rezerwacja@jetsetclinic.pl

Jak odmłodzić twarz

Poprawa owalu twarzy

Poprawa owalu twarzy

Poprawa owalu twarzy. Zabieg laserowy na owal twarzy. Czy zabiegiem laserowym mogę poprawić owal twarzy – podnieść opadające poliki i usunąć bruzdy wokół ust?

Zabiegiem laserowym można poprawić owal twarzy, tzn podnieść opadające poliki, wygładzić bruzdy nosowo-wargowe, zlikwidować marionetki oraz znacznie poprawić jakość skóry wokół ust. Owal twarzy to ogólne określenie dla tej części twarzy w linii od okolicy oczu aż po podbródek, która wraz z wiekiem i wpływem grawitacji znacząco obniża się tworząc nieestetyczne fałdy w postaci chomików i bruzd.

Poprawa owalu twarzy

Zabieg laserowy na owal twarzy

FOTONA® PIANO, FRAC, SMOOTH, czyli magiczne laserowe trio na opadający owal twarzy

Platforma laserowa FOTONA® stwarza możliwość bezoperacyjnego liftingu twarzy bez okresu rekonwalescencji. Jak to możliwe? FOTONA® to połączenie lasera Er;YAG i Nd;YAG. Idealnym rozwiązaniem na opadający owal twarzy i bruzdy nosowo-wargowe jest połączenie obu wiązek laserowych w jednej procedurze FOTONA® 4D!

Endolifting® FOTONA® pogromca bruzd nosowo-wargowych, marionetek i zmarszczek palacza

W pierwszej kolejności wykonujemy Endlolifting®, który polega na naświetlaniu wiązką Er;YAG od wewnątrz buzi. Ten specjalnie przygotowany program jest całkowicie bezbolesny, a jego efekty widać od razu po zabiegu. Głowica przeznaczona do Endoliftingu® miejsce przy miejscu podgrzewa, odparowuje i stymuluje, dzięki czemu tkanki poddane zabiegowi ściągają się, napinają oraz widocznie wygładzają. Naświetlaniu podlegają wewnętrzne mięśnie w jamie ustnej, boczne mięśnie jarzmowe oraz górna i dolna część ust.

poprawa owalu twarzy
Poprawa owalu twarzy

FRAC FOTONA®, czyli tworzenie nowych pokładów włókien kolagenowych

FRAC FOTONA® to naświetlanie tkanek wiązką lasera Nd;YAG w sposób nieinwazyjny, która przechodząc przez naskórek tworzy mikrouszkodzenia termiczne. Powstałe w ten sposób punkty są centrum regeneracyjnym, w których dochodzi do największej produkcji włókien podporowych. Odmładzanie na poziomie komórkowym to widoczne zagęszczenie, ujędrnienie i zwiększenie napięcia skóry. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, dzięki czemu można wrócić do codziennych zajęć bezpośrednio po.

PIANO FOTONA® najgłębszą laserową stymulacją, jaką kiedykolwiek odkryto

PIANO FOTONA® wykorzystuje najdłuższy impuls wiązki lasera Nd;YAG i prowadzi do osiągnięcia temperatury 42°C w głębokich warstwach skóry, sięgających tkanki podskórnej. Natychmiastowe napięcie, zliftingowanie i stymulacja to widoczne gołym okiem wyraźne oznaki odmłodzenia. Owal podnosi się, bruzdy wygładzają, a co najważniejsze – chomiki odchodzą w zapomnienie. Tryb PIANO FOTONA® to rewolucyjny sposób na nieinwazyjny, bezoperacyjny lifting prowadzący do wyraźnego polepszenia się kondycji tkanek zalecany wszystkim Pacjentom!

SMOOTH FOTONA®, czyli ostateczny szlif cofający zegar

SMOOTH FOTONA® to peeling laserowy, który dopełnia zabieg stymulując powierzchowne warstwy skóry za pomocą wiązki Er;YAG., który spowoduje delikatne prószenie się naskórka w kolejnych dniach. W efekcie otrzymujemy:

  • ujędrnienie i poprawę gęstości skóry,
  • wyrównanie struktury oraz pogrubienie skóry,
  • zwężenie rozszerzonych porów oraz regulację pracy gruczołów łojowych,
  • redukcję przebarwień i blizn różnego pochodzenia,
  • wyrównanie kolorytu skóry,
  • poprawę owalu twarzy, podniesienie opadających policzków i powiek,
  • wyraźną redukcję zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie,
  • zwiększone napięcie policzków,
  • wygładzenie zmarszczek wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza) oraz linii marionetek.

Laserowe odmładzanie, podnoszenie owalu twarzy, likwidacja chomików, bruzd czy zmarszczek to nasza specjalność. Przyjdź i przekonaj się na własnej skórze, jak to jest cofnąć 10 lat! Tylko teraz zabiegi laserowe platformą FOTONA w promocyjnej cenie.

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl