Logo
Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

ZABIEG FOTONA

Laserowy lifting FRAC3 FOTONA

lifting laserowy Frac3 warszawa

Co to jest Laserowe Fotoodmładzanie FRAC3 FOTONA?

Zabieg Fotoodmładzania 3T polega na naświetlaniu skóry laserem Nd:YAG. Dochodzi do remodelingu kolagenu bez uszkadzania naskórka. Jest to specjalistyczna terapia nieablacyjna, która bez odparowywania naskórka uruchamia trójwymiarową regenerację włókien podporowych skóry. Starzenie kolagenowe jest to rodzaj starzenia się, które prowadzi do rozkręcania się, zrywania a także rozciągania włókien kolagenowych. Podczas zabiegu stosowane są krótkie impulsy, które tworzą sieć punktowych mikrouszkodzeń termicznych nie naruszając powierzchni naskórka. Naturalne procesy naprawcze prowadzą do produkcji nowego kolagenu, a także stymulacji komórek odpowiedzialnych za jego produkcję. Skóra napina się, zagęszcza oraz ujędrnia. Jest idealny dla osób z pierwszymi oznakami starzenia się, dla osób poszukujących nieinwazyjnych technologii oraz takich, których interesuje działanie wielotorowe, tzn. odmładzanie, usuwanie rumienia, likwidacja przebarwień. Fotoodmładzanie 3T jest to najgłębszy laserowy lifting, który w swoim działaniu sięga nawet do powięzi mięśniowej tak, aby stymulacja była dogłębna oraz na szeroką skalę.

Przebieg zabiegu Fotoodmładzania 3T

Po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym i wykluczeniu przeciwwskazań terapeuta
wykonuje demakijaż i dezynfekuje skórę. Klient i terapeuta dostają okulary ochronne, które są wymagane przy pracy z zabiegami laserowymi. Kosmetolog dobiera odpowiednie parametry i rozpoczyna zabieg Fotoodmładzania 3T, które składa się z dwóch etapów. W pierwszym kieruje głowicą miejsce przy miejscu powodując regularne naświetlanie jednocześnie chłodząc skórę zimnym nawiewem, a w drugim owiewa skórę nagrzewając jej najgłębsze warstwy aż do powięzi mięśniowej. Po skończonej procedurze terapeuta aplikuje krem ochronny.

Efekty zabiegowe Fotoodmładzania 3T

Efekt zabiegu Fotoodmładzania 3T opiera się na napinaniu, wyrównywaniu kolorytu oraz poprawie tekstury skóry. Ze względu na powinowactwo lasera Nd:YAG do melaniny oraz hemoglobiny redukujemy przebarwienia, rumień oraz rozszerzone naczynka. Dochodzi do pobudzenia fibroblastów, czyli komórek budulcowych skóry, które zwiększają swoją wydajność produkując więcej nowych włókien podporowych skóry oraz kwasu hialuronowego skóra napina się, zagęszcza, ujędrnia, a także ujednolica. Jest to idealny zabieg dla osób z objawami fotostarzenia się skóry. Skóra dojrzała, wiotka, luźna, ze zmarszczkami oraz bruzdami jest idealnym wskazaniem do Fotoodmładzania 3T. Laser FOTONA pozwala nam na pracę z owalem twarzy, podwójnym podbródkiem, chomiczkami a także rozmytym konturem twarzy.

Do podstawowych przeciwskazań do Fotoodmładzania 3T należy:

 • skłonność do bliznowców,
 • infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybiczne,
 • przerwana ciągłość skóry bądź stan zapalny w miejscu zabiegowym,
 • świeża opalenizna, która powstała w przeciągu ostatnich 3 tygodni,
 • przyjmowanie leków bądź ziół fotouczulających,
 • ciąża oraz karmienie piersią,
 • cukrzyca,
 • nowotwory i stany po ich usunięciu,
 • niektóre choroby autoimmunologiczne,
 • padaczka,
 • choroby żylne.

Po zabiegu Fotoodmładzania 3T klient może wrócić do normalnej aktywności codziennej. Skóra może być delikatnie obrzęknięta i zaróżowiona ze względu na cieplny charakter zabiegu. Miejsce zabiegowe należy smarować odpowiednim kremem, np. Cicalfat, Cicaplast,  Cetaphil. Bezpośrednio po zabiegu unikamy peelingów, sauny, bezpośredniej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Należy wymienić sobie poszewkę na poduszkę na czystą, a także ręcznik, którym wycierane będzie miejsce zabiegowe. Przez okres 4 tygodni stosujemy filtry z wysokim spektrum, np. 50. Ze względu na nieinwazyjną procedurę zaleceń pozabiegowych jest niewiele.

 

Cennik Laserowego liftingu FRAC3 FOTONA

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

Twarz

1 400 zł

670 zł

4 200 zł

1 710 zł

Twarz/Szyja

1 600 zł

870 zł

4 800 zł

2 310 zł

Twarz/Szyja/Dekolt

1 800 zł

1 070 zł

5 400 zł

2 910 zł

Dłonie

1 400 zł

670 zł

4 200 zł

1 710 zł

Obszar

20cm x 20cm

1 400 zł

670 zł

4 200 zł

1 710 zł


Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

 

Kto wykonuje zabieg Fotoodmładzania 3T?

Zabiegi Fotoodmładzania 3T wykonują w Naszej Klinice dyplomowani kosmetolodzy, którzy są przeszkoleni z procedury zabiegowej.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęsciej?

Efekty zabiegowe Fotoodmładzania 3T utrzymują się od 3-6 miesięcy i można je powtarzać co miesiąc celem pogłębienia i nałożenia się na siebie efektywności.

Zabieg Fotoodmładzania 3T jest całkowicie bezbolesny. Klient odczuwa jedynie delikatne, przyjemne ciepło.

Nie można się znieczulić do zabiegu Fotoodmładzania 3T, ponieważ znieczulenie obkurcza naczynia krwionośne zmniejszając efekt zabiegu. Znieczulenie jest również całkowicie zbędne, ze względu na nieinwazyjny charakter zabiegu.

Tak. Podstawowa seria zabiegowa to 3 w odstępnie miesięcznym. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć znaczną poprawę.

Można, jednak o tego typu połączeniach decyduje terapeuta po zapoznaniu się ze stanem skóry. Bardzo często stosujemy zabieg Fotoodmładzania 3T na przemian z Mezoterapią Igłową.
O dni. Tak naprawdę po zabiegu przez kilkadziesiąt minut skóra może być zaczerwieniona, jednak nie powoduje to wykluczenia z codziennych aktywności.
UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl