rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ PROBLEM

Wąskie, przesuszone usta

poprawa owalu twarzy

Czerwień wargowa, potocznie nazywana ustami jest ściśle związana z istnieniem mięśnia okrężnego ust. Wyróżniamy wargę górną i dolną. Prawidłowo zbudowane usta są proporcjonalne 1/3 do 2/3 i stanowią ideał, do którego dążymy. Usta pokryte są cienką błonką, o którą należy należycie i starannie dbać. Wiele czynników może wpłynąć na ich wygląd. Wąskie i Przesuszone Usta wymagają rewitalizacji, odbudowy oraz regeneracji.

Czynniki predysponujące do Wąskich, Przesuszonych Ust

Do czynników predysponujących do Wąskich, Przesuszonych Ust należy przede wszystkim starzenie się. Wraz z wiekiem następuje zanik mięśnia okrężnego ust, spada poziom kwasu hialuronowego w tkankach oraz jego synteza. Dodatkowo malowanie matowymi pomadkami, wpływ czynników zewnętrznych, tj wiatr, słona woda, ekspozycja na promieniowanie słoneczne, a także przegryzanie ust przyczyniają się do wysuszenia. Wąskie usta są też często objawem nad reaktywności mięśnia okrężnego ust, który podczas mimiki zawija usta do środka.

Zabiegi, które wykonujemy na Wąskie Przesuszone, Usta

Najpopularniejszym zabiegiem na Wąskie, Przesuszone Usta jest modelowanie ust usieciowanym kwasem hialuronowym. Polega on na implantacji preparatu z usieciowanym kwasem hialuronowym, który ma za zadanie nawilżyć, uzupełnić, wymodelować oraz odświeżyć wygląd ust. W trakcie jednej wizyty dobierany jest kształt, wielkość oraz ilość preparatu.

W ofercie kliniki znajduje się inny doskonały zabieg dedykowany  poprawie kondycji ust – Liplase  – Laserowe Ujędrnienie i Wypełnienie Ust FOTONA. Dobór odpowiedniego zabiegu następuje zawsze podczas konsultacji przeprowadzonej przed zabiegiem.

W naszej klinice oferujemy następujące zabiegi na Wąskie, Przesuszone Usta:

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl