rezerwacja@jetsetclinic.pl

Właściciel i Manager JETSET CLINIC

Adriana Kajca

JETSET CLINIC Warszawa Hilton Adriana Kajca Właściciel i Manager

Z wykształcenia – finansista, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  oraz studiów podyplomowych MBA Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania AE w Krakowie oraz Uniwersytetu w Sztokholmie.

Z praktyki –  wcześniej wieloletni menadżer marketingu i sprzedaży z wieloletnią praktyką w międzynarodowych korporacjach a od roku 2019 właściciel i manager JETSET CLINIC

 

Adriana Kajca uważa, że atrakcyjny i zadbany wygląd to jeden z elementów dostarczający nam  poczucia komfortu oraz budujący naszą samoocenę i pewność siebie. Z przyjemnością i wielką satysfakcją patrzy , jak Pacjenci jej kliniki chwalą skuteczność oferowanych zabiegów jak również komfort, pełen profesjonalizm oraz wyjątkową atmosferę,  którą wraz z zespołem buduje w swojej klinice.

Adriana z pasją podąża na nowinkami świata beauty – poszukuje najlepszych procedur zabiegowych, kosmeceutyków, preparatów oraz najwyższej skuteczności  urządzeń Hi-Tech , które wprowadza do JETSET CLINIC. A wszystko wcześniej dokładnie sprawdza i testuje,  wszystko po to, aby każdy Pacjent mógł bezpiecznie i z pełnym zaufaniem korzystać z usług oferowanych w gabinetach jej kliniki.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl