Strona główna Radiofrekwencja mikroigłowa

RADIOFREKWENCJA
MIKROIGŁOWA

Spektakularne efekty

usuwa zmarszczki, blizny, przebarwienia, zagęszcza i ujędrnia skórę, odmładza owal twarzy

Minimalna inwazyjność zabiegu

zaledwie kilka godzin rekonwalescencji

Technologiczna petarda

zabieg sprawdzony i w pełni bezpieczny

Termolifting Skóry

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Mikroigłowa to technologiczna petarda. Jest połączeniem dwóch najstarszych, a co za tym idzie – najlepiej sprawdzonych i przebadanych technologii zabiegowych. Tajemnica sukcesu Radiofrekwencji Mikroigłowej tkwi w równoczesnym mikronakłuwaniu frakcyjnym i podgrzewaniu skóry za pomocą precyzyjnie kontrolowanej fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej. Radiofrekwencja Mikroigłowa to najsilniej i najgłębiej działająca, przebadana klinicznie, dająca doskonałe rezultaty technologia do niechirurgicznego termoliftingu skóry.

Dzięki innowacyjności zabiegu – możemy szybko i skutecznie wygładzić, zagęścić i ujędrnić skórę na twarzy i ciele, zredukować zmarszczki i głębokie bruzdy, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia oraz rozstępy, zlikwidować opuchliznę i worki pod oczami. Jest to również jeden z najskuteczniejszych zabiegów na podniesienie opadających policzków (likwidacja tzw. chomików) i powiek („otwarcie oka”) oraz poprawę owalu całej twarzy.

 

Radiofrekwencja Mikroigłowa swoją olbrzymią popularność zawdzięcza minimalnej inwazyjności zabiegu, bardzo krótkiej bo zaledwie 3-4 godzinnej rekonwalescencji przy spektakularnych efektach zabiegu.

Spektakularny Lifting Skóry

Na czym polega zabieg
Radiofrekwencji Mikroigłowej?

Zabieg polega na jednoczesnym wprowadzeniu bardzo cienkich igieł na regulowaną głębokość (od 0.25 do 4.5mm) oraz emisji fali radiowej nagrzewającej tkankę wokół powierzchni igieł bez przegrzania skóry i bez ryzyka poparzeń. W wyniku wytworzenia energii w tkance dochodzi do powstania punktów koagulacji oraz kontrolowanych przegrzań, które zapoczątkowują proces regeneracji i tworzenia nowych struktur kolagenowych w głębokich warstwach skóry.

Podczas zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej można sterować zarówno głębokością nakłuć jak i poziomem energii, co umożliwia podejście wielowarstwowe przy zindywidualizowanych zabiegach oraz zapewnia pełne bezpieczeństwo Pacjenta, komfort zabiegu i doskonałe efekty. Takie działanie możliwe jest przede wszystkim dzięki bardzo dużej mocy urządzenia ENSEMBLE – do 50 Wat. Moc RF na poziomie 2. Mhz, regulacja natężenia oraz czasu trwania iniekcji pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów już po pierwszym zabiegu.

Głowice zabiegowe ze sterylnymi, jednorazowymi końcówkami, wyposażonymi w 25 igieł, pozwalają na opracowanie każdej partii ciała. Igły podczas zabiegu są podgrzewane – w zależności od doboru głowicy – na całej długości (igły nieizolowane) lub tylko na ich końcach (igły izolowane). Igły dobieramy indywidualnie do opracowanego obszaru ciała, problemu który chcemy rozwiązać, kondycji skóry Pacjenta oraz oczekiwanego efektu zabiegowego. Nieizolowane mikroigły pozwalają działać jednocześnie we wszystkich warstwach skóry. Wskazaniem do zastosowania igieł nieizolowanych jest lifting, napięcie, poprawa struktury skóry, leczenie blizn potrądzikowych. Igły półizolowane natomiast pozwalają na wykonywanie bardzo skutecznych zabiegów w leczeniu rozstępów, blizn czy nadpotliwości.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że RF Mikroigłowy skutecznie wspomaga też leczenie cellulitu i miejscowej otyłości, oraz redukuje aktywność gruczołów łojowych, co prowadzi do złagodzenia trądziku i przetłuszczania się skóry.

Przebieg zabiegu
Radiofrekwencji
Mikroigłowej

Na początku każdego zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej przeprowadzana jest konsultacja. Polega ona na zdiagnozowaniu problemu, wykluczeniu przeciwskazań oraz ustaleniu wskazań do zabiegu oraz indywidualnego planu zabiegowego. Następnie kosmetolog wykonuje demakijaż oraz nakłada krem znieczulający. Po upływie określonego czasu terapeuta zmywa znieczulenie, dezynfekuje skórę i ustala parametry zabiegowe na urządzeniu i przystępuje do zabiegu. Po zakończeniu zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej kosmetolog nakłada maskę lub krem pozabiegowy.

Efekty zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

Efekt obserwowany po zabiegach z wykorzystaniem Radiofrekwencji Mikroigłowej to przede wszystkim:

 • Redukcja zmarszczek i bruzd w tym „zmarszczek palacza” i bruzd nosowo-wargowych
 • Silny lifting i poprawa owalu twarzy w tym zwłaszcza uniesienie opadających policzków
 • Wygładzenie struktury skóry, redukcja rozszerzonych porów
 • Redukcja blizn i rozstępów
 • Redukcja przebarwień i poprawa kolorytu skóry
 • Widoczna poprawa elastyczności i jędrności skóry
 • Zniwelowanie „opadających powiek” i „worków pod oczami”
 • Redukcja cellulitu i poprawa jędrności ciała

Zobacz efekty

Czas trwania zabiegu

45 - 90 min

Zalecana liczba zabiegów

od 1 do 3

Odstęp pomiędzy zabiegami

co 4 tygodnie

Cena zabiegu

od 770 zł

Wymagane znieczulenie

Opcjonalnie

 • Opadający owal twarzy, opadające policzki tzw. „chomiczki”, opadające powieki
 • Wiotka, o słabej jędrności skóra twarzy, szyi, dekoltu
 • Zmarszczki i głębokie bruzdy (również w trudno dostępnych miejscach jak warga górna, powieki, okolice uszu)
 • Opuchlizna wokół oczu, worki, zasinienia, zmarszczki
 • Poszerzone pory, blizny – również potrądzikowe,
 • Przebarwienia
 • Blizny, rozstępy, cellulit i utrata jędrności ciała (ramiona, okolice nad kolanami, brzuch pociążowy i po dużej utracie wagi, uda, pośladki)
 • Łojotok, wypadanie włosów, łysienie
 • Nadpotliwość
 • Ciąża i okres laktacji
 • Choroby nowotworowe
 • Zaburzenia krążenia, miażdżyca tętnic
 • Zapalenie żył i zakrzepica
 • Nieuregulowane ciśnienie tętnicze
 • Padaczka
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Infekcje wirusowe i grzybicze oraz choroby zakaźne
 • Stwardnienie rozsiane
 • Choroby tkanki łącznej i przerwanie ciągłości skóry

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej takie jak, np. Radiofrekwencja Mikroigłowa wymaga od Pacjenta, aby w zaciszu domowym zadbać o czystość miejsca zabiegowego. Wiąże się z tym zmiana poszewki pościeli, ręczników oraz stosowanie się do aseptyki, czyli dotykanie miejsc objętych zabiegiem jedynie czystymi oraz zdezynfekowanymi dłońmi przez okres gojenia. Makijaż po takich zabiegach najlepiej wykonać dopiero po upływie 48godzin, a podczas procesu gojenia kremy stosowane do pielęgnacji powinny być bogate w składniki aktywne oraz wzmacniające regenerację, np. Cicaplast, Cicalfate czy Cetaphil. Jeżeli wśród domowników są dzieci oraz zwierzęta trzeba pamiętać o ograniczeniu kontaktu miejsca zabiegowego z czynnikami takimi jak sierść czy ślina.

Ponadto po zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej należy:

 • Intensywnie nawilżać skórę w miejscu zabiegowym
 • Unikać ekspozycji na słońce i stosować kremy z filtrem UV
 • Unikać intensywnego wysiłku fizycznego w tym również basenu i sauny przez 24 h po zabiegu
 • Nie należy spożywać alkoholu 48h po zabiegu

 

Cennik zabiegu Radiofrekwencji Mikroigłowej

PROMOCJA! TERAZ ZABIEG NA CAŁĄ TWARZ WYKONASZ W PROMOCJI JUŻ ZA 970 ZŁ ZAMIAST 1200 ZŁ!

OBSZAR ZABIEGOWY

1 ZABIEG

PROMOCJA

1 ZABIEG

3 ZABIEGI

TWARZ

Oczy/Czoło/Policzki

1 000 zł

770 zł

3 000 zł

2 110 zł

Twarz

1 200 zł

970 zł

3 600 zł

2 610 zł

Twarz/Szyja

1 400 zł

1 170 zł

4 200 zł

3 210 zł

Twarz/Szyja/Dekolt

1 600 zł

1 370 zł

4 800 zł

3 810 zł

Głowa 

1 200 zł

970 zł

3 600 zł

2 610 zł

CIAŁO

Dłonie

1 200 zł

970 zł

3 600 zł

2 610 zł

Obszar

20×20 cm

1 200 zł

970 zł

3 600 zł

2 610 zł

Obszar

30×30 cm

1 400 zł

1 170 zł

4 200 zł

3 210 zł

Obszar

40×40 cm

1 600 zł

1 370 zł

4 800 zł

3 810 zł

Kolana

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Ramiona

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Brzuch 

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Łydki/Uda

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Biust

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Pośladki 

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Nadpotliwość Pachy

1 400 zł

od 970 zł

4 200 zł

od 2 610 zł

Sprawdź również cennik innych zabiegów w naszej klinice.

Zadzwoń lub wypełnij formularz i umów się na wizytę

Kto wykonuje zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej

Zabieg Radiofrekwencji Mikroigłowej wykonują w naszej klinice kosmetolodzy, którzy poddali się szczegółowemu szkoleniu z technologii Radiofrekwencji Mikroigłowej oraz pracy na urządzeniu Ensemle firmy BTL.

Najczęściej zadawane pytania

O co klienci pytają nas najczęściej?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony Pacjenta. Wskazanie jest natomiast nawilżanie skóry, która będzie poddana zabiegowi.

Czy zabieg jest bolesny? Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym – na obszar zabiegowy nakładamy krem znieczulający – dzięki czemu nie jest on bolesny.

Sam zabieg Radiofrekfencji Mikroigłowej trwa około 30 minut. Na cała procedurę zabiegową łącznie konsultacją przed zabiegiem, przygotowaniem skóry do zabiegu w tym jej znieczuleniem i zabezpieczeniem po zabiegu potrzebujmy około 90 minut.

Rekonwalescencja pozabiegowa jest bardzo krótka, zaczerwienienie skóry znika zazwyczaj po 3-4 godzinach licząc od zakończenia zabiegu

Pacjent powinien starać się zadbać o czystość miejsca zabiegowego, nie pocierać skóry, unikać sauny i gorącej wody, stosować kremy nawilżające oraz filtry przeciwsłoneczne.

Ilość zabiegów dla każdego Pacjenta jest ustalana indywidualnie po konsultacji z kosmetologiem. Już jeden zabieg pozwala napiąć, wygładzić, zagęścić i ujędrnić skórę. Najczęściej jednak, dla uzyskania optymalnego efektu, rekomendujemy wykonać serie 3. zabiegów z 4. tygodniową przerwą między nimi

Co pół roku zalecamy przybyć na zabieg przypominający, który pomoże uzyskanym efektom utrzymać się jak najdłużej.

Najlepsze efekty przebudowy, regeneracji oraz liftingu skóry możemy osiągnąć łącząc Frakcjonowanie Mikroigłowe RF z Mezoterapią Igłową z wykorzystaniem Mezokoktajli, Biostymulatorów Tkankowych oraz Kwasu Hialuronowego lub innych produktów zalecanych przez terapeutę.

Szybki kontakt

Umów się na wizytę

Umów wizytę wypełniając poniższy formularz lub zadzwoń +48 22 468 08 08

Zaufali nam

Średnia ocen 5.0
Klinika Medycyny Estetycznej

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

 

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl