Logo

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

Jak odmłodzić twarz

Poprawa owalu twarzy

Poprawa owalu twarzy

Poprawa owalu twarzy. Zabieg laserowy na owal twarzy. Czy zabiegiem laserowym mogę poprawić owal twarzy – podnieść opadające poliki i usunąć bruzdy wokół ust?

Zabiegiem laserowym można poprawić owal twarzy, tzn podnieść opadające poliki, wygładzić bruzdy nosowo-wargowe, zlikwidować marionetki oraz znacznie poprawić jakość skóry wokół ust. Owal twarzy to ogólne określenie dla tej części twarzy w linii od okolicy oczu aż po podbródek, która wraz z wiekiem i wpływem grawitacji znacząco obniża się tworząc nieestetyczne fałdy w postaci chomików i bruzd.

Poprawa owalu twarzy

Zabieg laserowy na owal twarzy

FOTONA® PIANO, FRAC, SMOOTH, czyli magiczne laserowe trio na opadający owal twarzy

Platforma laserowa FOTONA® stwarza możliwość bezoperacyjnego liftingu twarzy bez okresu rekonwalescencji. Jak to możliwe? FOTONA® to połączenie lasera Er;YAG i Nd;YAG. Idealnym rozwiązaniem na opadający owal twarzy i bruzdy nosowo-wargowe jest połączenie obu wiązek laserowych w jednej procedurze FOTONA® 4D!

Endolifting® FOTONA® pogromca bruzd nosowo-wargowych, marionetek i zmarszczek palacza

W pierwszej kolejności wykonujemy Endlolifting®, który polega na naświetlaniu wiązką Er;YAG od wewnątrz buzi. Ten specjalnie przygotowany program jest całkowicie bezbolesny, a jego efekty widać od razu po zabiegu. Głowica przeznaczona do Endoliftingu® miejsce przy miejscu podgrzewa, odparowuje i stymuluje, dzięki czemu tkanki poddane zabiegowi ściągają się, napinają oraz widocznie wygładzają. Naświetlaniu podlegają wewnętrzne mięśnie w jamie ustnej, boczne mięśnie jarzmowe oraz górna i dolna część ust.

poprawa owalu twarzy
Poprawa owalu twarzy

FRAC FOTONA®, czyli tworzenie nowych pokładów włókien kolagenowych

FRAC FOTONA® to naświetlanie tkanek wiązką lasera Nd;YAG w sposób nieinwazyjny, która przechodząc przez naskórek tworzy mikrouszkodzenia termiczne. Powstałe w ten sposób punkty są centrum regeneracyjnym, w których dochodzi do największej produkcji włókien podporowych. Odmładzanie na poziomie komórkowym to widoczne zagęszczenie, ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, dzięki czemu można wrócić do codziennych zajęć bezpośrednio po.

PIANO FOTONA® najgłębszą laserową stymulacją, jaką kiedykolwiek odkryto

PIANO FOTONA® wykorzystuje najdłuższy impuls wiązki lasera Nd;YAG i prowadzi do osiągnięcia temperatury 42°C w głębokich warstwach skóry, sięgających tkanki podskórnej. Natychmiastowe napięcie, zliftingowanie i stymulacja to widoczne gołym okiem wyraźne oznaki odmłodzenia. Owal podnosi się, bruzdy wygładzają, a co najważniejsze – chomiki odchodzą w zapomnienie. Tryb PIANO FOTONA® to rewolucyjny sposób na nieinwazyjny, bezoperacyjny lifting prowadzący do wyraźnego polepszenia się kondycji tkanek zalecany wszystkim Pacjentom!

SMOOTH FOTONA®, czyli ostateczny szlif cofający zegar

SMOOTH FOTONA® to peeling laserowy, który dopełnia zabieg stymulując powierzchowne warstwy skóry za pomocą wiązki Er;YAG., który spowoduje delikatne prószenie się naskórka w kolejnych dniach. W efekcie otrzymujemy:

  • ujędrnienie i poprawę gęstości skóry,
  • wyrównanie struktury oraz pogrubienie skóry,
  • zwężenie rozszerzonych porów oraz regulację pracy gruczołów łojowych,
  • redukcję przebarwień i blizn różnego pochodzenia,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • poprawę owalu twarzy, podniesienie opadających policzków i powiek,
  • wyraźną redukcję zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie,
  • zwiększone napięcie policzków,
  • wygładzenie zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza) oraz linii marionetek.

Laserowe odmładzanie, podnoszenie owalu twarzy, likwidacja chomików, bruzd czy zmarszczek to nasza specjalność. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, jak to jest cofnąć 10 lat! Tylko teraz zabiegi laserowe platformą FOTONA w promocyjnej cenie.

Zobacz również:

Główny Kosmetolog mgr Dorota Konopka at jetsetclinic.pl | +48 22 468 08 08 | Więcej wpisów tego samego autora

Autorem artykułu jest mgr kosmetologii Dorota Konopka.
Główny kosmetolog JETSET CLINIC

Written by

mgr Dorota Konopka

Autorem artykułu jest mgr kosmetologii Dorota Konopka. Główny kosmetolog JETSET CLINIC

Dodaj komentarz

Szybki kontakt!
+
Wyślij!
UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl