rezerwacja@jetsetclinic.pl

Na zabieg w naszej Klinice Medycyny Estetycznej zaprasza Cię

Dorota Konopka

 dyplomowany kosmetolog i certyfikowany terapeuta najskuteczniejszych terapii odmładzających i przeciwstarzeniowych

Dorota Konopka Glowny Kosmetolog mgr Kosmetologii

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia, magistrantka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia oraz dyplomantka studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Marketingowe Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Tytuł magistra obroniła w 2017 roku, jednak w sektorze zabiegów na twarz i ciało przy użyciu urządzeń hi-tech aktywnie działa już od roku 2015.

Jako szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych procedur obsługi urządzeń do modelowania sylwetki oraz zabiegów mających na celu odmłodzenie ciała, Dorota zapoznała się z działaniem wszystkich technologii dostępnych na rynku branży Beauty. Obszary, w których się specjalizuje, to m.in. laseroterapia, resurfacing, modelowanie sylwetki, HIFU, radiofrekwencja, kriolipoliza czy depilacja laserowa. W trakcie pracy w  premiowych warszawskich klinikach kosmetologicznych rozwijała się w dziedzinie holistycznego podejścia do pracy z ciałem. Jej plany zabiegowe uwzględniają potrzeby oraz wiek biologiczny skóry.

JETSET CLINIC Fala Radiowa Alma SpaDeep
JETSET CLINIC Laseroterapia FOTONA
JETSET CLINIC Mezoterapia Igłowa
JETSET CLINIC Kriolipoliza

Szczególny obszar zainteresowania Doroty stanowią zabiegi iniekcyjne. Ukończyła szereg prestiżowych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii medycznej w Centrum Szkolenia Kosmetologii Medycznej oraz Wyższej Szkole Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, co pozwala jej na stosowanie preparatów takich jak toksyna botulinowa czy usieciowany kwas hialuronowy. Dzięki ciągłemu dokształcaniu oraz poznawaniu nowych schematów i preparatów zabiegowych, oddaje się pracy działając w zgodzie z fizjologią oraz naturalnymi procesami tkankowymi. Jej ulubione zabiegi to mezoterapia igłowa oraz mezoterapia kaniulą, które pozwalają na osiąganie spektakularnych efektów w terapiach skóry całego ciała. 

Zobacz za co szczególnie Pacjenci doceniają zabiegi u kosmetolog Doroty Konopki

Dorota Konopka

Wykonywane zabiegi

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl