rezerwacja@jetsetclinic.pl

zabiegi bankietowe

TOP3 – zabiegi bankietowe

TOP3 – zabiegi bankietowe

Bankiety rządzą się swoimi prawami. Imprezy, tańce, przebierańce, makijaże oraz wymyślne stroje, czyli niecodzienne spotkania w gronie znajomych i nieznajomych, podczas których zależy nam na perfekcyjnym wyglądzie. Z jakich zabiegów korzystać w okresie wzmożonej aktywności eventowej, aby zachwycać? Zapraszam do lektury!

FRAC + Smooth głęboki

Pierwszą propozycją na zabieg bankietowy w Naszej Klinice to laserowy zabieg odmładzająco – oczyszczająco – napinający. Procedura FRAC wykorzystuje działanie lasera neodymowo-yagowego, czyli takiego, który wykazuje powinowactwo do hemoglobiny, melaniny oraz wody. Podczas zabiegu terapeuta naświetla punkt po punkcie dokładnie obszar twarzy, szyi i dekoltu, a impuls lasera oddziałuje na:

 • drobne naczynka włosowate, dzięki czemu zmniejsza się ich widoczność, a stymulacja usprawnia przepływ krwi;
 • przebarwienia, przyczyniając się do ich rozjaśnienia,
 • temperaturę tkanek, podgrzewając warstwę rozrodczą fibroblastów, które odpowiedzialne są za produkcję włókien podporowych skóry, dając ujędrnienie, napięcie oraz stymulację,
 • rozciągnięte włókna kolagenowe i elastynowe, powodując ich obkurczenie i lifting skóry.

Z kolei Smooth głęboki bazuje na laserze erbowo-yagowym, który ma powinowactwo do wody i przyczynia się do odparowania naskórka oraz podgrzania powierzchniowych warstw skóry. Procedura Smooth głębokiego jest wyjątkowa, ponieważ odparowuje jedynie 5% naskórka, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest w zasadzie niezauważalny. Efektem zabiegu Smooth jest:

 • oczyszczenie skóry,
 • odświeżenie naskórka, wyrównując jego koloryt,
 • podgrzanie skóry powodując rozprostowywanie zmarszczek,
 • wygładzenie skóry.

Po zabiegu skóra nabiera efektu glow, jest oczyszczona, zastymulowana, wygładzona! Gotowa na makijaż oraz spotkania ze znajonymi. Bez bólu, bez igieł, bez okresu rekonwalescencji.

Bloomea

Bloomea to rewelacyjny zabieg, nie tylko przed bankietami. Jest ulubieńcem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Składa się z trzech etapów, z których każdy odpowiada za inne działanie. Całość trwa około godziny.

Przede wszystkim zabieg Bloomea to:

 1. oczyszczenie – procedura, w której terapeuta używając jednorazowego tipa zabiegowego, który pokryty jest tworzywem ściernym, peelinguje powierzchowne warstwy naskórka;
 2. nawilżenie – etap, w którym na oczyszczoną skórę nakładamy koktajl nawilżająco-odżywczy na bazie kwasu hialuronowego oraz kolagenu i wtłaczamy go głowicą masująco-wibrującą z czerwonym światłem LED,
 3. maska – odżywienie, wyciszenie, wtłoczenie substancji aktywnych.

Efektem zabiegu Bloomea jest wyraźnie oczyszczona, wygładzona, odżywiona skóra, która wygląda zdrowo, młodo i promiennie. Zmarszczki ulegają wypłyceniu, a nawet drobne blizny wygładzają się. Koloryt się wyrównuje, a cała skóra rozjaśnia się. Taka procedura może być wykonana jednorazowo, bądź w serii.

Do zabiegu Bloomea praktycznie nie ma przeciwwskazań. A niewielka wibrująca głowica dodatkowo wprowadza w drgania, które drenują, a specjalnie opracowane ruchy imitują masaż.

Na drugi dzień po zabiegu może być zaczerwieniona, co warto wziąć pod uwagę planując zabieg przed imprezowym wyjściem.

Face Lift Cryo + Ferulac Peel

Face Lift Cryo to lifting za pomocą niskich temperatur, który polega na masażu głowicą schładzającą. Naprzemienne chłodzenie i grzanie prowadzi do treningu naczyniowego, lepszego odżywienia tkanek, ewidentnego rozjaśnienia i wyraźnego liftingu. Masaż zimną głowicą przyczynia się również do zdrenowania zastojów limfatycznych, także pod oczami. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

W konsekwencji zabiegów z wykorzystaniem zimna usprawnia się produkcja energii w naszych komórkach, co bezpośrednio przekłada się na poprawę zdrowia i wydolności fizycznej, a także zwiększa odporność na zimno oraz stres.

Dodatkowo zastosowanie peelingu chemicznego Ferulac w postaci nanotechnologicznej wygładza, rozjaśnia i odświeża skórę, nadając jej efekt glow, który utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. Jest to produkt, który po nałożeniu na skórę zostaje na niej około 6-8 godzin i Pacjent zmywa go samodzielnie w domu. Nanotechnologia sprawia, że peeling nie jest agresywny i nie powoduje złuszczania, ponieważ substancja aktywna uwalnia się stopniowo.

Połączenie tych dwóch procedur daje spektakularne efekty rozjaśniające, wygładzające, odświeżające i przede wszystkim odmładzająco- liftingujące. Nieinwazyjny charakter zabiegu nie powoduje okresu rekonwalescencji, a całość jest bardzo przyjemna.

Wszystkie zabiegi bankietowe przynoszą szybkie efekty, jednak nie są one tak trwałe, jak w przypadku medycyny estetycznej. Jednak ich skuteczność jest na tyle wysoka, że wykonane w serii pozwolą cieszyć się miękką, odżywioną i odmłodzoną skórą na dłużej.

Główny Kosmetolog Kliniki

Mgr Dorota Konopka

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl