rezerwacja@jetsetclinic.pl

laserowy lifting fotona 4d

Laserowy lifting Fotona  – alternatywa dla liftingu chirurgicznego ?

Laserowy lifting Fotona  – alternatywa dla liftingu chirurgicznego ?

Laserowy lifting Fotona  – alternatywa dla liftingu chirurgicznego ?

Lifting ma za zadanie znaczną poprawę stanu skóry, rysów twarzy i redukcję zmarszczek. 

Lifting chirurgiczny polega na naciągnięciu obwisłej skóry i usunięciu jej nadmiaru. Każda jednak nawet najmniejsza ingerencja chirurgiczna pozostawia po sobie bliznę  i wiąże się z dłuższą rekonwalescencją. Dedykowany jest dla bardzo dojrzałej skóry, w której zaszły już poważne zmiany w tkankach.  Lifting laserowy to z kolei nieinwazyjna i niechirurgiczna metoda, która doprowadza do przebudowy skóry na wszystkich jej głębokościach. Stanowi doskonałą alternatywę dla operacji plastycznej, gwarantując naturalne efekty i bezpieczeństwo. Skóra stymulowana jest do produkcji nowego kolagenu i samoregeneracji. 

Lifting laserowy — dla kogo ?

Wszystko zależy od kondycji skóry, a nie od sztywnie wyznaczonej granicy wieku metrykalnego.  Z uwagi na nie inwazyjność lifting laserowy wykonuję u Pacjentów nawet po 30 r.ż.  w ramach profilaktyki przeciwstarzeniowej. Zdecydowanie jest on wskazaniem dla skór dojrzałych, z widocznymi oznakami starzenia, opadającymi policzkami , rozmytym owalem i głębokimi bruzdami. Szczególnie polecam go Pacjentom, którzy chcieliby wykonać pierwszy „intensywny” zabieg, który znacznie poprawi kondycję skóry, ale boją się igieł, znieczulenia czy  wydłużonej rekonwalescencji. 

laserowy lifting fotona 4D Warszawa

Jak dokładnie wygląda zabieg lingtingu laserowego?

Lifting laserowy składa się z aż czterech różnych procedur laserowych, wykonywanych dwoma uzupełniającymi się długościami wiązek laserowych. Podczas zabiegu opracowywane są wszystkie głębokości skóry, dzięki czemu dochodzi do jej intensywnej przebudowy i zwiększenia ilości włókien kolagenowych.

I ETAP endolifting:  skanowanie wiązką lasera wnętrza jamy ustnej, w tym bocznych mięśni jarzmowych oraz dolnej i górnej części ust, w celu obkurczenia poluzowanych włókien. 

Ma to za zadanie uniesienie policzków, wypełnienie bruzd nosowo-wargowych oraz zwiększenie napięcia skóry.

II ETAP trójwymiarowe frakcjonowanie : światło lasera nieinwazyjnie przechodzi przez naskórek, dociera do głębszych warstw skóry, tworząc w całym jej przekroju uszkodzenia termiczne. 

W rezultacie skóra się zagęszcza, napina i ujędrnia, a zmarszczki zostają wypłycone. 

III ETAP termolifting : impuls laser napina duże powierzchnie skóry, docierając aż do tkanki podskórnej. Ciepło 42 stopni Celsjusza działa liftingująco na skórę właściwą i powieź mięśniową. 

Na tym etapie dochodzi do silnego napięcia skóry, poprawy konturów twarzy, redukcji bruzd i podniesienia opadających policzków.

IV ETAP superfacial :  delikatny peeling laserowy, który dopełnia efekt. To precyzyjne odparowanie wierzchniej warstwy naskórka i pozbycie się martwych komórek naskórka. 

Poprawie ulega powierzchowny wygląd skóry. Redukuje drobne zmarszczki, przebarwienia, ujednolica koloryt, zwęża pory i wygładza teksturę skóry.  

Lifting laserowy wykonuję najczęściej w obszarze twarzy, szyi i dekoltu. Istnieje również możliwość rozszerzenia zabiegu o lifting powiek górnych i dolnych oraz ust. 

Lifting laserowy Fotona 4D — zalety

  • bezinwazyjność/ mało inwazyjność w postaci złuszczania naskórka
  • gwarancja naturalnych efektów 
  • bezpieczeństwo (również latem)
  • bez znieczulenia, bólu, nacięć skóry, szwów 
  • naturalna stymulacja i regeneracja skóry 
  • dyskretność – efekty namnażają się z czasem 
  • kompleksowość – opracowanie wielu wskazań podczas jednej sesji zabiegowej 

Dyplomowany Kosmetolog
JETSETCLINIC WARSZAWA
Joanna Kołodziej 

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl