rezerwacja@jetsetclinic.pl

Nowoczesna zabiegi odchudzające

Nowoczesne zabiegi wyszczuplające

Nowoczesne zabiegi wyszczuplające

Nowoczesne zabiegi wyszczuplające. Czy profesjonalne metody na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej  są skuteczne? Czy  warto się na nie zdecydować, aby w ten sposób poprawić niedoskonałości figury?

Pozbycie się zbędnych kilogramów nie jest łatwe, szczególnie jeśli jesteś w wieku, gdy metabolizm zwalnia lub cierpisz na choroby zaburzające prawidłową przemianę materii np. niedoczynność tarczycy. Restrykcyjne diety również nie zawsze przynoszą efekty na dłużej, a na ćwiczenia fizyczne czasami brak czasu lub ochoty. Jak w takim przypadku zawalczyć o ładną sylwetkę?

Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów modelujących sylwetkę, które są jednymi z najczęściej wybieranych w salonach kosmetycznych.

Zabiegi wyszczuplające – jak pozbyć się zbędnych kilogramów?

Regularnie ćwiczysz, jesteś aktywna fizycznie i przestrzegasz dobrze zbilansowanej diety, a mimo to rezultat jest mało zadowalający? W pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej  mogą Ci pomóc zabiegi medycyny estetycznej. Tym bardziej, że często – pomimo redukcji wagi – w niektórych miejscach ciała pozostaje tzw. oporny tłuszcz, najczęściej jest to:

 • fałd tłuszczu na brzuchu
 • otłuszczony kark, tzw. bawoli lub byczy kark
 • podwójny podbródek
 • tłuszcz wokół pach
 • tłuszcz nad kolanami.

Nowoczesna medycyna estetyczna dysponuje obecnie zabiegami, które doskonale redukują nadmiar tkanki tłuszczowej, wykonywane  są one przez wysokiej klasy lekarzy specjalistów z tej dziedziny oraz kosmetologów.

Zabiegiem najbardziej ingerującym w organizm, a zarazem najskuteczniejszym w przypadku dużych ilości tłuszczu i dającym szybkie efekty jest liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu, natomiast do zabiegów małoinwazyjnych zaliczamy np.

 • lipolizę iniekcyjną
 • mezoterapię igłową.

Zabiegi wyszczuplające, jakie oferuje medycyna estetyczna są bezpieczne,  dobrze tolerowane przez pacjentów i dają widoczne rezultaty.

Dużo zależy od osoby wykonującej zabieg – powinien to być doświadczony specjalista, który decyzję o zabiegu podejmuje dopiero po przeprowadzeniu dokładnej konsultacji z pacjentem i określeniu zarówno wskazań, jak i przeciwwskazań.

Pamiętaj, że masz wpływ na  swoje zdrowie i bezpieczeństwo – zabieg wykonaj w renomowanym miejscu, o nieposzlakowanej opinii, w którym kadrę stanowią wykwalifikowani specjaliści z odpowiednią praktyką. 

Zabiegi wyszczuplające Warszawa

Zabiegi wyszczuplające – lipoliza iniekcyjna

Wskazaniami do tego zabiegu są:

 • gruby, tzw. bawoli kark
 • tłuszcz na udach, tzw. bryczesy
 • podwójny podbródek
 • cellulit
 • tłuszcz na brzuchu – zmniejszenie obwodu zauważa się już po kilku zabiegach
 • grube kolana i nadmiar tkanki tłuszczowej nad nimi
 • lipomastia –  dotyczy mężczyzn,  polega na powiększeniu piersi w wyniku  nagromadzenia się
  w nich zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na wstrzyknięciu substancji pobudzających rozpad komórek tłuszczowych w okolice, gdzie jest nadmiar tkanki tłuszczowej. W przypadku cellulitu podane preparaty zmniejszają
i wygładzają tkankę tłuszczową.  Preparaty stosowane do lipolizy iniekcyjnej np. LipoLax  czy Aqualyx są bezpieczne i dają bardzo dobre rezultaty.

Najczęściej wykonuje się 3 – 4 zabiegi co 4 tygodnie, po zabiegu wskazany jest masaż okolic, których dotyczył. Po zabiegu należy spodziewać się zaczerwienienia, obrzęku, świądu  i lekkich dolegliwości bólowych.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Zabiegi wyszczuplające – mezoterapia igłowa

Zabieg ten polega na podskórnym podaniu substancji działających lipolitycznie, czyli redukujących nagromadzone nadmiernie komórki tłuszczowe. Najczęściej w tym celu stosowane są preparaty zawierające w składzie:

 • Kwas deoksycholowy ( deoksycholan ), który rozbija komórki tłuszczowe
 • Fosfatydylocholinę – jej działanie polega na rozkładaniu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i cząsteczki glicerolu
 • L – karnitynę odpowiadającą za szybki metabolizm i transport wolnych kwasów tłuszczowych
 • Antyoksydanty, witaminy, aminokwasy, mikroelementy.

Do tej grupy preparatów należą m.in. Prostrolane Inner – B, DermaHeal LL, Revitacare CelluCare, RRS HA Cellutrix, PB Serum. Ich działanie polega głównie na  miejscowym spalaniu tłuszczu,  poza tym wygładzają cellulit i poprawiają wygląd skóry.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Medycyna estetyczna oferuje do wyboru wiele opcji skutecznych zabiegów wyszczuplających, które redukują tkankę tłuszczową bezpiecznie i bez użycia skalpela. Zachęcamy do konsultacji
i zastosowania terapii łączonych w celu uzyskania pięknego i smukłego ciała.  Zapewniamy, że indywidualnie dobrany pakiet zabiegów daje spektakularne efekty !

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl