rezerwacja@jetsetclinic.pl

Odmładzanie laserowe twarzy. W trosce o Twoje oczekiwania w Jet Set Clinic oferujemy zabiegi z wykorzystaniem najskuteczniejszej procedury z wykorzystaniem platformy laserowej Fotona!

Odmładzanie laserem Fotona to wielopoziomowe i nieinwazyjne działanie na skórę zmagającą się z wiotkością, niewyrównanym kolorytem lub utrzymującym się rumieniem z rozszerzonymi naczyniami.

Odmładzanie laserowe twarzy

Zastanawiasz się, jak to możliwe?
Sekretem tej metody jest wykorzystanie lasera Nd: Yag, który pobudza włókna kolagenowe oraz stymuluje powstawanie nowych włókien elastyny. Podczas procedury laserowej wykorzystuje się wiązkę lasera, która doprowadza do mikrouszkodzeń, dzięki czemu mobilizuje komórki do silnej regeneracji, a wysoka temperatura powoduje silną stymulacje tkanek, tym samym zapoczątkowując proces regeneracyjny – naszej skórze przywracany jest dawny blask, gęstość i napięcie.

Jak odmłodzić twarz?
Odmładzanie laserowe

Odmładzanie laserowe skóry

Dzięki działaniu obkurczającym włókna kolagenowe efekt napięcia możemy zobaczyć od razu po zabiegu!

Światło lasera wnika w głębokie warstwy skóry, nieuszkadzając tym samym jej wierzchnich warstw, dzięki czemu znacznie skrócony jest okres rekonwalesencji po zabiegu. Warto zaznaczyć, że w zależności od wybranej procedury laserowej zabieg może być całkowicie bezbolesny lub nie posiadać okresu rekowalescencji. A to dopiero początek korzyści wynikających z procedur laserowych Fotona, za które Twoja skóra z pewnością Ci podziękuje. 

Warto dodać, że laserowe odmładzanie dotyczy każdej części ciała. Zaczynając od wymagającej skóry pod oczami, skóry twarzy oraz dekoltu, a także każdej, innej, wybranej przez Ciebie okolicy.

Naturalnym zjawiskiem jest, że poprzez działanie grawitacji z wiekiem zmagamy się z wiotczejącą skórą, która najczęściej przejawia się na przykład w postaci opadających policzków (tzw. chomików) lub pomarszczonego dekoltu.

Często zmagamy się również z nadmiarem skóry po ciąży bądź redukcji wagi -procedura Laserowa Fotona jest najlepszym wyborem w tego typu problemach.

Kiedy stosować odmładzanie laserowe?

Zalety odmładzania laserowego

Dodatkowym atutem jest fakt ze laser ma powinowactwo do barwnika, zatem możemy wyeliminować nawracające przebarwienia oraz nieestetycznie porozszerzane naczynka. Jeżeli marzysz o spektakularnych efektach i nie możesz pozwolić sobie na długi okres gojenia czy też boisz się bólu to wybór lasera Fotona jest właśnie dla Ciebie.

Zabieg odmładzania laserowego

Zabieg jest bezbolesny, a podczas jednej sesji łączącej w sobie 4 procedury możesz pożegnać wszystkie zmarszczki – zarówno te powstałe w wyniku słońca, nie wysypiania się, wypijania małej ilości wody czy palenia papierosów. Laser idealnie sprawdzi się do zmęczonych twarzy, ponieważ poprzez wielopoziomowe działanie całościowo rozpocznie stymulację skóry, zatem możemy oczekiwać poprawy zagęszczenia skóry, uczucia jej odżywienia i wyraźnej poprawy sprężystości tuż po zakończeniu zabiegu!

Idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających klientów są terapie łączone w postaci Lasera FOTONA i stymulatorów tkankowych. Kuracje łączone są niezastąpione, pozwalają skorygować każdą niedoskonałość, a nawet poprawić dogłębne nawilżenie skóry. 

Czas zabiegu uzależniony jest od wybranej procedury laserowej, pamiętajmy jednak, że poświęcony czas na terapię całościową lub łączoną to wszystko co najlepsze dla nas i naszej skóry.

Odmładzanie laserowe cena

Wycena zabiegu odmładzania laserowego jest konsultowana bezpośrednio ze specjalista, który dobrze optymalną indywidulaną procedurę. Zachęcamy do kontaktu z nami w siedzibie naszej kliniki, w celu omówienia szczegółów zabiegu.

Zobacz również

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl