rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ PROBLEM

Uśmiech Dziąsłowy

JETSET CLINIC HILTION uśmiech dziąsłowy

Uśmiech Dziąsłowy związany jest z nadmiernym odsłanianiem dziąseł podczas uśmiechania się. Zwany jest inaczej „Gummy Smile” i stanowi defekt estetyczny. Prawidłowo anatomicznie górna warga powinna odsłaniać nie więcej niż 2-3mm dziąsła. Jeżeli odsłania więcej, wówczas mamy do czynienia z dysproporcją pomiędzy czerwienią wargową, zębami a dziąsłem.

Czynniki predysponujące do Uśmiechu Dziąsłowego

Czynniki predysponujące do powstawania Uśmiechu Dziąsłowego są tak naprawdę nie zależne od nas. Dotyczą bezpośrednio zbyt wysokiej kości szczęki, za krótkiej górnej wargi, wad ortodontycznych oraz mimicznej nad reaktywności.

Zabiegi, które wykonujemy na Uśmiech Dziąsłowy

Zabiegi, które wykonujemy na Uśmiech Dziąsłowy

Tak naprawdę istnieje niewiele zabiegów, które skutecznie mogą niwelować Uśmiech Dziąsłowy. Wśród nich wymienić możemy Toksynę Botulinową i Usieciowany Kwas Hialuronowy. Zabieg podania Toksyny Botulinowej powoduje obniżenie się górnej wargi tak, aby w spoczynku i ruchu zasłaniała dziąsło prawidłowo. Wypełnienie Ust Usieciowanym Kwasem Hialuronowym to druga alternatywa i pozwala ona na powiększenie ust dając wizualny efekt zmniejszenia Uśmiechu Dziąsłowego.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl