rezerwacja@jetsetclinic.pl

lifting laserowy smooth warszawa

Laser Frakcyjny a Radiofrekwencja Mikroigłowa – który zabieg wybrać?

Laser Frakcyjny a Radiofrekwencja Mikroigłowa – który zabieg wybrać?

Laser Frakcyjny a Radiofrekwencja Mikroigłowa – który zabieg wybrać?

Często pytacie Nas, Kosmetologów Kliniki JETSET CLINIC, co wybrać – Laser Frakcyjny czy Radiofrekwencję Mikroigłową. Wszystko zależy od wskazania zabiegowego oraz stanu wyjściowego skóry. Jako Klinika, która holistycznie podchodzi do stymulacji skóry, stworzyłyśmy również procedurę łączącą obie te technologie. Ale od początku.

Laser Frakcyjny

antidotum na 90% problemów skórnych

Laser Frakcyjny wykonujemy platformą laserową FOTONA®, która za pomocą wiązki lasera Er;YAG pozwala na odparowanie w pełni, bądź procentowo naskórka. Podczas zabiegu tworzymy na skórze mikrouszkodzenia oraz pobudzamy skórę do zainicjowania procesów regeneracyjnych. Najprościej mówiąc, zabieg polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry wiązką lasera w celu odparowania skóry oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu i elastyny w procesie regeneracji oraz odnowy skóry.

W zależności od parametrów możemy regulować zarówno głębokość odparowania, jak i jego procentową powierzchnię na plamkę zabiegową. Dodatkowo kontroli podlega także ilość energii podgrzewającej tkanki w trakcie naświetlania. Od tych czynników zasadniczo zależy okres rekonwalescencji, który może wynosić od 1-7 dni. Do bezpośrednich wskazań zabiegowych przy procedurze Lasera Frakcyjnego FOTONA® zaliczamy:

 • utratę jędrności, gęstości i elastyczności skóry,
 • przebarwienia różnego pochodzenia w tym posłoneczne, pozapalne i hormonalne, 
 • nierównomierny koloryt skóry,
 • rozszerzone pory, nadmiernie przetłuszczająca się skóra,
 • rozmyty owal twarzy,
 • głębokie bruzdy nosowo-wargowe,
 • zmarszczki, w tym zmarszczki wokół ust (tzw. „zmarszczek palacza) oraz linii marionetki,
 • blizny potrądzikowe, pourazowe i pooperacyjne,
 • rozstępy i wiotką skórę.

Radiofrekwencja Mikroigłowa, dojrzałość technologii i precyzja wkłucia

Radiofrekwencja Mikroigłowa, czyli znana i uwielbiana technologia, która skradła serca wiele lat temu to kolejna alternatywa dla zabiegów silnie odmładzających. Polega na nakłuwaniu skóry specjalnym, jednorazowym kartridżem wyposażonym w 25 igieł izolowanych bądź nieizolowanych, które przewodzą prąd o częstotliwości radiowej. Jest to wartość, która od wielu lat wyśmienicie sprawdza się w zabiegach napinająco-ujędrniających.

Dzięki dwutorowemu działaniu osiągamy spektakularne efekty w krótkim czasie. Po pierwsze stymulacja zachodzi poprzez frakcyjne nakłuwanie skóry, które możemy regulować w zależności od problemu skórnego. Frakcja jest to zjawisko, które polega na kontrolowanym uszkadzaniu skóry, jednocześnie zostawiając obszar nietknięty, dzięki wykorzystaniu zjawiska gojenia się skóry w kierunku zranienia. Drugim bodźcem jest energia, która prowadzi do obkurczania włókien podporowych, zagęszczania, napinania i ujędrniania skóry. Wśród wskazań do zabiegu możemy wyliczyć:

 • zagęszczenie i ujędrnienie skóry,
 • zwiększenie napięcia tkanek,
 • opadający owal twarzy,
 • zwisające chomiki,
 • wyraźnie zaznaczone bruzdy nosowo-wargowe oraz linie marionetki,
 • blizny pozapalne, po trądzikowe, zanikowe,
 • rozszerzone pory i nadmiernie produkowane sebum,
 • zmarszczki mimiczne.

A może mix? Radiofrekwencja Mikroigłowa wykończona Laserem Frakcyjnym, czyli autorska metoda stymulacji JETSET CLINIC

Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych Kosmetologów tworzymy dla Was autorskie Kuracje Łączone, a połączenie Radiofrekwencji Mikroigłowej z Laserem Frakcyjnym właśnie do nich należy. Jest to zabieg kierowany do osób, którym zależy na mocnej stymulacji przy jednoczesnym krótkim okresie rekonwalescencji. Terapia polega na za stymulowaniu skóry Radiofrekwencją Mikroigłową i wykończeniu zabiegu frakcyjnym odparowaniem naskórka laserem FOTONA®. Takie połączenie wbrew pozorom skraca regenerację po Radio frekwencji Mikro igłowej, dzięki przyspieszeniu po zabiegowego wyłuszczania się naskórka.

Przyjdź do Nas na konsultację z Kosmetologiem, który dobierze dla Ciebie najlepszy zabieg. Postaw na wiedzę i doświadczenie, a efekty zauważysz już po pierwszym spotkaniu. Pamiętaj, że stosowanie filtrów całym rokiem powinno być naszym standardem, a po zabiegach tego typu tym bardziej nie uznajemy już żadnych wymówek. Przyjmując powyższe zabiegi, jako całoroczne decydujemy się na świadomą pielęgnację po zabiegową.

Zobacz również:

 

 

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl