Dyplomowany Kosmetolog

Kamila Weryszko

Dyplomowany Kosmetolog, absolwentka Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej we Wrocławiu oraz Magister Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w najbardziej renomowanych klinikach kosmetologicznych we Wrocławiu oraz na licznych szkoleniach kończących się zdobyciem certyfikatów najlepszych jednostek szkoleniowych w Polsce. 

 

Jej warsztat to ogromna pasja i zaangażowanie, które łączy nie tylko dbałość o twarz i ciało, ale przywiązuje również niezwykle dużą uwagę do doskonałego samopoczucia osób odwiedzających salon. Nieustanny rozwój w dziedzinie kosmetologii estetycznej oraz codzienny kontakt z ludźmi to połączenie bez którego nie wyobraża sobie codzienności. Najlepiej czuje się w obszarze iniekcyjnym – stymulatory tkankowe, mezoterapia mikroigłowa oraz lipoliza iniekcyjna to jej świat. 

Perfekcjonizm, indywidualnie dobrana terapia, maksymalizacja efektów z wykorzystaniem najnowszych technologii w klinice, a w efekcie zadowolenie klienta to podstawa w jej codziennej pracy.

 

Prywatnie aktywna fizycznie miłośniczka zdrowego stylu życia oraz autorskiej kuchni. W wolnym czasie zgłębia wiedzę naukową i śledzi trendy kosmetologii estetycznej trzymając na kolanach swoje dwa koty o imieniu Rio i Kair. 

Klinika Medycyny Estetycznej

Zadzwoń do nas

+48 22 468 08 08

 

Umów się na wizytę

rezerwacja@jetsetclinic.pl

UMÓW KONSULTACJĘ LUB WIZYTĘ

Wypełnij formularz, a my szybko oddzwonimy do Ciebie!

Możesz też zadzwonić +48 22 468 08 08 lub napisać do nas rezerwacja@jetsetclinic.pl