tłuszczowej. Zabieg Kriolipolizy Pagani polega na masażu głowicą, przy której zmienia się temperatura, przy czym w większości czasu trwania zabiegu jest ona bardzo niska (brzuch u Panów to zwykle pomiędzy -8 do -11 stopni. Celem zabiegu jest obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na tyle, aby wywołać ich apoptozę czyli obumarcie. Tylko w przypadku apoptozy (śmierci) komórek tłuszczowych możemy mówić o skutecznej i trwałej redukcji tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegu Kriolipolizy PAGANI

W momencie, w którym Pacjent zgłasza się na wizytę zostaje przeprowadzona konsultacja obejmująca kwalifikację do zabiegu oraz wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Wykonujemy dokumentację zdjęciową, a także pomiary obwodów dla kontrolowania efektywności zabiegowej, dobieramy odpowiednią technologię (posiadamy dwie różne kriolipolizy) i rozpoczynamy zabieg. Następnie terapeuta przygotowuje Pacjenta do zabiegu, nakładając na okolicę zabiegowa żel do USG, na którym wykonywany jest zabieg.

Zabieg Kriolipolizy Pagani trwa około 50 minut.

Podczas zabiegów Kriolipolizy Pacjent traci nie tylko kilka centymetrów w miejscach zabiegowych, ale także skóra w obszarze zabiegowym staje się znacząco jędrniejsza, bardziej napięta i po prostu wygląda młodziej.

 

Zastanawiasz się, czy Kriolipoliza jest dla Ciebie? Umów się za zabieg testowy z rabatem aż 50%.  Zabieg testowy to de facto regularny zabieg, różni się jedynie ceną. Przetestuj wybrany, najlepszy dla siebie zabieg!

ZOBACZ CENNIK

TC CRYO - KRIOLIPOLIZA KONTRASTOWA

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

ZABIEG TESTOWY

PROMOCJA

4 ZABIEGI

Jeden Obszar

1 180 zł

790 zł

590 zł

2 760 zł

Jeden obszar to np.: brzuch z boczkami lub inny wybrany

CRYO T-SHOCK - KRIOLIPOLIZA SZOKU TERMICZNEGO

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

ZABIEG TESTOWY

PROMOCJA

4 ZABIEGI

Jeden Obszar

980 zł

690 zł

490 zł

2 360 zł

Jeden obszar wielkości kartki A4, czyli np.: brzuch, boczki, klatka piersiowa lub inny wybrany

Umów się teraz i zyskaj rabat 50%

Poznaj opinie innych mężczyzn

Kriolipoliza dla mężczyzn — wskazania:

 • nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, klatce piersiowej, plecach czy innym miejscu na ciele
 • oporna na odchudzanie, ćwiczenia i inne zabiegi, lokalnie zgromadzona tkanka tłuszczowa, np. w dolnej części brzucha czy na klatce piersiowej

Kriolipoliza dla mężczyzn — efekty po zabiegu.

 • zredukowana tkanka tłuszczowa, również ta opornana dietę i ćwiczenia
 • mniejszy obwód ciała nawet o 12 cm
 • zwiększona jędrność i napięcie skóry
 • wymodelowana, proporcjonalna sylwetka
Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

Przygotowanie do zabiegu Kriolipolizy nie wymaga wielu aspektów. Do najważniejszych należą ograniczenie spożywania węglowodanów w dniu zabiegu oraz zwiększenie ilości wypijanej wody (2 litry dziennie to absolutne minimum) przed zabiegiem i w trakcie całej kuracji. Rekomendujemy również, aby podczas całej kuracji wprowadzić lekkostrawną dietę. Wspomożemy w ten sposób wątrobę w procesie metabolizmu komórek tłuszczowych oraz zwiększymy efekt zabiegowy.

Zalecamy, aby w trakcie kuracji ograniczyć spożywanie węglowodanów, wprowadzić lekkostrawną dietę oraz zwiększyć ilości wypijanej wody do min. 2 litry dziennie. Aktywność fizyczna po zabiegu i w trakcie kuracji jest mocno rekomendowana – zwiększy ona efekt zabiegowy.

• choroby nerek i wątroby

• silna cukrzyca

• zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi

• alergia na zimno - choroba Raynauda

• aktywny lub przebyty (do 5 lat po wyleczeniu) nowotwór

 

Zabieg Kriolipolizy wykonują w naszej klinice kosmetolodzy, którzy poddali się szczegółowemu szkoleniu z technologii, na których pracujemy w klinice i posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z tkanką tłuszczową.

Rekomendowana liczba zabiegów, która redukuje obwód ciała o jeden rozmiar, to zwykle 4-6 zabiegów. Zabiegi powtarzamy co 7-14 dni w zależności od dobranej technilogii.

Zabieg nie jest bolesny, odczuwalne jest jedynie zimno, przy czym odczucia te są bardzo indywidualne. W przeciwieństwie do innego znanego na rynku urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej, nie pracujemy na głowicach zasysających skórę, których przyłożenie może być bolesne. Nie ma tutaj też niebezpieczeństwa powstania na skórze nierówności czy odmrożenia, które mogą powstać w wyniku innych zabiegów Kriolipolizy.

Efekt zabiegowy redukcji tkanki tłuszczowej jest trwały, ponieważ podczas zabiegu dochodzi do apoptozy czyli obumarcia komórek tłuszczowych.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl