rezerwacja@jetsetclinic.pl

Laseroterapia dla mężczyzn – Rewolucja w Medycynie Estetycznej dla Panów

Laseroterapia dla mężczyzn – Rewolucja w Medycynie Estetycznej dla Panów

Laseroterapia dla mężczyzn

 

Panowie coraz chętniej zgłaszają się na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Dostrzegamy to również w naszej klinice. Z roku na rok pojawia się coraz więcej mężczyzn, w różnych grupach wiekowych korzystających z laseroterapii.

Wynika to z :

 • wysokiego poziomu skuteczności terapii laserowych
 • bezpieczeństwa potwierdzonego badaniami klinicznymi
 • wzrostu świadomości ogólnej
 • kwestii wizerunkowych / społecznych

 

Głównym powodem zwiększenia zainteresowania okazuje się być chęć utrzymania skóry w dobrej kondycji oraz spowolnienie procesów starzenia.

 

Czy zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn różnią się od tych dla kobiet?

 

Nie istnieje coś takiego jak zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Mężczyźni mogą korzystać dokładnie z tych samych zabiegów co kobiety. Inne są jedynie potrzeby skóry, technika wykonania i parametry zabiegowe.

 

Jakie są wskazania do laseroterapii u mężczyzn?

 

 • rozszerzone pory i nadmiar sebum
 • naczynka i zaczerwienienie rumień
 • blizny potrądzikowe
 • zmarszczki i bruzdy nosowo-wargowe
 • okolica oczu (cienie i worki pod oczami, opadające powieki)
 • łysienie, wypadanie i przedwczesna utrata włosów
 • blizny powypadkowe

Jakie są popularne zabiegi laserowe dla mężczyzn w różnych grupach wiekowych?

Pacjenci 25 +

to grupa z niewątpliwie największą świadomością odnośnie zdrowego stylu życia stosowania fotoprotekcji, procesów starzenia. Najczęściej korzystają z zabiegów mających na celu redukcję niedoskonałości takich jak: blizny potrądzikowe, zmiany łojotokowe, rozszerzone pory czy rozstępy. Ponadto zależy im na nadaniu skórze zdrowego wyglądu oraz opóźnieniu procesów starzenia i pojawienia się pierwszych zmarszczek.

Laserowa regeneracja to idealny pierwszy zabieg dla młodej, ale często wymagającej skóry.

 

Pacjenci 40 +

to obecnie najliczniejsza grupa korzystająca z laseroterapii. Zgłaszają się z pierwszymi oznakami starzenia. Zależy im przede wszystkim na naturalnym wyglądzie, zmniejszeniu widoczności zmarszczek, bruzd nosowo-wargowych oraz poprawie owalu twarzy.

Komapktowym rozwiązaniem dla takiej skóry jest bezinwazyjny lifting laserowy, który bardzo mocno przebudowuje skórę, poprawia jej gęstość i niweluje zmarszczki.

 

Pacjenci 50+

poza chęcią zredukowania skutków upływającego czasu zgłaszają się z powodu popękanych naczynek (teleangiektazji) oraz usunięcia różnego rodzaju szkód posłonecznych takich jak : przebarwienia, plamy soczewicowate, ziemista skóra.

U takich pacjentów występuje zwykle wiele wskazań. Część z nich można opracować już podczas jednej wizyty, co znacznie skraca czas trwania samej terapii.

 

Dlaczego mężczyźni coraz chętniej decydują się na zabiegi laserowe?

 1. Bezinwazyjność / małoinwazyjność

Współczesne tempo życia i aktywność zawodowa wymusza małoinwazyjność terapii. Najczęstsze pytanie jakie pada podczas konsultacji to : „jak będę wyglądał bezpośrednio po zabiegu?”. Panowie w większości przypadków nie mogą pozwolić sobie na jakąkolwiek rekonwalescencję i wyłączenie z codziennej aktywności na kilka dni. Zależy im na tym, aby nie było widocznej ingerencji.

 1. Bezbolesność

Skóra mężczyzn jest mniej wrażliwa na ból. Panowie bardziej niż Panie obawiają się zabiegów infekcyjnych. Dlatego laser  frakcyjny to idealne rozwiązanie. Nie wymaga zastosowania znieczulenia, jest małodczuwalny, a ewentualny dyskomfort niweluje zaawansowany system chłodzenia.

 1. Kompleksowość 

Dla uzyskania trwalszych i lepszych efektów Panowie zdecydowanie doceniają kompleksowość terapii laserowych. Często dopytują o skumulowanie kilku różnych procedur podczas jednej wizyty, bądź jednoczesnego opracowania kilku problemów.

 1. Skuteczność 

Mężczyźni oczekują konkretnych, szybkich i widocznych zmian .Szerokie spectrum procedur laserowych pozwala na dobranie indywidualnej terapii będącej gwarancją efektów.

 

Jak się przygotować do zabiegu laserowego ?

Przed zgłoszeniem się na konsultację należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytania:

 • „ Jakich efektów oczekuję ? „

Sprecyzowanie oczekiwań pozwala dobrać najlepsza terapię i opracować indywidualny program zabiegowy.

 • „Czy mogę pozwolić sobie na jakąkolwiek rekonwalescencję?”

 

Codzienna aktywność Pacjentów to jeden z najważniejszych aspektów jakie uwzględniam w planowaniu programu zabiegowego. Zaawansowana platforma podczas liftingu laserowego Fotona pozwala „opracować skórę „ w sposób całkowicie bezinwazyjny.

Wszelkie wątpliwości i przeciwwskazania do zabiegu omawiane są podczas konsultacji.

Co z zarostem ?

Przed przystąpieniem do zabiegu nie ma konieczności zgolenia zarostu. Istnieją wiązki lasera oddziaływujące wyłącznie na wodę w tkance. Nie tylko nie uszkadzają cebulek włosa, ale pobudzają krążenie i wzmacniają włosy.

4-etapowy lifting laserowy Fotona – medycyna estetyczna dla mężczyzn

To wyjątkowe połączenie aż czterech procedur stworzonych na miarę potrzeb męskiej skóry. Zdecydowanie najbardziej zaawansowany lifting, który stymuluje skórę na wszystkich głębokościach począwszy od wnętrza jamy ustnej. Idealne rozwiązanie dla aktywnych i wymagających pacjentów. Pozwala opracować kilka problemów podczas jednej wizyty, w tym :

 • bruzdy nosowo-wargowe
 • wiotkość skóry (opadające policzki , rozmyty kontur twarzy, opadające brwi)
 • zmarszczki grawitacyjne
 • powierzchowne niedoskonałości ( rozszerzone pory, przebarwienia, nierównomierny koloryt, zrogowacenia, łojotok i błyszczenie )

 

Dyplomowany Kosmetolog JETSET CLINIC

 

Joanna Kołodziej

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl