rezerwacja@jetsetclinic.pl

Bezbolesne laserowe odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

Bezbolesne laserowe odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu

Bezbolesne laserowe odmładzanie twarzy, szyi i dekoltu.

W naszej klinice zabiegi laserowego odmładzania przeprowadzamy na platformie laserowej Fotona. Mamy możliwość wykorzystania lasera Nd:YAG oraz Er:YAG, co gwarantuje sprawdzoną technologię oraz efektywność i jakość zabiegową.

W trakcie odmładzania wiązka lasera  dociera w najgłębsze warstwy skóry co powoduje wywołanie  procesów naprawczych. Dochodzi do powstania termicznych mikrouszkodzeń oraz kontrolowanego podgrzewania tkanek, co pobudza skórę do wzmożonej stymulacji i przyspiesza pracę komórek (fibroblastów)  odpowiedzialnych za tworzenie się nowego kolagenu i elastyny oraz  skracają się i obkurczają się te istniejące włókna.

Jakich efektów się spodziewać po laserowym odmładzaniu twarzy?

Dużym atutem tego zabiegu jest to ze pierwsze efekty takie jak napięcie, wygładzenie powierzchownych zmarszczek, rozświetlenie, ściągniecie porów widoczne są natychmiast po zabiegu, natomiast główny efekt w postaci zagęszczenia skóry,  wypełnienia głębokich bruzd  i wyraźna redukcja zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, w tym drobnych zmarszczek, na które nie stosuje się innych metod np. botoxu, czyli cienkich linii w okolicach oczu i ust, podniesienia owalu twarzy, usunięcie  przebarwień zmarszczek będzie widoczny dopiero po 1-3 miesiącach.

Czy laserowe odmładzanie jest bolesne?

Odczucia w trakcie zabiegu są bardzo komfortowe, nie warto się martwić bólem, ponieważ w większości etapach Laserowego odmładzania nie doznamy go,  wykorzystujemy nowoczesną chłodziarkę medyczną Fotona, dlatego jedyne uczucie które może się pojawić to chłodne powietrze chłodziarki lub niewielkie ukucia.

Czy brak bólu oznacza brak efektu?

Absolutnie nie, zabieg nie tylko jest komfortowy, ale i na efekty nie trzeba długo czekać – są widoczne nawet tuz po zabiegu, niektóre tryby laserowe dają efekt natychmiast, natomiast tryby, które działają na głębokich warstwach skóry, zachwycą efektami po 2-3 miesiącach. Wtedy będzie widoczny główny efekt zabiegu.

Czy to wymaga rekonwalescencji?

Okres rekonwalescencji po zabiegu Laserowego Odmładzania może wynosić od 0-5 dni i zależy od trybów laserowych, które zostały wykorzystane, do przykładu:

Tryb Piano – najgłębszy termolifting laserowy skóry, nie potrzebuje okresu rekonwalescencji.

FRAC3 – nieablacyjne laserowe fotoodmładzenie skóry twarzy, brak okresu rekonwalescencji,

Endolifting – spektakularna terapia Laserowego Odmładzania skierowana na wypłycenie bruzd nosowo-wargowych i lifting dolnej części twarzy, brak okresu rekonwalescencji.

Tryb Smooth – połączenie ujędrnienia i złuszczania (wygładzenia) skóry, minimalny okres rekonwalescencji (0-1 dzień).

Peeling laserowy – kontrolowane usuwanie wierzchniej warstwy skóry a wraz z nią różnych rodzajów niedoskonałości. Okres rekonwalescencji po zabiegowej zależy od wielu czynników w tym również od dobranych parametrów zabiegowych, okres rekonwalescencji może wynosić 1-3 dni. W większości przypadków nie wyklucza to Pacjenta z normalnej codziennej aktywności.

Czy laser rozpuszcza botox ?

Jeśli pacjent już jest po podaniu toksyny botulinowej i dopiero wtedy pojawiła się potrzeba zastosowania lasera, warto odczekać min 2 tygodnie, toksyna botulinowa reaguje na wysokie temperatury, czyli  istnieje ryzyko ze działanie  toksyny botulinowej będzie skrócone.

Co skuteczniej odmłodzi laser czy radiofrekwencja?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ radiofrekwencja igłowa tak jak i laser są w stanie odmłodzić skórę bez skalpela, co więcej przy odpowiednich wskazaniach skóry , te dwie technologii mogą być stosowane razem w kuracjach łączonych w celu szybszego otrzymania oczekujących efektów.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl