Logo
Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Kriolipoliza CRYO T-SHOCK

Kriolipoliza

Kriolipoliza CRYO T-SHOCK to przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie redukujące tkankę tłuszczową, usuwające cellulit oraz mocno ujędrniające skórę. CRYO T-SHOCK wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić.

Odtwórz wideo

Kriolipoliza CRYO T-SHOCK to  przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie redukujące tkankę tłuszczową, usuwające cellulit  oraz mocno ujędrniające skórę. CRYO T-SHOCK wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić.

Kriolipoliza

Co to jest Kriolipoliza CRYO T-SHOCK?

CRYO T-SHOCK w efekcie procesów krioterapii i termografii TRWALE niszczy komórki tłuszczowe, a co za tym idzie miejscowo znika tkanka tłuszczowa i cellulit. Jest to skuteczna i bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji.

Podczas zabiegu CRYO T-SHOCK, dzięki naprzemiennemu stosowaniu bardzo niskiej i wysokiej temperatury, następuje intensywna stymulacja tkanek, przyśpieszeniu ulega aktywność komórkowa całego ciała. Technologia CRYO T-SHOCK aktywuje fibroblasty do produkcji kolagenu, co powoduje odmłodzenie skóry oraz  poprawę jej jędrności i gładkości.

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia CRYO T-SHOCK są bezpieczne, nieinwazyjne, naturalne, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu! Zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty zabiegów na 2-3 lata.

CRYO T-SHOCK posiada certyfikat urządzenia medycznego.

Zabieg Kriolipoliza CRYO T-SHOCK

 Kriolipoliza

Na czym polega zabieg Kriolipoliza CRYO T-SHOCK?

Jeśli borykasz się z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, bryczesach,  klatce piersiowej, plecach,  która jest oporna na wszelkie rodzaje aktywności, w tym również na dietę i ćwiczenia  – to ten zabieg jest dla Ciebie.

Kriostymulacja bardzo szybko chłodzi powierzchnię skóry. Ciało reaguje na to ekstremalne zimno, maksymalnie zwiększając tempo przemiany materii aby wytworzyć ciepło. Naczynia krwionośne rozszerzają się, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, umożliwiając hormonom dotarcie do komórek tłuszczowych i rozbicie tłuszczu, dochodzi wówczas do obumarcia komórek tłuszczowych.

Kriolipoliza CRYO T-SHOCK równie skutecznie ujędrnia skórę – po ciąży, intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej czy z utratą jędrności spowodowaną naturalnym procesem starzenia się skóry. Poziom temperatury stosowany podczas zabiegu CRYO T-SHOCK uzależniony jest od płci Pacjenta (u mężczyzn temperatura jest niższa) części ciała poddanej zabiegowi oraz od wybranego programu zabiegowego.

W naszej klinice najczęściej pracujemy na programie do redukcji tkanki tłuszczowej, który dodatkowo likwiduje cellulit i mocno ujędrnia skórę. Podczas takiego zabiegu dochodzi do apoptozy czyli obumarcia komórek tłuszczowych, które następnie,  w przeciągu dwóch tygodniu,  są eliminowane z naszego ciała za przez układ limfatyczny, krwionośny i wydalniczy.

Procedura redukcji tkanki tłuszczowej CRYO T-SHOCK jest równie skuteczna zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Świetnie sprawdza się zarówno do eliminacji tkanki tłuszczowej na większych partiach ciała: brzuch, boczki, klatka piersiowa, uda, plecy, jak również do eliminacji podwójnego podbródka.

Ujędrnianie CRYO T-SHOCK natomiast doskonale sprawdza się w obszarach ciała, w których problemem jest luźna skóra. Część skóry trzeba po prostu napiąć, na przykład po utracie wagi lub ciąży. Specjalny zestaw parametrów ciepła i zimna jest zaprogramowany tak, aby napinać i wygładzać skórę bez redukcji tkanki tłuszczowej, pozostawiając zdrowszą, wyrzeźbioną sylwetkę.

Zabieg CRYO T-SHOCK nie jest bolesny, odczuwalne jest jedynie zimno, przy czym odczucia te są bardzo indywidualne.  W przeciwieństwie do innego znanego urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej, nie pracujemy na głowicach zasysających skórę i przed cały czas trwania zabiegu kontrolujemy obszar ciała poddany zabiegowi. Nie ma tutaj zatem niebezpieczeństwa powstania na skórze nierówności czy odmrożeń które mogą powstać w wyniku innych zabiegów kriolipolizy.

Każdy zabieg Kriolipolizy CRYO T SHOCK trwa około 50 minut.

 

Przebieg zabiegu Kriolipolizy CRYO T-SHOCK

W momencie, w którym Pacjent zgłasza się na wizytę zostaje przeprowadzona konsultacja obejmująca kwalifikację do zabiegu oraz wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.

Wykonujemy dokumentację zdjęciową, a także pomiary obwodów dla kontrolowania efektywności zabiegowej, dobieramy odpowiednią technologię (posiadamy dwie różne kriolipolizy – CRYO T-SHOCK oraz TC CRYO) i rozpoczynamy zabieg. Następnie terapeuta przygotowuje Pacjenta do zabiegu, nakładając na okolicę zabiegowa żel do USG, na którym wykonywany jest zabieg.

Zabieg Kriolipolizy CRYO T-SHOCK polega na masażu głowicą CRYO T-SHOCK, przy której zmienia się  temperatura, przy czym w większości czasu trwania zabiegu jest ona bardzo niska (do -18 stopni). Zabieg Kriolipolizy CRYO T-SHOCK trwa około 50 minut. Celem zabiegu – w przypadku najczęściej wykorzystywanego programu na redukcję obwodu ciała – jest obniżenie temperatury komórek tłuszczowych na tyle, aby wywołać apoptozę czyli obumarcie.

Tylko w przypadku apoptozy (śmierci) komórek tłuszczowych możemy mówić o skutecznej redukcji tkanki tłuszczowej i zlikwidowania jej nieprawidłowego ułożenia, czyli skórki pomarańczowej.

Przygotowanie do zabiegu Kriolipolizy CRYO T-SHOCK

Przygotowanie do zabiegu CRYO T-SHOCK nie wymaga wielu aspektów. Do najważniejszych należą ograniczenie spożywania węglowodanów minimum 2 h przed i po zabiegu oraz  zwiększenie ilości wypijanych płynów (2 litry dziennie to absolutne minimum). Rekomendujemy również,  aby podczas całej kuracji CRYO T-SHOCK zmniejszyć ilość spożywanego tłuszczu wprowadzić lekkostrawną dietę. Zwiększy to w sposób znaczący efekt zabiegowy.

Efekty zabiegu Kriolipolizy CRYO T-SHOCK

Efekty zabiegu to przede wszystkim wyraźnie mniejsze obwody ciała oraz ujędrniona skóra bez cellulitu. Najważniejsze efekty, które zaobserwujemy po zabiegach CRYO T-SHOCK to:

 • Zredukowana ilość tkanki tłuszczowej, również tej opornej na dietę i ćwiczenia
 • Zredukowany cellulit
 • Poprawa jakości skóry, zwiększona jędrność, gęstość i napięcie
 • Wymodelowana, zgrabna sylwetka

Zakres pojęć obejmujący kriolipolizę

 • kriolipoliza
 • wymrażanie tkanki tłuszczowej
 • wymrażanie tłuszczu
 • redukcja obwodów
 • cooltech
 • cryosliming
 • bodysliming
 • bodyshaping
 • usuwanie tkanki tłuszczowej
 • krioterapia
 • usuwanie tłuszczu
 • modelowanie sylwetki
 • redukcja cellulitu
 • usuwanie celulitu
 • zabiegi na ciało
 • ujędrnianie ciała
 • lużna skóra
 • cellulit
 • nadmiar tkanki tłuszczowej
 • utrata jędrności skóry
 • cryotshock

Wśród wskazań do zabiegu CRYO T-SHOCK znajdziemy

 • Nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu, boczkach, klatce piersiowej, ramionach, udach, łydkach, plecach, pośladkach, podbródku czy innym miejscu na ciele
 • Odporna na dietę, ćwiczenia i inne zabiegi lokalnie zgromadzona tkanka tłuszczowa, np. w dolnej części brzucha, na udach wewnętrznych oraz „bryczesach”
 • Luźna, pofałdowana skóra, z utraconą jędrnością i napięciem
 • Cellulit
 • Choroby nerek
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Silna cukrzyca
 • Aktywny lub przebyty (do 5 lat po wyleczeniu) nowotwór
 • Zapalenie lub uszkodzenie naskórka w miejscu poddawanym zabiegowi
 • Alergia na zimno  - choroba Raynauda

Kriolipoliza Warszawa

Cennik Kriolipolizy CRYO T-SHOCK

Aby przekonać się jak działa CRYO T-SHOCK zapraszamy na zabieg testowy. Zabieg testowy niczym nie różni się od regularnego zabiegu poza tym, że jest tańszy. Przed zabiegiem nastąpi konsultacja z terapeutą wykonującym zabieg, wykluczenie przeciwskazań do zabiegu, dobór najlepszej technologii zabiegowej oraz ułożenie i wycenienie planu zabiegowego. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem zabiegów CRYO T-SHOCK.

KRIOLIPOLIZA CRYO T-SHOCK

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

ZABIEG TESTOWY

PROMOCJA

4  ZABIEGI

Boczki

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Ramiona / “Pelikany”

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Brzuch

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

“Bryczesy”

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Łydki

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Uda Przód lub Tył

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Piersi

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Pośladki

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

Plecy Część

700 zł

550 zł

350 zł

1 800 zł

ULTRA SKUTECZNA KURACJA ŁĄCZONA
DWA ZABIEGI W JEDNEJ 1,5H PROCEDURZE   – Cryotshock + EATSkinShock

1 100 zł

700 zł

500 zł

2 400 zł

Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

 

Kto wykonuje zabieg Kriolipolizy CRYO T-SHOCK

Zabieg Kriolipolizy CRYO T-SHOCK wykonują w naszej klinice kosmetolodzy, którzy poddali się szczegółowemu szkoleniu z technologii CRYO T-SHOCK O i posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z tkanką tłuszczową.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęsciej?

Rekomendowana liczba zabiegów, która redukuje obwód ciała o jeden rozmiar, to zabieg testowy plus seria 4 zabiegów. Taka seria w większości przypadków pozwala na redukcję obwodu ciała o jeden rozmiar oraz silną redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry. Zabiegi powtarzamy co 7-14 dni .

Efekt zabiegowy dotyczący redukcji tkanki tłuszczowej jest trwały, ponieważ podczas zabiegu dochodzi do apoptozy czyli obumarcia komórek tłuszczowych.  

W przypadku zabiegów ujędrniających skórę oraz zabiegów antycellulitowych, zalecana seria zabiegów pozwala utrzymać uzyskane efekty na 2-3 lata.

Zabieg  nie jest bolesny, odczuwalne jest jedynie zimno, przy czym odczucia te są bardzo indywidualne.  W przeciwieństwie do innego znanego na rynku urządzenia do redukcji tkanki tłuszczowej, w przypadku CRYO T-SHOCK nie pracujemy na głowicach zasysających skórę oraz przez cały czas trwania zabiegu kontrolujemy obszar ciała poddany zabiegowi. Nie ma tutaj zatem niebezpieczeństwa powstania na skórze nierówności czy odmrożeń, które mogą powstać w wyniku innych zabiegów kriolipolizy.

Zabieg CRYO T-SHOCK wykonujemy co tydzień – jeżeli pracujemy na programie redukcji cellulitu lub ujędrnienia,  lub co dwa tygodnie, jeżeli wymrażamy nadmiar tkanki tłuszczowej.

Przerwa pomiędzy zabiegami ma fizjologiczny powód – gdy dochodzi do apoptozy i komórki tłuszczowe obumierają, powstają odpady. Zostaną one wyeliminowane naturalnymi drogami jak krew, układ limfatyczny i mocz. Metabolizm musi zatem być zdolny do pozbycia się tych odpadów bez przeciążania organizmu.

 Video

 

Co to jest Kriolipoliza?

Kriolipoliza CRYO T-SHOCK to przełomowa technologia szoku termicznego posiadająca działanie redukujące tkankę tłuszczową, usuwające cellulit oraz mocno ujędrniające skórę. CRYO T-SHOCK wykorzystuje najnowocześniejszą termografię i krioterapię, aby zmienić kształt i obwód ciała oraz je odmłodzić.

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl