rezerwacja@jetsetclinic.pl

Laser frakcyjny - co to jest?

Laser frakcyjny – co to jest?

Laser frakcyjny – co to jest?

Co to jest laser frakcyjny?

Laser frakcyjny nazywany laserem CO2 to urządzenie emitujące impuls świetlny o długości 1550 nm. Działanie lasera frakcyjnego polega na doprowadzeniu do licznych mikrouszkodzeń skóry. Punktowe podgrzanie skóry tworzy mikrosiatkę pobudzając uszkodzone tkanki do mobilizacji w kierunku naprawczym. Laser naświetla skórę od powierzchni naskórka do skóry właściwej. Fibroblasty zostają pobudzone do pracy.

Laser frakcyjny efekty

Laser CO2 daje zadawalające efekty głównie w zwężaniu porów, usuwaniu rozstępów oraz spłyceniu blizn różnego pochodzenia. Laserem frakcyjnym możemy wykonać intensywny resurfacing oraz przebudowę skóry uzyskując młodzieńczy wygląd.

Opinie klientów o laserze frakcyjnym

Niestety laser frakcyjny to bardzo mocny zabieg pozostawiający po sobie w niemal połowie przypadków przebarwienia i blizny. Zabieg nie należy do przyjemnych ani komfortowych – jest bolesny. Niestety czas rekonwalescencji jest długi i uporczywy, gdyż na co najmniej tydzień musimy zrezygnować z codziennych czynności.

Co to jest frakcjonowanie skóry?

Frakcjonowanie skóry to doprowadzanie do szeregu mikrouszkodzeń w celu pobudzenia jej do regeneracji za pomocą specjalnego sitka laserowego. Frakcjonowanie skóry jest niezastąpioną metodą odmładzania skóry, która świetnie sprawdzi się w przypadku trudnych zmian skórnych, blizn, zmarszczek i rozstępów. Frakcjonowanie skóry idealnie sprawdzi się w przypadku skór wiotkich. Frakcyjne mikrouszkodzenia pobudzają procesy naprawcze oraz produkcję kolagenu i elastyny.

Frakcjonowanie może odbywać się na różnych poziomach skóry w zależności od urządzenia. Przykładowo powierzchniowe frakcjonowanie obywa się za pomocą mezoterapii mikroigłowej – dermapena, natomiast głębokie frakcjonowanie możemy uzyskać wykorzystując zabieg Laserowy FOTONA®.

Frakcjonowanie 3D co to takiego?

Frakcjonowanie 3D  polega na dotarciu do najgłębszej warstwy skóry – skóry właściwej. W czasie naświetlania laserem obszaru zabiegowego doprowadzamy do termicznych mikrouszkodzeń, zatem uzyskujemy kontrolowany stan zapalny. W wyniku zapoczątkowania procesów zapalnych od głębszych warstw skóry zabieg jest niezwykle skuteczny, co więcej pozwala uzyskać spektakularne efekty bez długiego czasu rekonwalescencji.

Frakcjonowanie 3D efekty

Zabieg frakcjonowania platformą Laserową FOTONA® doprowadza obszar zabiegowy nie tylko do polepszenia wyglądu, warto dodać, że skóra w procesie regeneracyjnym staje się napięta i odzyskuje sprężystość. Wykorzystując tryb FRAC3® doprowadzamy do zatrzymania procesów starzenia, struktura skóry staje się gładka i jednolita.

Co daje FRAC3®?

Wykorzystanie Trybu FRAC3® pozwala napiąć skórę w obszarze zabiegowym. Wyraźnie poprawia się koloryt i jej zewnętrzny wygląd. W kwestii twarzy zmarszczki widocznie wypłycają się, bruzdy nosowo-wargowe zmniejszają objętość a owal twarzy unosi.

Rekonwalescencja po FRAC3®

Skóra po zabiegu jest delikatnie zaczerwieniona, odczuwane jest minimalne pieczenie, które ustaje w dniu zabiegu.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl