rezerwacja@jetsetclinic.pl

Na zabieg zaprasza Cię

Olena Bolibrukh-Słupska

 dyplomowany kosmetolog i certyfikowany terapeuta najskuteczniejszych terapii odmładzających i przeciwstarzeniowych

JETSET CLINIC Hilton Warszawa Personel Kosmetolog

Olena Bolibrukh-Słupska to doświadczona kosmetolog,  absolwentka uczelni w Polsce i oraz aktualna studentka pielęgniarstwa na uniwersytecie w Ukrainie. Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, gdzie w 2019 roku ukończyła studia licencjackie na wydziale lekarskim i nauk o zdrowiu na kierunku Kosmetologia Medyczna. Jest również absolwentką studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Warszawskiej Społecznej Akademii Nauk.

Doświadczenie w branży kosmetologicznej zdobywa od 2017 roku. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu mezoterapii igłowej, wykorzystywania stymulatorów tkankowych, preparatów na bazie kwasu bursztynowego oraz laseroterapii i lipolizy iniekcyjnej. Specjalizuje się w zabiegach anti-aging i pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz zabiegach wyszczuplających i modelujących sylwetkę. Przemiła, pozytywna, kontaktowa – wszystko dokładnie i skrupulatnie wytłumaczy, aby Pacjenci pod jej opieką czuli się w pełni komfortowo.

JETSET CLINIC Laseroterapia FOTONA
JETSET CLINIC Kriolipoliza
JETSET CLINIC Krioterapia
JETSET CLINIC Laseroterapia FOTONA

Wciąż poszerza swoją wiedzę, aktywnie uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, konferencjach i kursach, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w kosmetologii. Połączenie wykształcenia, doświadczenia i dążenia do doskonałości czyni Olenę doskonałą profesjonalistką w trosce o zdrowie i urodę swoich Pacjentów.

Zobacz za co szczególnie Pacjenci doceniają zabiegi u kosmetolog Oleny Bolibrukh-Słupskiej

Olena Bolibrukh-Słupska

Wykonywane zabiegi

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl