rezerwacja@jetsetclinic.pl

mgr Kosmetologii

Weronika Konieczna

Ukończyła Warszawską Akademię Wychowania Fizycznego filii w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologii o specjalizacji modelowanie sylwetki. Obroniła tytuł magistra w 2020 roku na Łódzkim Uniwersytecie Medycznym uzyskując tytuł Kosmetologa Medycznego. Aby poszerzyć swoje kwalifikacje z zakresu medycyny estetycznej zdecydowała się kontynuować naukę na kierunku pielęgniarskim w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Żyrardowie.

Zawodową pasją Weroniki jest kosmetologia i medycyna estetyczna, dlatego ciągle się rozwija aby dostarczać najwyższej jakości usługi.

Absolwentka wielu certyfikowanych szkoleń z zakresu zaawansowanych peelingów medycznych, zastosowania terapii laserowych, mezoterapii igłowej i mikroigłowej w Broadway Beauty w Warszawie oraz wykorzystania stymulatorów tkankowych w terapiach anty-anging w Medical Estetic w Warszawie.

Według Weroniki trafna diagnoza i indywidualnie dobrany plan zabiegowy i pielęgnacyjny jest kluczem do sukcesu terapii. Stawia na profesjonalizm, precyzję i rozwój, co w konsekwencji zawsze przekłada się na doskonały efekt.

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl