rezerwacja@jetsetclinic.pl

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Na czym polega modelowanie sylwetki?

Na czym polega modelowanie sylwetki. Modelowanie sylwetki wymaga działania w wielu dziedzinach, tak aby efekt w pełni spełniał oczekiwania. Kluczowy jest oczywiście zdrowy tryb życia, zbilansowana dieta i odpowiednia ilość odpoczynku. Regularne posiłki i duża ilość wypijanej wody mają ogromny wpływ na kondycję i kształt ciała. Dla pełnego zadowolenia z wyglądu rozwiązaniem są także zabiegi modelujące sylwetkę.

Jakie zabiegi wpływają na kształt sylwetki?

Bardzo istotne są również ćwiczenia i pielęgnacja skóry. Rozciąganie, ćwiczenia siłowe, joga lub bieganie – ogólnorozwojowe ćwiczenia angażujące wiele partii mięśni pozwalają zredukować masę ciała i poprawić ukrwienie. Odpowiednia pielęgnacja nawilżonej od wewnątrz skóry dodaje jej blasku i poprawia elastyczność.

Modelowanie sylwetki
Modelowanie sylwetki

Dodatkowym wsparciem są zabiegi oferowane przez profesjonalne studia kosmetyczne. Na czym polega modelowanie sylwetki w takich gabinetach?

Przede wszystkim pozwala usunąć niechcianą tkankę tłuszczową z miejsc, z których jej zredukowanie jest trudne lub niemożliwe innymi metodami. Najtrudniejsze są biodra, uda oraz boczki. Nawet odpowiednio zbilansowana dieta i regularnie wykonywany plan treningowy mogą sobie z nimi nie poradzić. Wtedy z pomocą wkraczają zabiegi modelujące.

Wsparcie profesjonalistów może być przydatne także podczas poprawiania jędrności skóry oraz wraz z chęcią zmniejszenia cellulitu. Większość dostępnych zabiegów jest nieinwazyjna lub małoinwazyjna.

Najpopularniejsze obecnie zabiegi to lipoliz laserowa, kriolipoliza działająca przy pomocy zimna oraz cavilipoliza, oferująca redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. Zabiegi przeprowadzane w obrębie twarzy wykorzystują inne najnowocześniejsze technologie ujędrniające i redukujące zmarszczki.

W jaki sposób przeprowadza się modelowanie sylwetki?

Wszystkie nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę oferują rozbicie komórek tkanki tłuszczowej. Dzięki temu można efektywnie wymodelować talię, ramiona, ale także pośladki i nogi. Tego rodzaju zabiegi dodatkowo ujędrniają skórę, co jest bardzo pożądanym efektem.

W trakcie modelowania sylwetki w profesjonalnych gabinetach nie należy oczywiście zapominać o stosowaniu odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych. Efekty są zazwyczaj widoczne dość szybko, lecz może się okazać, że konieczne będzie wykonanie serii zabiegów, aby w pełni osiągnąć pożądany wygląd.

Modelowanie sylwetki może obejmować także zabiegi przeprowadzane w obrębie twarzy. Mogą wpływać na kondycję skóry, ale także nadmiar tkanki tłuszczowej, układającej się w tzw. drugi podbródek. Zabiegi przeprowadzane na twarzy mogą przeciwdziałać także opadającej powiece i zmarszczkom.

Jakich efektów można spodziewać się, modelując sylwetkę?

Zabiegi modelujące sylwetkę pomagają redukować niechciane centymetry w kontrolowany, bezpieczny sposób. Skóra zostaje widocznie ujędrniona i uniesiona, a cała sylwetka wysmuklona.

Tego rodzaju działania pozytywnie wpływają na miejscową otyłość i wiotkość skóry. Jest to skuteczne działanie w przypadku ujędrniania ciała po ciąży, znaczącej utracie wagi oraz w związku z naturalnymi procesami starzenia.

Zalety stosowania zabiegów modelujących sylwetkę

Zabiegi modelujące sylwetkę mają ogromne oddziaływanie na estetykę, co w wielu przypadkach przekłada się także na poprawę samopoczucia oraz wzrost pewności siebie. Dodatkowo, działanie wyszczuplające pozytywnie wpływa na zdrowie i odporność organizmu. Nieinwazyjne zabiegi modelujące sylwetkę pozwalają poczuć się lepiej w swoim ciele.

Zabiegi odmładzające i wyszczuplające kierujemy zarówno dla kobiet, jak i do mężczyzn. Sprawdź naszą ofertę https://jetsetspabeauty.pl/oferta/modelowanie-sylwetki/

Zobacz również:

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl