rezerwacja@jetsetclinic.pl

Stymulatory tkankowe, czyli nowoczesny patent na młodą skórę

Stymulatory tkankowe, czyli nowoczesny patent na młodą skórę

Mezoterapia igłowa to ponadczasowa metoda redermalizacji nawet głębokich warstw skóry. Choć co roku produkty medyczne do iniekcji śródskórnych ewoluują to praktyka mezoterapii, jako profilaktyka młodości jest w zasadzie nieśmiertelna. 

Ostatni coraz większą popularność w kuracjach przeciwstarzeniowych zyskują stymulatory tkankowe. Są to preparaty służące do odbudowy struktury skóry dzięki stymulacji produkcji nowych włókien białkowych. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekt regeneracji skóry – poprawy jej jędrności, gęstości oraz jakości. 

 

 

 

Polinukleotydy na owal twarzy, czyli naturalne rozwiązanie dla wolumetrii

XXIw. zdecydowanie został zrewolucjonizowany przez polinukleotydy, czyli stymulator tkankowy zawierający małe fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które występują w każdym żywym organizmie. Preparaty z polinukleotydami pozwalą stymulować podział komórek macierzystych i zwiększać ich aktywność metaboliczną tak, aby mogły się odbudowywać autogenne składniki skóry. Zabieg polinukleotydami sprzyja wypłycaniu zmarszczek, poprawie owalu twarzy, zwiększeniu gęstości oraz jędrności skóry, ale także wpływa na jakość skóry poprzez polepszenie jej cech fizjologicznych, umożliwiając szybszą odbudowę oraz regenerację. Podstawowym flagowym produktem jest Nucleofill w wersji Medium oraz Strong, które rewelacyjnie sprawdzają się przy podawaniu zarówno mezoterapią szeroką Vital Injector 2, jak i 5-cio punktową metodą iniekcji w celu liftingu owalu twarzy oraz poprawy gęstości skóry.

 

 

 

Polinukleotydy pod oko – efekt naturalnego wypełnienia i stymulacji

Kolejny preparat na bazie polinukleotydów to Twac Eyes, który przeznaczony jest do delikatnej okolicy oka.

Precyzyjne podanie pozwala uzyskać bezkonkurencyjne efekty przy jednoczesnym krótkim okresie rekonwalescencji.

Mezoterapia kaniulą bądź klasycznie igłą pozwala na rozjaśnienie, zastymulowanie do regeneracji oraz wyraźne odmłodzenie skóry wokół oczu.

Uzyskujemy delikatny efekt wypełniania, a dzięki naturalnej strukturze produkt ulega całkowitemu wchłonięciu, niwelując ryzyko migracji do zera.

 

 

 

 

 

Nowatorskie połączenie – polinukleotydy i kwas hialuronowy

 

PoliFill Strong to produkt, który łączy polinukleotydy z kwasem hialuronowym. Efekt zabiegu to przede wszystkim silne nawilżenie, odżywienie oraz ujędrnienie skóry, które obserwujemy już w pierwszych dobach po iniekcjach. Tu zalecamy mezoterapię szeroką Vital Injector 2, pracę kaniulą bądź metodę 5-cio punktową, czyli podanie w precyzyjnie określone strategiczne punkty na twarzy.

Już po pierwszym zabiegu widać różnicę w strukturze skóry, jej odżywieniu oraz zdecydowanym  napięciu.

Preparat świetnie nadaje się również do pracy z szyją, dekoltem oraz dłońmi.

 

 

 

 

W indywidualnym doborze preparatów kierujemy się różnymi czynnikami. Trendy modowe w kosmetologii oraz medycynie estetycznej coraz głośniej nawołują do całorocznej stymulacji oraz redermalizacja bez względu na porę roku, wiek czy płeć.

Młody, zdrowy, promienny wygląd to dzisiejszy króliczek, którego wiernie gonimy szukając dla Państwa najlepszych rozwiązań.

 

 

Autorem bloga jest mgr kosmetologii Dorota Konopka – główny kosmetolog JetSet SPA Beauty

Dorota Konopka | Facebook                    OkiemKosmetologa | Facebook

Dodaj komentarz

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl