Na zabieg zaprasza Cię

Dorota Konopka

magister kosmetologii i Główny Kosmetolog JETSET CLINIC

JETSET CLINIC Hilton Warszawa Personel Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu na kierunku Kosmetologia, magistrantka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia oraz dyplomantka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Marketingowe. Tytuł magistra obroniła w 2017r., jednak już od 2015r. aktywnie działa w sektorze zabiegów na twarz i ciało przy użyciu urządzeń hi-tech.

Jako szkoleniowiec z zakresu zaawansowanych procedur obsługi maszyn do modelowania sylwetki oraz zabiegów mających na celu odmłodzenie ciała, Dorota zapoznała się z działaniem wszystkich technologii dostępnych na rynku branży Beauty, m.in. laserów, resurfacingu, modelowania sylwetki, HIFU, radiofrekwencji, kriolipolizy czy epilacji. W trakcie pracy w  premiowych warszawskich klinikach kosmetologicznych, Dorota rozwijała się w dziedzinie holistycznego podejścia do pracy z ciałem. Jej plany zabiegowe uwzględniają potrzeby oraz wiek biologiczny skóry.

JETSET CLINIC Unipolarna Fala Radiowa ALMA-SPADEEP
JETSET CLINIC Krioterapia CRYO-T-SHOCK
JETSET CLINIC Laseroterapia FOTONA

Od 2017r. kształci się również w zabiegach iniekcyjnych. Ukończyła szereg prestiżowych szkoleń z zakresu medycyny oraz kosmetologii medycznej w cenionych placówkach jak Centrum Szkolenia Kosmetologii Medycznej czy Wyższa Szkoła Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, dzięki czemu poznała procedury pracy z toksyną botulinową czy wypełnień usieciowanym kwasem hialuronowym. Dzięki ciągłemu dokształcaniu oraz poznawaniu nowych schematów zabiegowych i produktów oddaje się pracy działając w zgodzie z fizjologią oraz naturalnymi procesami tkankowymi. Jest wielbicielką mezoterapii igłowej oraz kaniulowej, która pozwala jej na osiąganie spektakularnych efektów w terapiach skóry całego ciała.

Zobacz za co szczególnie Pacjenci doceniają zabiegi u kosmetolog Doroty Konopki

Dorota Konopka

Wykonywane zabiegi

Klinika Medycyny Estetycznej

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

 

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl