rezerwacja@jetsetclinic.pl

Na czym polega wyjątkowość Laserowego Liftingu twarzy FOTONA 4D?

Na czym polega wyjątkowość Laserowego Liftingu twarzy FOTONA 4D?

Lifting twarzy FOTONA 4D. Wyjątkowy to przymiotnik zarezerwowany dla opisania tej grupy, która w świetle oceny przez inne jednostki docelowe jest wyróżniająca się na tle innych sobie podobnych. Na czym więc polega wyjątkowość Laserowego Liftingu FOTONA 4D w obliczu zalanego laserami rynku medycyny i kosmetologii estetycznych? Dlaczego warto wybrać właśnie tę metodę stymulacji? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze zabiegu?

Postaw na bezpieczeństwo

Przede wszystkim bezpieczeństwo. Ta zasada powinna towarzyszyć nam zawsze, kiedy decydujemy się na jakikolwiek zabieg. Warto zwrócić uwagę czy dane urządzenie ma certyfikat medyczny. FOTONA jako laser wysokoenergetyczny taki certyfikat posiada od wielu lat, jak również dzięki połączeniu dwóch przebadanych źródeł laserowych, tj. Er;YAG i Nd;YAG stanowi jedno z najbezpieczniejszych urządzeń dostępnych na rynku.

Przebieg zabiegu FOTONA 4D

Pierwszy poziom stymulacji to ENDOLIFTING®, który polega na skanowaniu wewnętrznych mięśni w jamie ustnej, bocznych mięśni jarzmowych oraz górnej i dolnej części ust. Zabieg ujędrnia i napina skórę, a przy tym wypełnia bruzdy i zmarszczki – bez zastosowania wypełniaczy. Procedura prowadzi do podgrzania tkanki, co daje efekt natychmiastowego wypełnienia bruzd nosowo-wargowych, podniesienia polików i zwiększenia napięcia skóry, co wpływa pozytywnie na owal twarzy.

Drugi poziom to FRAC3®. Jest to trójwymiarowe ujędrnianie skóry za pomocą światła lasera Nd:YAG. Podczas procedury w sposób nieinwazyjny naświetlamy tworząc mikrouszkodzenia termiczne, które stanowią centrum regeneracyjne dla nowych pokładów włókien kolagenowych.

Poziom trzeci to PIANO®. Najdłuższy dostępny impuls lasera Nd:YAD służący do napinania skóry, a jego moc dociera nawet do tkanki podskórnej. Temperatura w głębszych partiach osiąga do 42˚C i oddziałuje liftingująco na wszystkie warstwy skóry właściwej, aż po powięź mięśniową.

Ostatni poziom to SUPERFACIAL ™, czyli peeling laserowy laserem Er:YAG, który dopełnia efekt liftingu oddziaływując bezpośrednio na powierzchowne warstwy naskórka koncentrując się na poprawie struktury oraz kolorytu. Dzięki ablacji 5% redukujemy  zmarszczki, likwidujemy przebarwienia, zwężamy pory i wygładzamy naskórek.

Co wyróżnia Laserowy Lifting twarzy FOTONA 4D?

  • Pierwszą podstawową zaletą Laserowego Liftingu FOTONA 4D jest mało inwazyjność procedury w stosunku do stymulacji, jakiej zostaje poddana tkanka, ponieważ okres rekonwalescencji wynosi ok 2-3 dni i polega na delikatnym prószeniu naskórka. W odróżnieniu od powszechnie znanych zabiegów laserowych, w których skóra goi się od 7 do 14 dni.
  • Charakter zabiegu pozwala na pracę z systemem laserowym całym rokiem, bez względu na promieniowanie słoneczne. W przypadku innych laserowych procedur zabiegi wykonujemy w okresie jesienno-zimowym.
  • Zabiegi laserowe zazwyczaj skupiają swoją energię na powierzchownych warstwach naskórka, niekiedy tylko sięgają do warstwy brodawkowatej skóry właściwej. Laserowy Lifting FOTONA 4D stymuluje aż do powięzi mięśniowej, a więc znacznie głębiej.
  • Żaden inny laser nie dysponuje możliwością naświetlania mięśni wewnątrz jamy ustnej. ENDOLIFTING® to opatentowana metoda wypełniania bruzd nosowo-wargowych, podnoszenia polików, stymulacji zmarszczek okrężnych ust i zwiększania napięcia skóry.
  • Z reguły zabiegi laserowe powtarzamy w serii 3-4 co 3-4 tygodnie. Laserowy Lifting FOTONA 4D można wykonywać 1-2 do roku, aby cieszyć się młodą i jędrną skórą.
  • Dzięki zaawansowaniu procedury możemy manewrować parametrami w zależności od wskazania zabiegowego. Laser FOTONA pozwala pracować zarówno w trybie zimnym, jak i ciepłym, co umożliwia indywidualne podejście do pacjenta.

Przemawiają do Ciebie powyższe argumenty? Ja podpisuję się pod nimi obiema rękoma. Jeżeli szukasz mało inwazyjnej procedury, która prowadzi do spektakularnych efektów to właśnie znalazłeś. Laserowy Lifting FOTONA 4D to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Jeżeli masz jakieś pytania zapraszam na konsultację do JETSET CLINIC. Sztab profesjonalistów czeka, aby ułożyć dla Ciebie program zabiegowy.

Główny Kosmetolog mgr Dorota Konopka

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl