rezerwacja@jetsetclinic.pl

MEZOTERAPIA WARSZAWA

Mezoterapia Mikroigłowa

Mezoterapia Mikroigłowa - DERMAPEN 4.0 - WARSZAWA - JETSETCLINIC

Mezoterapia Mikroigłowa w Warszawie — czym jest ten zabieg?

Dermapen 4.0 - mezoterapia mikroigłowa Warszawa

Mezoterapia Mikroigłowa to jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów odmładzających i leczących różne problemy skóry w Warszawie. W naszej klinice medycyny estetycznej do Mezoterapii Mikroigłowej wykorzystujemy najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie wersję urządzenia do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. W tym urządzeniu zastosowano rewolucyjny 16-igłowy kartridż, który pozwala na wykonanie 1920 nakłuć na sekundę. To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia.

 

Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł  urządzenie frakcyjne jest jeszcze bardziej efektywne  i bezpieczniejsze niż znane dotąd metody stosowane w zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort Pacjentów. Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej w Warszawie z zastosowaniem naszego urządzenia znacząco skraca również czas leczenia i powrotu Pacjenta do codziennych czynności.

 

Po zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej widoczne jest znaczne spłycenie zmarszczek, ujędrnienie i pogrubienie skóry, które jest rezultatem naturalnej stymulacji produkcji kolagenu. Dodatkowo, już po jednym zabiegu, rozszerzone pory stają się mniej widoczne, zauważalna jest także redukcja rozstępów oraz blizn potrądzikowych, oparzeniowych i powypadkowych. Zabieg mezoterpii stosujemy także z sukcesem w leczeniu łysienia oraz stymulacji wzrostu i zagęszczaniu włosów.

Mezoterapia Mikroigłowa Warszawa — na czym polega zabieg?

Dermapen 4 - Warszawa - Mezoterapia

Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej w naszej klinice w Warszawie polega na nakłuwaniu skóry twarzy i ciała mikroigłami ulokowanymi w specjalnym jednorazowym kartridżu urządzenia frakcyjnego wyposażonego w 16 igieł. Dzięki wykorzystaniu tak zaawansowanego urządzenia mamy możliwość wykonania ponad milion nakłuć w 10 minut oraz sterowania głębokością nakłuć od 0,2 mm do 3 mm. Mikronakłucia powodują powstanie kontrolowanego stanu zapalnego skóry, który rozpoczyna procesy naprawcze w tkankach. Dochodzi do przebudowy powierzchownych oraz głębokich warstw skóry, ponieważ pobudzone zostają struktury odpowiedzialne za włókna kolagenowe i elastynowe. Komórki budulcowe skóry, tj. fibroblasty rozpoczynają produkować nowe włókna podporowe. Ponieważ naruszamy barierę skórno-naskórkową przebudowie ulega również struktura skóry, dzięki czemu blizny oraz zmarszczki wypłycają się. Podczas procedury Mezoterapii Mikroigłowej powstaje tysiące mikrokanalików, które umożliwiają przedostanie się substancji aktywnych w głąb skóry. Rodzaj preparatu do zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej dobieramy indywidualnie do potrzeby skóry i ustalamy to podczas konsultacji, która następuje przed zabiegiem. Najczęściej są to zestawy witamin, które nawilżają, odżywiają oraz rozjaśniają skórę, bądź peelingi chemiczne. Peelingi chemiczne stosowane przy zabiegu mezoterapii są całkowicie bezpieczne i sprawdzone. Ich działanie nakierunkowane jest na dodatkową stymulację chemiczną, co pozwala na pracę z przebarwieniami, gruczołami łojowymi oraz suchością skóry. Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, ponieważ jest całkowicie bezpieczny, skuteczny, efektywny, a przy tym rozsądny cenowo.

Przebieg zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej

Mezoterapia Mikroigłowa DERMAPEN

 

Po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym i zakwalifikowaniu do zabiegu Mezoterapii Mikroigłowej w naszej klinice w Warszawie, lekarz lub kosmetolog wykonuje demakijaż okolicy zabiegowej. Na tak przygotowaną skórę można nałożyć krem znieczulający. Czas trwania znieczulenia wynosi ok. 30 min dodatkowo. Po zmyciu znieczulenia terapeuta dezynfekuje okolicę zabiegową, montuje jednorazowy kartridż urządzenia frakcyjnego, aplikuje wybraną ampułkę lub peeling chemiczny na skórę i rozpoczyna nakłuwanie. Zabieg Mezoterapii Mikroigłowej kończy się nałożeniem kremu pozabiegowego. Opcjonalnie do zabiegu można dokupić również maskę pozabiegową, która wówczas nakładana jest na twarz na 15 minut przed nałożeniem kremu.

Czas trwania zabiegu

45 - 90 min

Zalecana liczba zabiegow

seria od 3 do 8

Odstęp pomiędzy zabiegami

co 4 tygodnie

Cena zabiegu

od 670 zł

Wymagane znieczulenie

Opcjonalnie

Mezoterapia Mikroigłowa w Warszawie — cena 

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

PROMOCJA

3 ZABIEGI

Spłycenie zmarszczek, poprawa gęstości, elastyczności, jędrnosci i odżywienia skóry. 

Redukcja porów, blizn, przebarwień i rozstępów.

Mezoterapia Mikroigłowa DERMAPEN 4.0   + koktajl substancji aktywnych

Twarz

670 zł

2 010 zł

1 910 zł

Twarz/Szyja

770 zł

2 310 zł

2 110 zł

Twarz/Szyja/Dekolt

870 zł

2 610 zł

2 310 zł

Skóra Głowy, Dłonie

670 zł

2 010 zł

1 910 zł

Okolice Oczu

570 zł

1 710 zł

1 660 zł

Mezoterapia Mikroigłowa DERMAPEN 4.0 + PRX T33 lub BioRePeel

Twarz 2ml

870 zł

2 610 zł

2 510 zł

Twarz/Szyja 3ml

970 zł

2 910 zł

2 710 zł

Twarz/Szyja/Dekolt 5ml

1 170 zł

3 510 zł

3 210 zł

Dłonie

870 zł

2 610 zł

2 510 zł

Okolice Oczu

670 zł

2 010 zł

1 960 zł

Mezoterapia Mikroigłowa DERMAPEN 4.0 + Jalupro

Twarz 3ml

870 zł

2 610 zł

2 510 zł

Twarz/Szyja 3ml

970 zł

2 910 zł

2 710 zł

Twarz/Szyja/Dekolt 3ml

1 170 zł

3 510 zł

3 210 zł

Dłonie

870 zł

2 610 zł

2 510 zł

Maska Pozabiegowa Hyla Active – 70 zł

Ampułka MG COLLECTION – 100 zł

Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

Kto wykonuje zabieg Mezoterapii Mikroigłowej? 

Zabiegi Mezoterapii Mikroigłowej wykonują w naszej klinice w Warszawie dyplomowani lekarze i kosmetolodzy, którzy poddali się szczegółowemu szkoleniu z obsługi urządzenia frakcyjnego. 

Najczęściej zadawane pytania

O co Klienci pytają nas najczęściej?

Zabieg jest odczuwalny. Istnieje możliwość znieczulenia skóry kremem z lidnokainą. Nakładamy wtedy warstwę preparatu i przykrywamy folią bezbarwną, tworząc okluzję.

Skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona i podrażniona. Wynika to z faktu mikronakłuć, które determinują wytworzenie się czynników wzrostu w miejscu zranienia. Szczypanie bądź pieczenie może utrzymywać się do dwóch godzin po zabiegu, a obrzęk ustaje zazwyczaj jeszcze tego samego dnia.

Przede wszystkim, każdy zabieg wykonujemy będąc zdrowym, ponieważ choroba organizmu to dodatkowy stan zapalny w skórze. Przed procedurą nie powinno się wykonywać mechanicznych i chemicznych peelingów oraz depilacji woskiem.

Jeżeli zamiast ampułki witaminowej użyjemy peelingu kwasowego może nastąpić wyłuszczanie się skóry. Będzie to wynikiem penetracji kwasu do głębszych warstw skóry, a także jej podrażnieniem na skutek mikronakłuć.

Wszystko zależy od intensywności i oczekiwanego efektu po zabiegu, najczęściej na 2-3 dzień po zabiegu zauważalne delikatne prószenie lub łuszczenie się skóry.

Efekt zabiegu jest cechą osobniczą. Przebudowa warstw skóry trwa 28-32dni. Jest to okres, w którym tkanka przepracowuje zabieg, dlatego o finalnym efekcie możemy mówić po tym czasie. Zazwyczaj utrzymuje się do 3 miesięcy.

Seria zabiegowa standardowo wynosi 3-4 zabiegi. W trudnych przypadkach pracy z trądzikiem grudkowym czy blizną/rozstępem możemy mówić nawet o 6-8 zabiegach.

Mezoterapia Mikroigłowa Dermapen 4.0 może być wykonywana już co dwa tygodnie. Jest to odpowiedni czas pozwalający na wygojenie po pierwszym zabiegu i możliwość przystąpienia do kolejnego. Wykonywanie zabiegów w okresie krótszym niż 28 dni pogłębia efekty, ponieważ efekt stymulacji nakłada się na siebie z każdą kolejną procedurą.

Po zabiegu stosujemy delikatne kremy, np.  Cicalfate, Cicaplast, Cetaphil bez substancji drażniących oraz złuszczających.

zdecydowanie bardziej pozwoli pracować terapeucie ze strukturą czy kolorytem skóry od jej zewnętrznych warstw. Mezoterapia Igłowa polega na wprowadzeniu w głąb skóry preparatu w postaci depozytu i pozostawienie go pod skórą za pomocą igły, ale ilość wkłuć jest tu zdecydowanie mniejsza.

Każdy z tych zabiegów jest dobry sam w sobie i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ w zależności od wskazania jeden będzie górował nad drugim. Na pewno Mezoterapia Igłowa deponuje większą ilość substancji aktywnych pod skórą, ale ze względu na mniejszą ilość nakłuć nie pobudza tak powierzchownych warstw skóry, jak to się dzieje w przypadku .

Tak naprawdę pomysł Radiofrekwencji Mikroigłowej wziął się z Mezoterapii Mikroigłowej. Różnica polega przede wszystkim na tym, że Mezoterapia pozwala dodatkowo stymulować skórę jakąś substancją, np. peelingiem kwasowym, natomiast Radiofrekwencja powala na emisję prądu o częstotliwości radiowej w głąb skóry. W konsekwencji Radiofrekwencja Mikroigłowa jest zabiegiem, który przede wszystkim zagęszcza, ujędrnia i pobudza skórę do przebudowy, natomiast Mezoterapia Mikroigłowa pozwala na jej powierzchowną przemianę rozjaśniając, wygładzając oraz odświeżając skórę.

Szybki kontakt

Umów wizytę wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń +48 22 468 08 08

Zaufali nam

Średnia ocen 5.0

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl