rezerwacja@jetsetclinic.pl

Laserowe wypełnianie i ujędrnianie ust – czy zabieg jest skuteczny?

Laserowe wypełnianie i ujędrnianie ust – czy zabieg jest skuteczny?

Zabiegi laserowe to jedne z najskuteczniejszych procedur, które dodatkowo cechują się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Ich działanie opiera się na pobudzeniu naturalnych procesów naprawczych w skórze takich jak aktywacja fibroblastów, która zwiększa produkcję nowych włókien kolagenowych. W efekcie skóra poddana działaniu wiązki lasera staje się bardziej elastyczna, napięta i jędrna.

Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu? (zagęszczenia, ujędrnienie, delikatnego powiększenia, uwydatnienia czerwieni wargowej)

– delikatne i naturalne powiększenie ust

– ujędrnienie i wygładzenie ust

– redukcja zmarszczek

– odmłodzenie okolicy ust

– odżywienie skóry warg

– poprawa kolorytu i uwydatnienie czerwieni wargowej

Na czym polega procedura LIPLASE?

Procedura zabiegowa zaczyna się od dokładnej konsultacji z kosmetologiem wykonującym zabieg. Następnie wykonywany jest demakijaż oraz dezynfekcja okolicy zabiegowej. W tej procedurze wykorzystywane jest światło lasera Er:YAG. Podczas zabiegu naświetlana jest błona śluzowa wewnątrz ust oraz czerwień wargowa. Praca laserem odbywa się w trybie smooth co minimalizuje możliwość poparzenia tkanki. W trakcie zabiegu wykonywane jest kilka przejść laserem, które powodują kontrolowane podgrzanie tkanek, co prowadzi do napięcia włókien kolagenowych w nich obecnych.

Jak szybko zobaczę efekt? Ile zabiegów musze wykonać?

Często już po pierwszym zabiegu efekty są zauważalne, natomiast aby uzyskać optymalny efekt zaleca się wykonać serię od 3 do 5 zabiegów zachowując odstęp 4 tygodni między każdym zabiegiem.

Czy zabieg wygładzi zmarszczki na ustach?

Jednym z efektów jakie przynosi nam zabieg LIPLASE jest redukcja zmarszczek oraz wygładzenie i ujędrnienie ust.

Czy zabieg jest w stanie faktycznie powiększyć, uwydatnić usta? Czy może być alternatywą dla powiększania ust kwasem?

Laserowe wypełnianie i powiększanie ust w naturalny sposób uwydatnia ich kontur, sprawia że stają się jędrniejsze i pełniejsze. Zabieg ten stanowi idealną alternatywę dla osób, które boją się zabiegów iniekcyjnych oraz świetnie sprawdzi się również jako procedura przed zabiegiem wypełniania ust kwasem hialuronowym.

Czy laser również nawilży moje usta?

Laser podczas zabiegu LIPLASE działa w trybie smooth, który powoduje delikatną ablację tj. odparowanie wody z naskórka co skutkuje jego późniejszym złuszczaniem. Dzięki temu z warg usuwany jest martwy naskórek, a usta stają się gładsze i odżywione.

Jak długa jest rekonwalescencja po takim zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko obrzęknięta i zaczerwieniona, a usta delikatnie „zbielone” przez odparowanie wody z naskórka. Efekty te ustępują już kilka godzin po zabiegu. Przez kilka kolejnych dni może wystąpić delikatne złuszczanie naskórka.

Czy zabieg jest bolesny? Czy wymagane jest znieczulenie do zabiegu?

Zabieg jest bezbolesny, w jego trakcie odczuwalne może być jedynie ciepło i niewielkie pieczenie, dlatego też znieczulenie nie jest wymagane. Dla zminimalizowania ewentualnego dyskomfortu podczas zabiegu możliwe jest wykorzystanie chłodziarki medycznej.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu laserowego LIPLASE?

– ciąża i karmienie piersią

– choroby skórne

– choroby autoimmunologiczne

– tendencja do bliznowców

– zaburzenia krzepnięcia krwi

– infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze

– nowotwory

– padaczka

– choroby psychiczne

– cukrzyca

– przyjmowanie leków fotouczulających

– świeża opalenizna

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl