rezerwacja@jetsetclinic.pl

POZNAJ NASZ ZABIEG

Bloomea Paris

Na czym polega zabieg Modeling skóry Bloomea Paris?

Bloomea Paris to innowacyjny zabieg liftingujący, wygładzający i zagęszczający skórę dający efekt odmłodzenia porównywalny z resurfacingiem laserowym. Modeling Skóry Bloomea – łączy działanie 3 synergicznie działających technologii  (TRIO M.M.L): Makroeksfoliację, Mikrowibrację, Luminoterapię. Urządzenie Bloomea® Paris wynalezione i opatentowane przez francuskich chirurgów plastyków, wykorzystywane pierwotnie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn i rozstępów. Z czasem odkryto spektakularne działanie trzech technologii TRIO M.M.L w zabiegach BEAUTY – w celu przede wszystkim dogłębnej przebudowy i rewitalizacji skóry. 

Pierwszym etapem zabiegu jest Makroeksfoliacja czyli złuszczanie. Do zabiegu używany jeden z trzech jednorazowych, dedykowanych Tipów złuszczających, dzięki możliwości wyboru Tipów, intensywność zabiegu zostaję dobrana odpowiednio do kondycji i wskazań skóry.  Sprowadza się to do tego, że zabieg modelingu Bloomea® możemy przeprowadzić bardzo łagodnie oferując naszym klientom efekt odświeżenia skóry, lub tak zwanej “bankietówki”. Ale też wykorzystując najmocniejszą głowicę zabiegową możemy przeprowadzać zabiegi silnie przebudowujące dające efekt resurfacingu laserowego w zabiegach odmładzających, czy efekt redukcji blizn, bruzd, przebarwień.

W drugim etapie aplikowany za pomocą specjalnej końcówki jest koktajl Bloomea® zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę. Na tym etapie zabiegu możemy aplikować również inne, indywidualnie dobrane do skóry i potrzeb Pacjenta substancje odżywcze, które wnikając głęboko do skóry jeszcze mocniej ją zrewitalizują. 

W trakcie trzeciego etapu Luminoterapii pod wpływem ok 30 minutowego naświetlania skóry, zachodzą procesy mające na celu wsparcie regeneracji i odbudowy łańcuchów kolagenowych w procesie neokolagenezy. Dochodzi również do namnażania elastyny i fibroblastów, czyli substancji o kluczowym znaczeniu dla prawidłowej budowy skóry. 

 

 

Przebieg zabiegu modelingu skóry Bloomea Paris

Po przeprowadzonym wywiadzie zdrowotnym i zakwalifikowaniu do zabiegu kosmetolog wykonuje demakijaż okolicy zabiegowej. Przy użyciu jednej z wybranych głowić przeprowadza pierwszy z trzech etapów zabiegu:

 • makroeksfoliację  na tym etapie dochodzi do podwójnego złuszczenia: powierzchniowego oraz wewnątrzkomórkowego. Powierzchniowe odbywa się dzięki wyciągom z liści agawy, którym pokryte są tipy zabiegowe. Urządzenie generuje mikroprądy dzięki którym następuje złuszczenie wewnątrzkomórkowe.
 • po kluczowej fazie makroeksfoliacji na skórę aplikowany jest Koktajl Bloomea® HA zawierający kwas hialuronowy, kolagen i elastynę,
 • na koniec zabiegu Kosmetolog kładzie biocelulozową maskę Bloomea® tak zwaną „drugą skórę”. Natychmiastowo uspokaja ona skórę, dając efekt ukojenia nawet po najbardziej inwazyjnym zabiegu.
 • w trakcie trwania całego zabiegu niezbędnym procesem do przebudowy skóry na poziomie kolagenu jest luminoterapia (633 nm).
 • utrata jędrności skóry,

 • zwiotczenie skóry,

 • pojawienie się pierwszych oznak starzenia skóry m.in: zmarszczek,

 • utrata nawilżenia skóry,

 • skóra odwodniona i przesuszona,

 • blizny i przebarwienia potrądzikowe,

 • przebarwienia posłoneczne,

 • rozstępy po ciąży, pooperacyjne oraz te wynikające z nagłego rozrostu skóry.

 • choroby nowotworowe skóry,
 • występowanie znamion o niezidentyfikowanym charakterze,
 • trądzik w fazie aktywnej oraz terapia przeciwtrądzikowa oparta na zastosowaniu silnych środków farmakologicznych,
 • obecność naczyniaków jamistych oraz nadżerek,
 • zakażenia skóry wywołane wirusami, bakteriami bądź grzybami

Przede wszystkim, każdy zabieg wykonujemy będąc zdrowym, ponieważ każda choroba organizmu  to dodatkowy  stan zapalny  w  skórze.  Przed  procedurą  nie powinno się wykonywać mechanicznych i chemicznych peelingów oraz depilacji woskiem. 

 

Cennik Bloomea Paris

PROMOCJA WIOSENNA!

TERAZ ZABIEG BLOOMEA MOŻESZ WYKONAĆ JUŻ ZA 570 ZŁ ZAMIAST 700 ZŁ!

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

TWARZ

BLOOMEA Twarz

700 zł

570 zł

2 100 zł

1 610 zł

BLOOMEA Twarz + Szyja

800 zł

670 zł

2 400 zł

1 860 zł

BLOOMEA Twarz + Szyja + Dekolt

900 zł

770 zł

2 700 zł

2 110 zł

CIAŁO

BLOOMEA Blizny & Rozstępy

1 obszar 20×20 cm

700 zł

570 zł

2 100 zł

1 610 zł

BLOOMEA Blizny & Rozstępy

1 obszar 30×30 cm

800 zł

670 zł

2 400 zł

1 860 zł

BLOOMEA Blizny & Rozstępy

1 obszar 40×40 cm

900 zł

770 zł

2 700 zł

2 110 zł


Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

 

Kto wykonuje zabieg Bloomea Paris?

W   naszym   gabinecie   zabieg Bloomea wykonują wykwalifikowani kosmetolodzy, którzy są przeszkoleni z procedury zabiegowej.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęsciej?

Zabieg jest bezbolesny. Podczas jego wykonywania można odczuwać niewielkie mrowienie. Po zabiegu skóra może być zaróżowiona. 

Czy po zabiegu Bloomea Paris schodzi skóra?

Wszystko zależy od intensywności i oczekiwanego efektu po zabiegu, najczęściej na 2-3 dzień po zabiegu zauważalne delikatne prószenie się skóry.

Efekt odświeżenia, rozświetlenia i wygładzenia jest widoczny od razu za pierwszym zabiegiem, natomiast jeżeli zależy nam na ujędrnieniu skóry, uniesieniu owalu twarzy – efekt będzie widoczny po serii wykonanych zabiegów.

W celu uzyskania pożądanych efektów rekomendujemy wykonanie serii 3-6 zabiegów Bloomea Paris  w odstępach od 7 do 14 dni.

Po zabiegu stosujemy delikatne kremy, np. Cicalfate, Cicaplast, Cetaphil bez substancji drażniących oraz złuszczających.

 Video

 

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl